Horoskopi

29. jūnijs līdz 05. jūlijs


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Nedēļas sākums vairāk atbilstošs jau iesāktu lietu realizēšanai. Savukārt, jaunus projektus, fundamentālas pārmaiņas darba jomā vēlamāk pārcelt uz nedēļas otro pusi! Tavi pieņemtie lēmumi brīžiem var tikt balstīsi uz mirkļa emocijām, kas nebūs tas pareizākais variants. Kopumā panākumi šonedēļ lielā mērā būs atkarīgi gan no tā, cik lietišķu nostāju spēsi saglabāt, gan no tā, cik saskanīgas, diplomātiskas attiecības ar līdzgaitniekiem spēsi uzturēt. Brīvdienās noteikti velti vairāk laika ģimeni, atpūtai!

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Nav izslēgts, ka lielāku nozīmi spēlēs dzīves romantiskajā lauciņā notiekošais. To spēcīgāk izjutīs tieši brīvie Vērši. Nebaidies sekot savai sirdsbalsij, tā tevi novedīs pie vēlamā rezultāta! Profesionālajās lietās esi pretimnākošāks, elastīgāks, attiecībā pret sadarbības partneriem, padotajiem. Mēģini pēc iespējas prasmīgāk sabalansēt savas vajadzības ar apkārtējo vēlmēm. Zvaigznes silti iesaka būt dubultā uzmanīgam, kārtojot finansiālos jautājumus. No darba brīvajā laikā atslēgties no ikdienas uztraukumiem vislabāk ļaus fiziska rakstura aktivitātes.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Tevi vilinās radošās, sabiedriskās lietas. Neapšaubāmās saskarsmes dotības palīdzēs vest visdažādāko veidu pārrunas, gūt augstākstāvošo atzinību un panākt sev izdevīgākus nosacījumus. Derētu vēl piešauties meistarīgāk izmantot analītiskās spējas, jo tad pavisam noteikti tev izdosies plūkt uzvaras laurus. Emocionālajā ziņā nedēļa var būt patiesi neprognozējama. Tavs garastāvoklis būs gluži kā dzīvsudraba stabiņš. Lai vairotu emocionālo līdzsvaru, tev ik pa brīdim vajadzēs no sirds izrunāties ar kādu uzticamu cilvēku.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Ja vien nodrošināsies ar pietiekamu gribasspēku, neatlaidību un pacietību, spēsi īstenot turpat visus mērķus, kurus nostādīsi savā priekšā. Liela loma sasniegumos var izrādīties arīdzan apstākļu sakritībai, nejaušībai. Svarīgi, lai tu prastu sekmīgāk saskatīt un arīdzan izmantot mirkļa radītās iespējas. Nekautrējies enerģiskāk aizstāvēt savas intereses, nepieciešamības gadījumā paslavēt sevi. Laulības ostā šonedēļ solās iet diezgan karsti. Pielūko, lai sakāpinātās emocijas neveicina konfliktu iespējas.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Kopumā ņemot, auglīga un radoša nedēļa, kurā spēsi ne vien apliecināt savas aktiera dotības, mākslinieciskos talantus, bet arī tikt veiksmīgi galā ar sarežģītākiem aprēķiniem, pētnieciskajām aktivitātēm. Nedēļas sākumā vēlams atturēties no lielākiem pirkumiem, vairāk domāt par iekrājumu veidošanu. Kādai Lauvai, nedēļas gaitā, var rasties nepieciešamība pievērsties ar tieslietām, mantojumiem saistītiem jautājumiem. Privātajā dzīvē tev šonedēļ smaidīs veiksme. Tu lieliski sapratīsies ar partneri.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Tās Jaunavas, kuras pratīs veiksmīgi pielietot savas analītiskās un organizatoriskās prasmes un savienot tās ar diplomātiskumu un atsaucību, arī gūs pamanāmākos rezultātus. Nav izslēgts, kāds no tuvinieku vidus vērsīsies pie tevis pēc padoma, morālā atbalsta. Nedēļa var sniegt lieliskas iespējas uzspodrināt profesionālo reputāciju, izveidot jaunus lietišķos kontaktus. Nedēļas nogalē vislabprātāk laiku pavadīsi kopā ar ģimenes locekļiem.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Tu soļosi pa dzīvi, kā uzvarētājs. Pašpārliecinātība un spēja rast kopīgu valodu ar dažādu uzskatu piekritējiem palīdzēs gan darba gaitās, gan ārpus tām. Nedēļa ir piemērota kā profesionālo jautājumu risināšanai, jaunu zināšanu apguvei, tā arī privātās dzīves sakārtošanai. Galvenais, lielajā steigā, centies nepārpūlēt nervus sistēmu, veltīt pienācīgi daudz laika atpūtai, sev tīkamām aktivitātēm. Materiālās dabas jautājumus vēlamāk kārtot nedēļas vidū.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Nedēļu iesāksi uz patīkamas, nesteidzīgas nots. Pilnīgi iespējams, izdosies rast risinājumu jautājumiem, kuri jau labu laiku nav devuši tev mieru. Filozofiski noskaņotie Skorpioni var daudz aktīvāk pievērsties ezoteriskajām lietām, pārcilāt mūžsenos eksistenciālos jautājumus. Nedēļas otrajā pusē visu uzmanību koncentrēsi darbā notiekošajam. Ja reiz tev būs kas uzticēts, to paveiksi godam! Brīvdienās alksi paveikt ko saimniecībā noderīgu, paliekošu.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Nav izslēgts, šonedēļ īpaši sarosīsies ar dzīves māksliniecisko pusi, izklaidi, reklāmu un vidutāju pienākumiem saistītie Strēlnieki. Panākumos liela nozīme būs tam, cik veiksmīgi spēsi rast risinājumus dažādām nestandarta situācijām, pielietot radošu pieeju lietišķajiem jautājumiem. Ikdienas gaitās lieti noderēs tev piemītošais dzīvesprieks, atvērtība un draudzīgums. Pilnīgi iespējams, iegūsi jaunus, patiesi aizraujošus kontaktus.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Tev padosies visu veidu analītiskais darbs. Lieliski tiksi galā ar saimnieciski organizatoriskajām lietām, ar grāmatvedību, jurisprudenci, apdrošināšanu saistīto. Līdzgaitnieku vidū izcelsies ar labām profesionālajām zināšanām, diezgan apjomīgu, daudzpusīgu pieredzi. Nebūs nekāds brīnums, ja tev izdosies labot savus ienākumus. Laulības dzīvē spēsi uzturēt mierīgu, harmonisku noskaņu, viegli rast kopīgu valodu ar otro pusīti.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Nedēļas sākums ir veiksmīgs, lai risinātu lietišķos jautājumus, sakārtotu neskaidrības ar sadarbības partneriem, ģenerētu jaunas biznesa idejas. Būtiska nozīme sasniegumos izrādīsies tavam kontaktu lokam. Proti, šonedēļ ieguvēji būs tie Ūdensvīri, kuriem ir plašs paziņu loks. Lai vairotu savas panākumu iespējas, centies saglabāt maksimāli sistemātisku, nesteidzīgu pieeju darba jautājumiem, neļaut apkārt valdošajai steigai izsist sevi no līdzsvara. Nedēļas nogalē tieksies pēc domubiedru sabiedrības.

Zivis

19. februāris - 20. marts
Pielūko, lai sapņainība, emocionālais noskaņojums nesāk pārlieku manāmi ietekmēt tavas koncentrēšanās spējas, attiecīgi arī profesionālos panākumus. Ja spēsi saņemties, pārvarēt vājuma brīžus, zvaigznes noteikti neliks liekus šķēršļus, ceļā uz sasniegumiem! Attiecībās ar otro pusīti būsi ļoti jūtīgs, romantisks, patiesi rūpēsies, lai partneris sajūtas īpašs, novērtēts. Brīvdienās varēsi nesteidzīgi ļauties garākām pārdomām par dzīvi, sasniegto.