Kriminālziņas

Mēģina piekukuļot likumsargus

19. oktobrī 14.36 Kandavas pagastā, ceļa A10 91. kilometrā, vīrietis vadīja «Chevrolet Captiva», kas nebija likuma noteiktā kārtībā reģistrēta. Vadītājs salocīja baltu lapu, kurā ielika 30 eiro un caur dienesta mašīnas pasažiera logu to nolika uz sēdekļa, sakot, ka tā ir nauda, lai viņu par izdarīto pārkāpumu nesodītu. Uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī piemērots naudas sods par noteiktā kārtībā nereģistrēta transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē – 55 eiro.

Kopīga iedzeršana Tukumā beidzas pavisam bēdīgi…

18. oktobrī 8.28 Tukumā, kādā adresē Harmonijas ielā, atrasti divi vīrieši ar miesas bojājumiem. Viens no viņiem bija miris notikuma vietā, bet otrs – stacionēts. Uzsākts kriminālprocess un noskaidrots ka, vairāku personu kopīgas alkohola lietošanas laikā miesas bojājumus nodarījis kāds no kompānijas. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija lūgs Tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pieķer nelegālo cigarešu tirgoni

Šī gada 14. oktobrī  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policisti konstatēja nelegālo cigarešu pārdošanu Tukumā. Iespējamā vainīgā persona ir aizturēta, un par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Meklē Mārtiņu Zīli!

Kā informā Valsts policija, 9. oktobrī, 22.00 Smārdes pagastā no savas dzīvesvietas izgājis Mārtiņš Zīle un līdz šim brīdim vēl nav atgriezies, kā arī nav zināma vīrieša atrašanās vieta.

Nedēļas nogalē bojā gājis velosipēdists

Kā liecina sākotnējā informācija, 9. oktobrī, Jaunpils novada Viesatu pagastā uz ceļa Doktorāts – Viesāti – Irlava 9. kilometrā vīrietis, vadot transportlīdzekli „Scania G400”, uzbrauca velosipēda vadītājam, kurš veica manevru, pārbraucot no kreisās uz labo braukšanas joslu, tuvu braucošajam kravas transportlīdzeklim.

Ar nenostiprinātu medījumu bagāžniekā

7. oktobrī oktobrī 22.54 Tukumā, Tirgus ielā, kāda vīrieša vadītā «Jeep Grand Cherokee» bagāžas nodalījumā atradās kaste ar nodīrātu stirnu kazu un stirnu āzi, kuriem bija pārgrieztas pakaļkāju cīpslas un uz kājām atradās savilces, kas nebija pienācīgi nostiprinātas. Iespējams, pārkāpti medību noteikumi. Materiāli nosūtīti Valsts meža dienestam.

Konstatē pārkāpumus izklaides vietā

4. oktobrī 00.40 Tukumā, izklaides iestādē, netika ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai –  izklaides vieta darbojās pēc 24.00, tajā nebija izvietoti brīdinājumi un nepieciešamā informācija, netika nodrošināta divu metru fiziskā distance starp apmeklētājiem, un šādos apstākļos nebija pieprasīts lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī netika kontrolēta cilvēku plūsma, lai novērstu drūzmēšanos pie ieejām un izejām. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Sūdzas par izkrāptiem 46 000 eiro

Tukuma policijā saņemts iesniegums par to, ka iesniedzēja atsaukusies uz televīzijas kanāla «TDK» raidījumā ievietotu dziednieka telefona numuru, lai saņemtu konsultācijas. Rezultātā, iespējams, sievietei izkrāpti 46 000 eiro. Policijā notiek iesnieguma pārbaude.

Reibinoša nedēļas nogale…

No 24. līdz 27. septembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 71 notikums, uzsāktas 102 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu, kā arī 1 par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai. Reibumā pieķerti 5 autovadītāji, no kuriem divi nebija ieguvuši autovadītāja apliecību likumā noteiktā kārtībā. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu.