Kriminālziņas

Nozagts grils. Metāla vai gaļas dēļ?

11. jūnijā Valsts policijā saņemta šāda informācija: Tukumā kāda sieviete konstatējusi, ka no pagalma nozagts grils. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi ir 100 eiro apmērā. Par šo nodarījumu Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Kandavā braukājas ar nereģistrētu kvadriciklu

28. maijā pulksten 14.30 Tukuma novada Kandavā kāds 2008. gadā dzimis jaunietis vadīja kvadriciklu, kas nav reģistrēts likumā noteiktā kārtībā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Nedēļas nogalē – avārija Engurē

18. maijā īsi pēc 17.00 Engurē kāds 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja «Mercedes Benz» markas spēkratu un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajam «Audi», kuru vadīja kāds 1992. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā fiziski cieta «Audi» vadītājs un pasažiere, kas tika nogādāti medicīnas iestādē. Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Kad nesavalda motociklu….

21. aprīlī īsi pirms 19.30 Tukuma novada Engures pagastā, Engurē, kāds 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja «Kawasaki» motociklu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā dēļ netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā fiziski cieta transportlīdzekļa vadītājs, kuram tika sniegta medicīniskā palīdzība.

Pieķerti pilsētas apķēpātāji

1.aprīlis šogad daudzus Tukuma pilsētas iedzīvotājus pārsteidza nevis ar kādu gaumīgu joku, bet ar ļoti nepatīkamu un pretlikumīgu rīcību – grafiti zīmējumiem uz pašvaldības un privātpersonu īpašumiem. Svētdienas naktī uz 1. aprīli pilsētā ar krāsu bija apķēpātas ietves, veloceliņi, divas autobusu pieturas, divas ceļazīmes, privātmāju un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sienas, balkoni, uzņēmumu un privātmāju žogi, veikals un automašīna.

Uzdarbojas atkritumu urnu dedzinātāji?

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, vakar, 16. aprīlī 21.40 saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Tukumā, kur dega atkritumu konteiners 1 m² platībā. Pulksten 21.54 darbi notikuma vietā noslēgti. Savukārt naktī, 01.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Spartaka ielā Tukumā, kur dega jau divi atkritumu konteineri 6 m² platībā. Neilgi pirms diviem naktī ugunsgrēks likvidēts.

Slampē dienesti pārbauda smakas iespējamo cēloni

Šodien, 12. aprīlī, īsi pirms pulksten 15.00, kā novēroja aculiecinieki, pie Slampes PII «Pienenīte» ar ieslēgtām bākugunīm piebrauca divi ugunsdzēsēju glābēju auto un Valsts policija. Uzrunājot ugunsdzēsējus, noskaidrojām, ka izsaukums ticis veikts, jo bērnudārza telpās esot parādījusies tādā kā degušu vadu smaka. Klātesošie tika mierināta, ka šajā gadījumā gan uztraukumam nav pamata un smakas cēlonis tiek meklēts.

Tukumā kravas automobiļa vadītājs 3,16 promiļu reibumā izraisa ceļu satiksmes negadījumu un pamet notikuma vietu

Šī gada 10. aprīlī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas apturēja kādu kravas automašīnas vadītāju, kurš vadīja spēkratu, būdams 3,16 promiļu reibumā, pirms tam izraisot ceļu satiksmes negadījumu Tukumā un pametot notikuma vietu. Par notikušo transportlīdzekļa vadītājam sastādīts ceļu satiksmes negadījuma protokols, kā arī uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.