Horoskopi

20. marta līdz 26. marta


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Var saņemt labu sadarbības piedāvājumu, kas radīs papildu izaugsmes iespējas nākotnē. Ļaujies palutināt sevi ar pašsajūtu uzlabojošam procedūrām un kādiem pirkumiem savai pavasara garderobei. Attiecībās var nākties izdarīt izvēli, kas būs saistīta ar turpmāko dzīves vietu.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Lielāku uzmanību Tev nāksies pievērst saņemtajai informācijai. Var gadīties neuzmanības kļūdas un pārpratumi. Patīkamas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo atalgojumu. Izvairies aizdot naudu draugiem, jo vēlāk nāksies izvēlēties starp draudzību un naudu.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Nāksies mainīt ierasto darba stratēģiju un pievērst uzmanību niansēm, kuras iepriekš šķita mazsvarīgas. Neparedzēti papildu tēriņi var gadīties saistībā ar ģimenes vajadzībām. Izvērtē rūpīgāk to, par ko ir vērts maksāt un par ko ir labāk ietaupīt.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Tavas aktivitātes sociālajos tīklos var celt un tai pat laikā arī graut tavu reputāciju. Izvērtē rūpīgāk katru savu vēstījumu. Nejauša iepazīšanās darba procesa laikā, var pārtapt skaistā draudzībā. Pieņem piedāvājumu doties atpūtas braucienā kopā ar mīļoto cilvēku!

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Veiksmīgs laiks profesionālajā jomā ļaus izvirzīt turpmākos mērķus. Prieks par sasniegto rezultātu būs redzams arī citiem. Guvums no sadarbības, kas iepriekš ir radījusi nelielas bažas, būs vērā ņemams un gandarījumu nesošs. Saņemsi atzinību saistībā ar savu profesionālo darbību.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Darbā ar klientiem un apkalpojošā jomā strādājošiem var nākties iespringt uz prasību apmierināšanu kā savas jomas speciālistiem. Partnerattiecībās, lēnām tiks šķetināti vaļā visi neskaidrie, ar savstarpējām attiecībām saistītie jautājumi, kas lielākoties akcentēs materiālo pusi.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Veicamo darbu apjoms gluži kā tādi milzu kalni šķitīs mazi. Visu paveiksi laikā un pēc labākas sirdsapziņas. Ņem vērā, ka darba apjoms būs kā visuma uzliktais pārbaudījums uz izturību. Pagātnes atmiņas uzplaiksnīs brīdī, kad nebūsi tam īsti gatavs.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Tavs entuziasms un darba spars tiks pamanīts. Izvērtē rūpīgāk izglītošanās iespējas ārvalstīs, kas būs saistītas ar tavu profesiju. Prieku sagādās kāds vērtīgs pirkums, ko pats saviem spēkiem esi nopelnījis. Romantiskajās attiecībās izrādi iniciatīvu saistībā par kādu braucienu.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Būs jāizvērtē rūpīgāk savu vēlmju un pirkumu sarakstu. Lielāks tēriņu apjoms būs saistīts ar ikdienišķām vēlmēm, ne tik daudz ar vajadzībām. Pirms kāda brīža izveidojušās attiecības ļaus pacelties citās sajūtu vibrācijās. Šoreiz ļauj, lai viss rit savu gaitu!

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Diezgan daudz savu fizisko un materiālo resursu nāksies ieguldīt kādas savas idejas attīstīšanai. Pateicoties tavai centībai, spītam un neatlaidībai, tev salīdzinoši īsā laikā izdosies sasniegt iecerēto. Paskaties nedaudz pozitīvāk attiecībā uz esošajām partnerattiecībām!

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Nāksies likt lietā savas uzkrātas zināšanas un prasmes, kas saistītas ar tavu pamatprofesiju. Straujākiem tempiem nauda nāks tavā virzienā. Attiecībās ļaujies sajūtu burvībai un kopā piedzīvotiem laimes brīžiem. Brīvajiem nāksies iziet nelielu pārbaudījumu ceļu.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Ieviestās korekcijas tavā darba vidē nāks par labu tavai izaugsmei un profesionālajai darbībai nākotnē. Ienākumu apjoms šonedēļ būs atkarīgs no tā, ar kādu attieksmi darbs tiks paveikts. Nesen izveidotajās romantiskajās attiecībās būsi uzmanības apmirdzēts.