Suveizda uzvar spēkavīru mačos Jaunpils posmā

Pārliecinošu uzvaru Latvijas amatieru spēkavīru čempionāta 2. posmā, kurš notika Jaunpilī, pils svētku laikā, izcīnījis Tukuma sporta kluba «Tukuma brāļi» sportists Uģis Suveizda.

Pārliecinošu uzvaru Latvijas amatieru spēkavīru čempionāta 2. posmā, kurš notika Jaunpilī, pils svētku laikā, izcīnījis Tukuma sporta kluba «Tukuma brāļi» sportists Uģis Suveizda.

Astoņi posma spēkavīri sacentās sešos vingrinājumos – ragavu un celmu vilkšanā, vairoga nešanā, baļķa celšanā, bruņinieku stumšanā, mucu mešanā, laukakmeņu nešanā un kraušanā. Suveizda četros no vingrinājumiem izcīnīja pirmās vietas, bet divos palika trešais, kopvērtējumā izcīnot 1. pozīciju. 2. vietu Jaunpilī izcīnīja Gatis Kārklevalks un 3. – Magnuss Vucāns (abi stiprinieki no Talsiem). Kā mūs informēja sacensību vadītājs un viens no organizatoriem, spēkavīrs Raimonds Bergmanis, vēl piedalījušies stiprinieki no Rīgas, Saldus, Valmieras un Skultes. "Pasākums klātesošajiem noteikti bija interesants. Atšķirībā no citiem posmiem, šoreiz bija netipiski vingrinājumi spēkavīriem, vairāk pieskaņoti, lai iejustos viduslaiku vidē. Manuprāt, tas izdevās," secina R. Bergmanis. "Taču jūsu Uģis Suveizda Jaunpilī bija vienkārši izcils! Kas zina, varbūt lielais atbalstītāju pulks darīja savu," par Uģa panākumiem priecājas arī R. Bergmanis.
Atgādinām, ka čempionāta 1. posmā, kas jūnija sākumā notika Rīgā, tukumnieks palika trešais, bet pateicoties panākumiem Jaunpils posmā – Uģis kopvērtējumā pēc diviem posmiem pacēlies uz godpilno 1. vietu. Amatieru spēkavīriem priekšā vēl viens posms, taču pagaidām nav zināma ne norises vieta, ne laiks.
Jāpiemin, ka kopvērtējuma pirmajiem trim stiprākajiem nākamgad tiks dota iespēja pakāpties par vienu pakāpienu augstāk, proti, piedalīties Latvijas čempionātā profesionāļiem, kur startē šī sporta veida zvaigznes Agris Kazeļņiks, Mareks Leitis, Māris Rozentāls, Artis Plivda, Mareks Jēkabsons u. c.

Komentāri

  1. Wow! This could be one particular of the most useful blogs We’ve ever arrive across on this subject. Basically Wonderful. I’m also a specialist in this topic so I can understand your hard work. agcfkdebaa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.