Horoskopi

11. novembris līdz 17. novembris


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Nedēļa iesāksies bezrūpīgā noskaņā. Iespējams, var jūtami uzlabot savu materiālo situāciju. Saskarsmē ar sadarbības partneriem, augstākstāvošajiem veidosies auglīga augsne, kura palīdzēs ģenerēt jaunas idejas, pieslīpēt jau izstrādē esošās ieceres. Nedēļas otrajā pusē vairāk uzmanības jāveltī ģimenei. Kāds Auns iedrošinās atvasītes iesaistīties sportiskās aktivitātēs.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Saprašanās ar līdzgaitniekiem, kā arī profesionālie panākumi šonedēļ var būt samērā mainīgi, grūti prognozējami. Iespējams, gan tev, gan apkārtējiem būs grūtāk noformulēt savas vēlmes, skaidri apzināties nākotnes prioritātes. Taču, neskatoties uz to, būsi centīgs, apzinīgs un rūpēsies par tuvinieku labklājību un labsajūtu!

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Atbilstošs periods, lai aktīvāk pievērstos kontaktu paplašināšanai, analītiska rakstura pienākumiem. Sevi spēs apliecināt tie Dvīņi, kas nebaidīsies paust savu viedokli, īstenot drosmīgas idejas, uzņemties papildu iniciatīvu, būs atvērti jauniem izaicinājumiem. Šonedēļ vajadzētu būt piesardzīgam, kārtojot birokrātiskus jautājumus, pārliecināties, ka dokumentācijā ir ievērotas visas nianses. Brīvdienās mazāk domā par pienākumiem un kā nākas atpūties!

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Līdz trešdienai spēsi veiksmīgi īstenot radošus projektus. Jauniegūtie kontakti var palīdzēt atrisināt ieilgušās problēmas, mudināt uz dzīvi paraudzīties no daudz plašāka, nobriedušāka viedokļa. Nedēļas otrajā pusē vari pievērsties saimnieciskām lietām, aktīvāk kārtot biznesa nianses, veikt pārrunas ar priekšniecību. Nedēļas nogale būs piemērota saviesīgiem pasākumiem.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Ja nebūsi apmierināts ar situāciju darbā, bez liekas kavēšanās noskaņosies veikt pārmaiņas, pat ja tās būs radikālas. Izlēmība, enerģiskums un pārliecība par sevi būs galvenie stūrakmeņi, uz kuriem balstīsi topošos panākumus! Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam ar tēriņiem, rūpīgāk pārdomāt jaunu parādsaistību uzņemšanos. Attiecību lauciņā šonedēļ kaislības nedaudz mitēsies. Tevis un mīļotā cilvēka starpā valdīs harmonija un sapratne.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Veiksies lietās, kas prasa nesteidzīgu, metodisku un skrupulozu pieeju. Bez lielām pūlēm tiksi galā ar juridiskiem jautājumiem, sakārtosi ar nekustamo īpašumu saistīto. Tavas organizatoriskās dotības palīdzēs ne tikai darba gaitās, bet arī pavisam ikdienišķās situācijās. Saskarsmē ar atvasītēm šonedēļ var saasināties paaudžu konflikti. Jūsu attieksme pret dzīvi, nākotnes redzējums būs krāsi atšķirīgs. Taču, neskatoties uz pretrunām, ir iespējams kompromiss.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Labvēlīga nedēļa visu veidu sabiedriskajiem pasākumiem. Prezentācijas, pieņemšanas, dažādi mācību semināri un tamlīdzīgas lietas izdosies godam! Privātajā dzīvē tevi sagaida patīkamas pārmaiņas. Nedēļas vidū neļauj sev ieslīgt grūtsirdībā. Sapurinies un dodies vien pretī nākamajām profesionālajām virsotnēm. Lielākais kavēklis ceļā uz panākumiem var izrādīties pārlieka paškritika un nevajadzīgi kompleksi. Nedēļas nogalē var uzbangot spēcīgas, grūti kontrolējamas emocijas. Lai mazinātu spriedzi, pievērsies sportiskām aktivitātēm.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Labprāt pievērsīsies analītiskajam, pētnieciskajam darbam. Tavas intereses būs daudzpusīgas, kas savukārt mudinās jaunu zināšanu apguvi, redzesloka paplašināšanu. Šonedēļ īpaša loma būs saskanīgām attiecībām ar līdzgaitniekiem. Tāpēc saskarsmē ar kolēģiem centies iztikt bez dzēlībām un divdomībām. Atbildīgākos pienākumus ieteicams ieplānot nedēļas vidū, kad tavas koncentrēšanās spējas būs savā maksimumā. Turpretim brīvdienās maksimālu uzmanību velti atvasīšu vajadzībām.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Ja esi saistīts ar arhitektūru, dizainu, noformēšanu vai izklaides industriju, rēķinies, ka darba apjomi var jūtami pieaugt! Tas gan nozīmē arī papildu ienākumus, taču tev nāksies sakoncentrēt visu enerģiju, gribasspēku, lai tiktu galā ar uzticēto pienākumu gūzmu. Vislabākos panākumus uzrādīsi komandas darbā. Ja pratīsi savā kolektīvā uzturēt radošu, nepiespiestu, draudzīgu gaisotni, ikdienas darbi ritēs uz priekšu daudz ātrāk, produktīvāk. Nedēļas nogale piederēs tev un mīļotajam.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Būsi prasīgs gan pret sevi, gan līdzcilvēkiem. Ātri iekarsīsi, ja pamanīsi neizdarību, paviršību vai haosu darba lietās. Taču vienlaicīgi pret padotajiem, kolēģiem un sadarbības partneriem, izrādīsi morālu atbalstu, dalīsies ar viņiem savā pieredzē. Pilnīgi iespējams, ka spēsi īstenot uzņēmuma darbībai nepieciešamās pārmaiņas, izrietoši – veicināt nākotnes peļņu, konkurētspēju. Mīlas frontē šonedēļ būsi gatavs izdabāt partnera iegribām, visādi lutināt to.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Pratīsi atbilstoši nostādīt sevi priekšniecībai, radīt uzticama, zinoša kolēģa iespaidu apkārtējo acīs. Nedēļa atbilstoša plānošanai, stratēģijas izstrādei, jaunu sponsoru, atbalstītāju piesaistīšanai. Ja esi saistīts ar masu medijiem, pedagoģiju, psiholoģiju vai finanšu sektoru, zini, ka tev radīsies jaunas izaugsmes iespējas, vienīgais, būs jāprot tās saskatīt un nekautrējoties izmantot! Nedēļas izskaņā pievērsies ģimenes dzīvē notiekošajam.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Brīžiem būs grūtāk koncentrēties darbam, jo noskaņojums vilinās pievērsties filozofiskām pārdomām, sapņot par nākotni, altruistiskiem mērķiem. Kopumā nedēļa veiksmīgāka tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, farmāciju, labdarību, sociālo aprūpi. Zvaigznes silti iesaka būt apdomīgākam materiālajā plānā, atturēties no lielākiem pirkumiem, nedoties uz lielveikalu, mirkļa impulsu vadītam. Privātajā dzīvē viss ritēs gandrīz nevainojami. Pratīsi uzturēt romantisku, dvēselisku noskaņu ar mīļoto cilvēku.