Horoskopi

14. oktobris līdz 20. oktobris


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Apstākļi var likt daudz nopietnāku uzmanību veltīt attiecību jomai. Laulātajiem Auna zīmes pārstāvjiem vajadzēs pārdomāt tālāku kopdzīves gaitu, attieksmi pret partneri. Profesionālajā jomā svarīgi būt uzmanīgākam pret juridiskajām niansēm, rūpīgāk iepazīties ar konkrēto dokumentāciju, pirms likt uz tā savu parakstu. Kontaktējoties ar priekšniecību, nezaudē savaldību, saglabā profesionālo etiķeti.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Nedēļa, kurā nāksies tikt galā ar vairākiem šķēršļiem lietišķajā sfērā. Diemžēl nav izslēgtas finansiālas grūtības, taču tās tevi nespēs apturēt, tu spītīgi virzīsies pretī nospraustajai virsotnei! Apmeklējot saviesīgus pasākumus, pastāv labas iespējas iegūt sev jaunus sadarbības partnerus, kā arī satikt ļoti interesantus, dzīvesgudrus cilvēkus. Nedēļas nogalē vēlēsies sajust otrās pusītes klātbūtni, izbaudīt tuvības mirkļus.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Nejaušas apstākļu sakritības, sastaptie cilvēki var samērā jūtami ietekmēt tavu skatījumu uz darba lietām, nākotnes plāniem. Pielūko, lai mirkļa emocijas nesāk ņemt virsroku pār tevi, ikkatru no svarīgajiem lēmumiem izsver ar vēsu prātu, nekautrējies lūgt padomu līdzgaitniekiem. Naudas lietas šonedēļ vajadzētu aiztikt pēc iespējas mazāk, protams, runa galvenokārt ir par lielākiem pirkumiem un finansiālo saistību uzņemšanos, kredītiem.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Vairāk nekā citkārt vēlēsies priecēt sevi ar dažādām dzīves baudām. Kāds Vēža zīmes pārstāvis dos priekšroku jaunam apģērbam, cits ļausies gastronomiskām izpriecām, cits mīlas priekiem, savukārt, citam vajadzēs asākas izjūtas. Lai vai kā, jāatceras par mēra izjūtu un jāpaseko, lai kaprīzes nerada pārāk lielus izdevumus. Darba lietās vajadzēs būt pacietīgākam, apdomīgākam un punktuālākam. Sevišķi tas attieksies uz tiem, kuri saistīti ar mehānikas, transporta un informāciju tehnoloģiju jomām.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Būsi draudzīgs un atklāts pret apkārtējiem, labprāt iesaistīsies jaunos projektos, meklēsi līdzīgi domājošos. Saskanīgās attiecības palīdzēs vieglāk pārvarēt grūtības gan darba jomā, gan ārpus tās! Kādai Lauvai var nākties doties neplānotā ārzemju komandējumā. Dotais brauciens solās būt interesantu notikumu un jaunu izaicinājumu piesātināts. Ģimenes dzīvē ik pa brīdim būs manāms tavs ugunīgais raksturs, zināmas greizsirdības izpausmes.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Nedēļas sākums var izrādīties saspringts darba jautājumos. Neļauj radušajām problēmām iedragāt savu pašapziņu, noteikti turpini iesāktās lietas un pievērs mazāku uzmanību skauģu izteikumiem. Materiālās dabas jautājumus vari kārtot nedēļas sākuma un tās izskaņā. Savukārt trešdienu ieteicams veltīt jaunu kontaktu dibināšanai, esošo attiecīgu nostiprināšanai. Brīvdienās ļaujies tam, ko kāro tava sirds!

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Nav izslēgts, būs grūti saprast, ko vēlies panākt, pēc kā īsti dzīvē tiecies. Neizlēmīgums, mainīgās iegribas var nedaudz bremzēt tavus panākumus, tāpēc velti vairāk laika un pūļu iekšējā līdzsvara veicināšanai. Nedēļa vairāk piemērota ikdienišķu pienākumu veikšanai, dažādu atskaišu sagatavošanai. Kā noprotams, jaunu projektu īstenošanu, labāk atlikt uz vēlāku laiku! Mīlas frontē būsi kaislīgs, pratīsi arī partnerī veicināt tikt pat kvēlas sajūtas.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Ja spēsi pareizi saplānot darbu kārtību, būsi piesardzīgs, risinot ar nekustamo īpašumu, mantojumiem saistīto, zvaigznes sola ne tikai izdošanos, bet arī jūtamu materiālo pieaugumu. Lai lietišķajās aktivitātēs viss ritētu pēc iespējas gludāk, droši liec lietā savas diplomāta dotības, personisko šarmu. Privātajā dzīvē esi nedaudz iejūtīgāks, saprotošāks pret partneri, neuzstādi pārāk striktas prasības. Ļauj, lai šoreiz partneris vairāk diktē attiecību gaitu, kopdzīvē notiekošo.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Neizsīkstošā enerģija un neapšaubāmais mērķtiecīgums, būs lielisks fundaments taviem panākumiem. Pielūko vienīgi, lai tava rīcība nekļūst pārlieku degsmīga, pārsteidzīga. Ikdienišķā komunikācijā ar līdzgaitniekiem, esi nedaudz saudzīgāks, ne tik tiešs savos izteikumos. Šonedēļ droši vari kārtot ar mājokļa remontu, labiekārtošanu, tā apdrošināšanu saistītus jautājumus. Brīvdienās ieteicama atpūta tuvinieku lokā. Skaļi saviesīgi pasākumi šoreiz nebūs domāti tev!

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Tev lieliski izdosies rast kopīgu valodu ar sadarbības partneriem, priekšniecību. Ne reizi vien būsi labs padomdevējs gan kolēģiem, gan mājiniekiem. Šī ir piemērota nedēļa, lai paplašinātu zināšanas vai arī nodotu apkārtējiem savā rīcībā esošo informāciju, profesionālās iemaņas. Ja nepieciešams, vari ķerties klāt arī tieslietu, mantojumu, nekustamā īpašuma jautājumiem. Lielajā aizņemtībā, būtu labi atrast pietiekami daudz laika arīdzan savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Neliecies traucēts par sīkām nebūšanām, šķēršļiem, jo tie taču gadās katra cilvēka ceļā uz panākumiem. Mēģini vairāk uzmanības koncentrēt sava darba kvalitātei, jo pilnīgi iespējams, šobrīd priekšniecība var ar kritiskāku aci vērtēt tieši tavu darbību. Nepieciešamības gadījumā, droši varēsi paļauties uz kolēģu atbalstu, padomu. Mājas dzīve šonedēļ var izrādīties raiba kā dzeņa vēders. Vienu brīdi viss ies gluži vai nevainojami, jau otrā acumirklī uzplaiksnīs domstarpības, emocionālā spriedze.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Atturies no nesamērīgas paškritikas un centies darīt visu, lai tieši veicinātu ticību sev un panākumiem! Ja situāciju to prasa, vari ķerties klāt tehniska rakstura pienākumiem, apgūt jaunas prasmes, pieslīpēt esošās. Saskarsmē ar kolēģiem esi atvērtāks, nekautrējies parādīt savas emocijas, pat ja tā ir nepatika, neapmierinātība, ar kāda līdzgaitnieka rīcību. Spēja pastāvēt pat savu viedokli, interesēm radīs lielāku respektu pret tevi.