Sports

Sacensības «Milzkalna apļi» – arvien kalendārā

Kā informā sacensību organizatori, ir rasta altenratīva, lai 26. janvārī varētu norisināties plānotās distanču slēpošanas sacesības. Proti, sakarā ar to, ka dabīgais sniegs ir nokusis un tuvākās nedēļas laikā visticamāk nebūs pietiekoša biezumā, tad slēpojiens, kas sākotnēji bija paredzēts Pauzera pļavās, tiek uz Milzkalna dīķa (ledus biezums šobrīd ir aptuveni 15 centimetri).

Aizvadīts pirmais posms «Sportland» kausam

15. janvārī Kuldīgā notika Latvijas vieglatlētika savienības «Sportland» kausa 1. posms U-18 vecuma grupā. Sacensības notika bez skatītāju klātbūtnes. Sacensībās startēja arī sportisti no Kandavas bērnu un jauniešu sporta skola.

Kandavā noticis 3×3 Ziemassvētku zibensturnīrs

Latvijas 3×3 basketbola izlašu kandidātu treniņnometne Kandavas Sporta hallē svētdien, 12. decembrī, vainagojās ar Ziemassvētku turnīru, kurā par uzvarētājiem kļuva «Rīgas» 3×3 basketbolisti, apsteidzot «Višņeviča komandu» un «Šteinberga komandu». Sieviešu vienību zibensturnīrā labākās bija «Miķelsones komandas» pārstāves. Latvijas 3×3 izlašu treneru Raimonda Feldmaņa (vīrieši) un Andas Eibeles (sievietes) vadībā šīs nedēļas nogalē Kandavā pulcējās valstsvienības kandidāti, lai trenētos un piedalītos pārbaudes mačos.

Latvijas jaunatnes un bērnu čempionāts hokejā

Sestdien, 4. decembrī, Tukuma ledus hallē HK «Tukuma» U-17 komanda aizvadīja savu kārtējo spēli Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā. Šoreiz komanda mājas laukumā uzņēma kolēģus no Jelgavas – komandu «Jelgava LSS».

Aizvadītās nedēļas sporta notikumi

Aizvadītās nedēļas nogalē tika izspēlēta Tukuma novada atklātā šaha čempionātā 4. jeb pēdējā kārta. Kopā šajā kārtā startēja 18 dalībnieki no dažādiem Latvijas novadiem. Šajā posmā 1. vietu izcīnīja Aivars Laizāns no Rīgas ar izcīnītiem 6 punkti; 2. –  Dmitrijs Pogrebnojs no Jūrmalas – 5 punkti; 3. – Alberts Cimiņš, Rīgas šaha federācijas prezidents.

Tukumnieks Ēriks Kanbergs izcīna sudraba godalgu Pasaules čempionātā spiešanā guļus!

Dramatiskā cīņā tukumnieks Ēriks Kanbergs izcīnījis sudraba godalgu, papildinot Latvijas sportistu medaļu klāstu. Sportists V40+ grupas 93 kg kategorijā uzspieda 192.5 kg, tuvu apsteidzot teju visus 8 konkurentus, taču viņu pašu ar fantastisku lēcienu no 182.5 uz 195 kg apsteidza Kazahstānas sportists Ilyakhun Ablimit.