Kriminālziņas

Jaunpilī operatīvi atrod nozagtu traktoru

7. jūlijā16.30 Jaunpils pagastā konstatēts, ka no īpašuma teritorijas nozagts traktors «MTZ 80» un piekabe «2PTS-4A». Nodarītie materiālie zaudējumi tiek lēsti 480 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess. Veicot izmeklēšanu, traktors ar piekabi atrasts un atdots īpašniecei.

Tukuma novadā policisti uziet marihuānas audzētavu

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa amatpersonas, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš uzsāktā kriminālprocesā, atklājušas marihuānas audzētavu Tukuma novada Jaunsātu pagastā. Likumsargi ir noskaidrojuši iespējamo vainīgo personu.

Ātrums, celms…sadursme

30. jūnijā 9.30 Jaunpils pagastā, ceļa Jaunpils-Mazbites 6. kilometrā, automašīnas «Renault Master» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, mēģinot samainīties ar pretī braucošo transportlīdzekli, iebrauca zālājā, kur ietriecās celmā. Trieciena rezultātā auto tika atsviests uz ceļa – pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar «Mercedes Benz Axor 1828». 

100 eiro vērts akmens…

Kā liecina sākotnējā informācija, 29. jūnijā, Tukuma novada Sēmes pagastā vīrietis, metot ar akmeni, izsita automašīnas «Ford Transit» stiklu bagāžas nodalījumam. Nodarīti materiālie zaudējumi 100 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus

20. jūnijā 22.15 Smārdes pagastā, ceļa Cērkste-Milzkalne 2. kilometrā, atrasts kāds bezsamaņā guļošs vīrietis, kurš, pēc mediķu domām, ir guvis miesas bojājumus ceļu satiksmes negadījumā. Policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, zvanot darba dienās no 8.00 līdz 16.30 uz 63104138 vai arī 110.

Kriminālvajāšanai nodota lieta par šaujamieroča nolaupīšanu Kandavas novadā

Sestdien, 13. jūnijā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodevusi kriminālprocesu par šaujamieroča nolaupīšanu, pielietojot vardarbību, 2019.  gada 1. decembrī Kandavas novada Zemītes pagastā. Par minētā nozieguma izdarīšanu šī gada 18. februārī tika aizturēta iepriekš jau tiesāta persona, kurai tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Traģisks negadījums auto pasākuma laikā /PAPILDINĀTS/

Šodien, 14. jūnijā, jau no agra rīta ikviens, kas dzīvo netālu no Melnezera, varēja  sadzirdēt rosību autotrasē ‘’Tukums’’, kur norisinājās autosprinta vasaras kausa 1. posms.  Bet ikviens, kurš vēlējās ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt un pat izgaršot putekļus, varēja pasākumu vērot arī klātienē. Diemžēl, tas noslēdzās priekšlaicīgi – traģiska nelaimes gadījuma dēļ.