Horoskopi

17. februāris līdz 23. februāris


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Nedēļas sākums piemērots dažādu formalitāšu, juridisku lietu kārtošanai. Tev lieti noderēs Auna zīmei piemītošās līdera dotības, organizatora talants. Nedēļas otrajā pusē esi nedaudz apdomīgāks finansiālajos jautājumos, labāk atturies no jaunu kredītsaistību uzņemšanās. Centies pabeigt iesāktos darbus, taču jaunus projektus labāk neuzsāc. Brīvdienās uzturies cilvēkos, nesēdi mājās, jo tā ātri vari iedzīvoties grūtsirdībā.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Nav izslēgts šonedēļ nāksies atrisināt nevienu vien finansiāla rakstura problēmu. Būtiski neuztvert notiekošo no emocionālā viedokļa, censties saglabāt pēc iespējas racionālāku skatījumu uz dzīvi. Pilnīgi iespējams, nonāksi pie secinājuma, ka ir īstais laiks apmeklēt profesionālās pilnveidošanās kursus, doties pieredzes apmaiņas braucienā. Attiecības ģimenē, mīlas jomā lielā mērā būs atkarīgas no tava noskaņojuma, prasmes savaldīties.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Šis būs diezgan filozofisks periods, kurā nāksies pārdomāt sasniegto, saprast vai tu dzīvē ej pareizo ceļu. Lielisks padomdevējs izrādīsies otrā pusīte, kura spēs trāpīgi saskatīt tavu potenciālu, ieskicēt iespējamās nākotnes vīzijas. Ikdienas gaitās centies būt sistemātiskāks savā rīcībā, neļaut steigai, haotiskumam radīt liekus sarežģījumus. Nedēļas nogalē esi kopā ar laulāto, aizmirsti par darbu, atpūtini savu nervu sistēmu.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Pirmdien un otrdien labāk nesteigties ar apjomīgu ieceru īstenošanu. Vēlamāk pabeigt jau uzsāktos projektus, veltīt vairāk uzmanības ģimenes dzīvē notiekošajam. Kopumā nedēļa veiksmīgāka ar mākslu, izklaidi un pedagoģiju saistītajiem Vēža zīmes pārstāvjiem. Pateicoties oriģinālajam skatījumam uz dzīvi, vari radīt jaunas un patiesi perspektīvas peļņas iespējas. Saskarsmē ar pretējo dzimumu kļūsi atraisītāks, koķetīgāks.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Ja pratīsi saglabāt ticību sev, panākumiem, uz cerētajiem rezultātiem ilgi nebūs jāgaida! Tu lieliski spēsi sastrādāties ar kolēģiem, rast kompromisus sarunās ar augstākstāvošajiem. Šonedēļ nebūtu vēlams risināt nekustamā īpašuma un tieslietu jautājumus. Iespējams, tavs morālais atbalsts var būt nepieciešams kādam no tuvinieku loka. Izpalīdzēt grūtībās nonākušajam ir goda lieta, taču pielūko, lai tavs labsirdīgums netiek izmantots ļaunprātīgos nolūkos.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Būsi gatavs iekarot jaunas profesionālās virsotnes, likt plašākai sabiedrībai manīt par saviem sasniegumiem. Ja esi saistīts ar transporta, celtniecības, politikas vai grāmatvedības jomu, nebrīnies, ja pieaugs darba apjomi, taču līdz ar tiem arī tavi ienākumi. Šonedēļ nekautrējies likt lietā savu kārtības mīlestību, detalizēto pieeju notiekošajam. Sevišķi vērīgam ieteicams būt, kārtojot juridiskos jautājumus! No darba brīvajā laikā velti laiku fiziskām aktivitātēm, tās lieliski palīdzēs aizmirst ikdienas nebūšanas.