FOTO: Vilnis Bajārs

Avārijas un dzēruši satiksmes dalībnieki

Nedēļas nogale Tukuma novadā aizvadītā īpaši nemierīgi. Notika vairāki satiksmes negadījumi, kā arī vairāki transportlīdzekļu vadītāji pieķerti braucam reibumā.

Policija

Velosipēdists reibumā

 1. jūlijā īsi pirms 15.00 Kandavas pagastā, pa autoceļu Kandava- Saldus kāds 1966. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,57 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī mopēdisti nesmādē

 1. jūlijā neilgi pirms 23.00 Tumes pagastā pa autoceļu A10 kāds 1975. gadā dzimis vīrietis vadīja mopēdu, būdams 1,19 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Dzēris autovadītājs

 1. jūlijā īsi pēc 12.30 Tukumā kāds 1964. gadā dzimis vīrietis vadīja «Ford» markas automašīnu, būdams 2,95 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Negadījums Vānē

 1. jūlijā īsi pēc 14.00 Vānes pagasta Vānē kāda 1962. gadā dzimusi sieviete vadīja «Renault» markas automašīnu, neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasības, kā dēļ sadūrās ar kāda vīrieša vadīto «Volvo» markas spēkratu, kurš brauca pa galveno ceļu. Ceļu satiksmes negadījumā neviena persona fiziski necieta. Negadījumā tika bojāti transportlīdzekļi un ceļa zīme. Par notikušo Valsts policijā uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Vānē apgāžas motociklists

 1. jūlijā īsi pirms 21.00 Tukuma novadā, Vānes pagastā, kāds 1998. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu «Honda» pa vietējas nozīmes ceļu, netika gala ar spēkrata vadību, kā dēļ apgāzās un fiziski cieta negadījumā. Par notikušo Valsts policijā uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Viena avārija – trīs mirušie

 1. jūlijā īsi pēc 16.30 Tukuma novadā, Smārdes pagastā, uz autoceļa Milzkalne-Cērkste-Apšuciems, virzienā no Apšuciema notika ceļu satiksmes negadījums. Kāds «BMW» markas spēkrats nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca kokam. Transportlīdzeklī atradās četras personas, no kurām negadījumā dzīvību zaudēja 3 (divi vīrieši un viena sieviete) un viena persona ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

VUGD

 1. jūlijā 5.16 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur dega atkritumi 1 m² platībā. Pulksten 6.07 darbs notikumā noslēdzās. Tāpat šajā dienā VUGD palīdzība bija nepieciešama Smārdē, kur šķūnī dega malka un starpstāvu pārsegums 5m² platībā. 6. jūlijā 14.00 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums (uz Ventspils šosejas), kurā sadūrusies vieglā automašīna un mikroautobuss. Cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatora klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Tāpat sestdien īsi pēc 16.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Smārdes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīna iebraukusi kokā. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas izcēla vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Kā vēstīt, vēl trīs cilvēki šajā negadījumā gāja bojā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

 1. Viena avārija – trīs mirušie: Alkohols un auto nav savienojams!Pluss Krievijas slavināšana,viss kopā un gals klāt! Lai vieglas smiltis!Neviens nav jāvaino, kā teica viens gudrs cilvēks,katrs pats savas laimes kalējs!

  1. Karma.Bet lai vieglas smiltis,zinot to kompāniju tam bija jānotiek agrāk vai vēlāk, zeme tādus ilgi nenes.Lai vieglas smiltis!

 2. Jā smerdeļi tādi….krievus slavina…..nacisti un kastroļi ir daudz labāki cilvēki vai ne? Jeņķu mūžīgie kalpi bahahahaaa bahahahaaa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *