Horoskopi

15. augusts līdz 21. augusts


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Spēcīga būs vēlme mainīt esošo pozīciju un ieviest korekcijas savā profesionālajā darbībā. Apjomīgāks kļūs tavu ienākumu klāsts, taču izvērtē rūpīgi, kur un cik daudz ieguldīt savus uzkrātos resursus. Jauna iepazīšanās pavērs pavisam citu skatu uz partnerattiecībām un dzīvi kopumā.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Pievērs uzmanību savai reputācijai un tam, kā sevi parādi, jo šis aspekts šonedēļ būs viens no noteicošajiem peļņas gūšanā. Romantiskajās attiecībās, pārāk daudz domājot, par to, kā būtu, ja būtu, vari palaist garām labu iespēju, lai izveidotu stabilas attiecības.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Atvaļinājumā esošajiem, ir īstais brīdis atpūtai un iespējai vismaz uz pāris stundām dienā nolikt telefonu un sociālos tīklus pie malas. Veiksmīgs darījums ļaus izlīdzināt līdzšinējos robus finansēs. Neļaujies provokācijām uz ieguldījumiem ārzemju bankās.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Kāda speciālista padoms būs zelta vērts – īstajā laikā un situācijā. Sakārtosies finansiāla rakstura jautājumi. Peļņa nāks ar uzviju un par iepriekš uzsāktiem projektiem. Droši ieguldi nākotnē! Partnerattiecībās gaismā var nākt viss noslēptais un rūpīgi maskētais.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Talants un izkoptais meistarības līmenis ļaus pakāpties augstākās sasniegumu virsotnēs. Sadarbības piedāvājums ļaus pierādīt sevi arī ārpus ierastās vides. Kāp laukā no paša izveidotiem rāmjiem! Pārliecība par sevi vairos arī finanses.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Īsie komandējumi un braucieni ārpus savas pilsētas sniegs iespēju paplašināt paziņu loku. Īstais brīdis, lai papildinātu savu prasmju un zināšanu klāstu ar semināriem un lekcijām. Centies izvairīties no nepārdomātiem tēriņiem, kas saistīti ar izklaides pasākumiem.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Piedāvājums profesionālajā jomā radīs virkni pārdomu un spraigākas diskusijas ar ģimenes locekļiem. Atļaujies mainīt to, kas vairs neapmierina, un doties prom, ja neesi attiecīgi novērtēts. Jāizvairās no finansiāliem ieguldījumiem projektos kopā ar draugiem.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Neliela reorganizācija darba vietā akcentēs profesionalitātes un meistarības līmeni. Prieks un pozitīvas emocijas būs galvenie sabiedrotie. Atļaujies paveikt vairāk! Romantiskajās attiecībās velti nedaudz vairāk laika sirsnīgām sarunām un kopā būšanas mirkļiem.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Jaunas darba attiecības prasīs diezgan lielu enerģijas resursu ieguldīšanu. Darbaholiķiem var nebūt viegli rast laiku atelpas brīžiem. Samaksājot dārgāk par kādu ikmēneša pakalpojumu, aizdomāsies par to, kas ir vai nav ieguldīto resursu vērts.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Veiksme un panākumi profesionālajā darbībā būs atkarīgi no tā, ar ko sadarbosies. Parādīsies konkurenti, kas netiešā veidā veicinās tava biznesa izaugsmi. Honorāru un naudiņas par gabaldarbiem šonedēļ būs vairāk nekā parasti. Peļņa no ieguldījumiem būs jūtama diezgan ātrā laikā.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Iesaistīšanās kādā radošā projektā ļaus gūt panākumus nākotnē. Pabīdi prom piezagušās šaubas par profesionālās jomas maiņu. Vērtīgs ieguldījums būs sadzīves tehnikā, – tas atvieglos tavu ikdienu

Zivis

19. februāris - 20. marts
Vērā ņemams piedāvājums no darba devēja puses motivēs uzsākt jaunu virzienu tavā karjerā. Ir pienācis brīdis, lai viss, kas tika radīts un lolots vienatnē, tiktu celts gaismā. Atbalsts no mīļotā cilvēka puses tiks augstu novērtēts. Brīvajiem – jauna iemīlēšanās ļaus piedzīvot spilgtas emocijas.