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Šī kopsummā būs interesanta un ražīga nedēļa. Jo skaidrāk apzināsies nospraustos mērķus, nekautrēsies būs patiess savās vēlmēs, jo ātrāk tiksi pie kārotā! Līdzcilvēki labprāt pavadīs laiku tavā sabiedrībā. Tu pratīsi sarunu biedros veicināt dzīvesprieku, optimismu. Nav izslēgts, ka iemantosi jaunus pielūdzējus. Privātajā dzīvē gribēsi piedzīvot, ko jaunu un nebijušu, tai pašā laikā, tā īsti neko nevēlēsies mainīt.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Nedēļas sākumā labāk jutīsies, strādājot individuāli. Ir vērts rūpīgāk ieklausīties un arīdzan sekot priekšniecības norādēm, ieteikumiem. Veicot ikdienas pienākumus, izrādīsi apbrīnojamu apķērīgumu, spēju risināt rutīnas sarežģījumus ar nestandarta metodēm. Nedēļas otrajā pusē veiksme būs to Skorpionu pusē, kuri īsteno analītisko darbu, veic zinātniski pētnieciskos pienākumus. Brīvdienās velti laiku sev, izrunājies ar kādu uzticamu cilvēku, izklāsti viņam savus pēdējā laika pārdzīvojumus.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Pa dzīvi soļosi ar bezrūpīgu, optimistisku nostāju. Profesionālajā sfērā būsi enerģisks, mērķtiecīgs, nekautrēsies uzņemties iniciatīvu. Kāds Strēlnieks var izpelnīties priekšniecības ievērību, tādejādi būvējot stabilus pamatus nākotnes karjeras kāpumam. Komunikācijā ar apkārtējiem, mēģini atturēties no pārlieka tiešuma vai kritizēšanas. Nedēļas izskaņā velti uzmanību atvasīšu dzīvē notiekošajam. Iespējams, jaunākajai paaudzei būs nepieciešams tavs morālais atbalsts, padomi.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Šonedēļ daudz kas būs atkarīgs no apstākļu sakritības, vienkāršas veiksmes. Rēķinies, ka kolēģiem uzticētie darbi var netikt paveikti laikā vai pat vispār aizmirsti. Tāpēc, ja vien iespējams, svarīgāko labāk īsteno paša spēkiem! Lai uzlabotu savas panākumu iespējas, mēģini vieglāk uztvert notiekošo, nepārdzīvot par neveiksmēm un aktīvāk meklēt alternatīvus risinājumus. Brīvdienās parūpējies par romantisku noskaņojumu, sagādā kādu pārsteigumu otrajai pusītei.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Būsi vairāk noskaņots radoša rakstura aktivitātēm. Attiecīgi, tie Ūdensvīri, kuri saistīti ar mākslas pasauli, izklaides biznesu spēs plūkt manāmus profesionālos laurus. Savukārt, ja tavam darbam ir velkamas paralēles ar grāmatvedību, menedžmentu, inženiertehnisko jomu, tev nāksies būt dubultā piesardzīgam, lai gaisīgais noskaņojums nerada neuzmanības kļūdas! Mīlas dzīvē spēsi uzturēt harmoniskas, tai pašā laikā gana kaislīgas, erotiskās dzirksts piesātinātas attiecības.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Esi apzinīgs, godīgs gan pret sevi, gan līdzcilvēkiem. Neļauj vieglas peļņas vilinājumam, ievest sevi neceļos. Vēlams nedaudz paškritiskāk palūkoties uz savām šā brīža iespējām un atturēties no pārdrošiem solījumiem. Ja tev tiek izteikti jauni darba piedāvājumi, nesteidzies piekrist. Vēlamāk trīskārši pārdomā vai patiesi esi gatavs globālām pārmaiņām savā dzīvē. Zini, ka stabilākos panākumus dos metodisks, neatlaidīgs darbs, pašaizliedzīgums. Attiecībā pret otro pusīti izrādīsi patiesu maigumu un iejūtību.