Sports

Novadniekiem medaļas Eiropas čempionātā kapoeirā

1. jūnijā Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika Pasaules Capoeiras Federācijas (WCF) rīkotais Eiropas čempionāts capoeirā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja novadnieks Rainers Ikvilds un Iļja Kuļiks, kuri pierādīja, ka arī Latvijā šis sporta veids ir pietiekami augstā un konkurēt spējīgā līmenī.

Vasermanim zelts Horvātijā, Strautmanim – sudrabs

31. maijā Horvātijā, Osijekā, notiekošajā Eiropas čempionātā Emīls Vasermanis (treneris Zigfrīds Markainis) izcīnīja zelta medaļu šaušanā ar brīvas sistēmas pistoli 50 metru distancē, sašaujot 565 punktus no 600 iespējamiem. Emīls savu personīgo rekordu uzlaboja par 9 punktiem. Lauris Strautmanis ar 557 punktiem izcīnīja sudrabu, atstājot Ukrainas sportistu Olehu Omeļčuku 3. vietā.

Tukuma vingrotāja Anastasija Skvorcova – starp desmit vislabākajām!

No 11. līdz 12.maijā Rīgā norisinājās Latvijas Republikas kauss pieaugušajiem un jauniešiem mākslas vingrošanā. Iespēju piedalīties Latvijas kausā izcīnīja 43 labākās valsts juniores pēc divu atlases etapu rezultātiem, kuros piedalījās ap 100 juniorēm no visas Latvijas. Un Tukuma sporta skolas audzēkne Anastasija Skvorcova daudzcīņā ieņēma 9. vietu starp 43 labākajām vingrotājām. Rezultātā iekļuva divos finālos – vingrojumā ar apli un vingrojumā ar vālēm. Finālā ar apli izcīnīja godalgoto 2.vietu, uzstādot personīgo rekordu. Un finālā ar vālēm izcīnīja 6.vietu, arī uzstādot personīgo rekordu.

Florbola izlases sastāvā – divas novadnieces

Latvijas sieviešu U19 florbola izlases galvenā trenere Linda Līce ir nosaukusi tās 20 florbolistes, kuras no 8. līdz 12. maijam pārstāvēs mūsu valsti pasaules junioru čempionātā, kas norisināsies Somijas pilsētā Lahti.