Tukumā

Tukumā pie 3. pamatskolas pacelts Zaļais karogs/foto un video/

«Eko skola ir manas mājas…». Saucot šos vārdus, šorīt, 15. septembrī Tukuma 3. pamatskolas saime uzgavilēja jau ceturtajam Zaļajam karogam, kas arī šajā mācību gadā rotās skolu un vēstīs, ka te tiek domāts par to, kā saudzēt vidi, šķirojot atkritumus, izmantojot mazāk resursu un lietojot nevis vienreiz, bet daudzkārt lietojamas lietas. Šoreiz klāt nācis jauns darbības virziens – atkārtoti izmantot apģērbu.

Aicina pievērst uzmanību ceļa zīmei pie poliklīnikas

“Gribētu, lai laikraksts pabrīdina, ka stāvlaukumā aiz Tukuma poliklīnikas, kur tā nav bijis, tagad ir zīme par to, ka te var stāvēt ne ilgāk kā divas stundas. Aizmirsu uzlikt “pulkstenīti” un dabūju sodu 30 eiro apmērā. Jā, vainīgs, taču pieņemu, ka daudzi, ejot uz poliklīniku, kas jau tā parasti nav nekāds priecīgais pasākums, par to piemirst, īpaši jau pensionāri. Tad nu gribētu, lai jūs atgādināt un lai citiem nebūtu soda,” ierosināja kādas no mūsu laikraksta lasītājiem.

Jaunieši jauniešiem skolā Tukumā noorganizē izglītojošu festivālu

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas pagalmā šodien, 8. septembrī, no 12.00 norisinās festivāls – «Mācies vesels, tusē vesels», kurus saviem skolas biedriem sarīkojuši trīs 8. klases skolēni – Adele Zvaigzne, Marks Zorins un Santa Šaripo. Festivālā mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar veselīgu dzīves veidu, pildot dažādus izglītojošus uzdevumus un piedaloties sportiskās aktivitātēs.

Aicina uz «Dialoga apļiem» Tukku Magi pagalmā

Ceturtdien, 7.septembrī, Valsts kanceleja sadarbībā ar biedrību “Latvijas Lauku forums” un biedrību
Jauniešu klubs 10×10 rīkos “Dialoga apļus” kultūrtelpā Tukku Magi, Pasta ielā 26, kurā ar
iedzīvotājiem diskutēs par uzticēšanos, izmantojot Somijā plašu ievērību guvušo Time Out metodi.

Galerijā ‘Durvis’ atvērta floristikas darbnīca/foto un video/

Šodien, 21. jūlijā, galerijā ‘Durvis’ Tukumā norisinājās jaunas izstādes svinīgā atklāšana. Tajā apskatāmi floristikas darbnīcas ‘ZieduLaiva’ rīkoto kursu dalībnieču izlaiduma darbi. Četras floristes ieguva florista- zeļļa diplomu. Tika darināti līgavas un dāvināmi pušķi, kā arī dekorus, un sēru vainagi.

Kādi satiksmes ierobežojumi Rožu svētku laikā?

Šonedēļ, 21. – 23. jūlijā Tukumā svinēsim Rožu svētkus – lielāko gada pasākumu pilsētā. Lai nodrošinātu gan patīkamu pasākumu baudīšanu, gan drošu satiksmi, pilsētā 21. un 22. jūlijā būs noteikti nelieli satiksmes ierobežojumi.