Horoskopi

23. maijs līdz 29. maijs


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Tiks saskatīts virziens, kurā doties augšup profesionālajā darbībā. Veiksmīgs būs ieguldījums ceļojumā, tālākā atpūtas braucienā kopā ar pašiem tuvākajiem. Papildu naudiņa atnāks dāvanas veidā. Neuzvelcies par niekiem, tas var pabojāt esošās partnerattiecības!

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Diezgan daudz enerģijas nāksies ieguldīt darbos, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, mājokli, interjeru. Šonedēļ var nākties atdot to, ko reiz esi aizņēmies. Nav ieteicams iesaistīties jaunu kredītsaistību jūgā. Papildu tēriņus var radīt situācijas, kas ir saistītas ar dzīvesbiedru.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Plānotais darba brauciens būs izdevies un veiksmīgs, tāpēc nešaubies ne mirkli un pieņem lēmumu nekavējoties! Jauni plāni un idejas virmos gaisā viens pēc otra! Atceries, ka dzelzs ir jākaļ, kamēr tā vēl karsta. Atļaujies palutināt sevi ar kādu pirkumu!

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Ieguldīti materiālie un arī fiziskie resursi dos vērā ņemamus augļus. Tēriņi, kas saistīti ar bērnu lietām, būs apjomīgāki nekā sākotnēji plānoji. Izklaides un saviesīgi pasākumi arī acīmredzami patukšos naudas maciņu.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Panākumi profesionālajā darbībā būs atkarīgi tikai un vienīgi no paša iniciatīvas un uzņēmības. Met lepnumu pie malas, jo, izrādot savu interesi un iniciatīvu, būsi ieguvējs. Veiksmīgs laiks individuālā darba veicējiem. Attiecībās ir jāizdara izvēle par situāciju, kas nepamierina.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Profesionālā darbība augs griezdamās! Labas ziņas tiks saņemtas no iestādēm, kas dos ”zaļo gaismu” tam, lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk īstenotos tavi plāni un idejas. Trumpis naudas plūsmai būs kvalitāte un meistarības līmenis. Veiksmīgs būs ieguldījums darba instrumentos.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Ļaujies jauniem izaicinājumiem arī tad, ja sīkas nianses nav līdz galam skaidras. Jāizvairās no lielākiem tēriņiem, kas saistīti ar ieguldījumiem transporta līdzeklī. Nejauši satikts kāds reiz nozīmīgs cilvēks uzjundīs siltas izjūtas.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Tuvinieku atbalsts būs ļoti vērtīgs virzītājspēks ceļā uz panākumiem. Plānotais pirkums radīs gandarījumu. Lielāks peļņas apjoms būs gaidāms, pievēršoties sezonālajam ģimenes biznesam. Ieplānojiet kopīgu romantisko atpūtas braucienu uz tālākām zemēm!

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Veiksmīga būs sadarbība ar ārvalstu darījumu partneriem. Atļaujies riskēt un tu būsi ieguvējs! Ieguldījums nekustamajā īpašumā, interjerā un dzīves vietas labiekārtošanā nesīs gandarījumu. Atļaujies vairāk sevi palutināt, jo esi to pelnījis!

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Pārmaiņas profesionālajā darbībā nāks par labu tavai izaugsmei. Nesatraucies par to, ka lielāks kļūs veicamo darbu un pienākumu apjoms. Papildu tēriņi būs saistīti ar braucieniem, transportu un pārvietošanos. Sadzīviskas, neparedzētas situācijas var sašķobīt esošo savienību.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Vērā ņemams piedāvājums par kādu aizraujošu sadarbību ļaus nedaudz augstāk pakāpties pa karjeras kāpnēm. Ļaujies izaicinājumam un nezināmajam, jo viss sarežģītais izrādīsies ļoti vienkāršs! Jaunas pavasara vēsmas iemājos arī romantiskajās attiecībās.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Veiksmīgs un gandarījumu nesošs laiks profesionālajā darbībā mudinās izvirzīt jaunus mērķus. Atzinība no augstākstāvošajiem ļaus plaukt, zelt un virzīties augšup pa karjeras kāpnēm. Attiecībās ir brīnišķīgs laiks tauriņu ķērājiem! Romantika un pozitīvas sajūtas virmos gaisā ik uz soļa.