Horoskopi

30. janvāra līdz 05. februāra


Auns

21. marts - 19. aprīlis
Jauna sadarbība pavērs citas iespējas sociālajā plānā. Būsi uzmanības centrā. Vērtīgs ieguvums, dāsni atalgots profesionālais veikums ļaus palutināt sevi ar jauniem aksesuāriem sava interjera labiekārtošanā. Patīkamu un negaidītu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs
Sīkas nianses ikdienas pienākumos sarežģīs darba ritējumu. Darbā ar klientiem ir jārēķinās ar klientu neapmierinātību. Piešķir visam nelielu humora devu. Attiecībās vēlme pēc savādākas mudinās ieviest ikdienā kādu kopīgu hobiju.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs
Brīnišķīgs laiks tavā profesionālajā darbībā ļaus apjaust, ka ar katru brīdi esi tuvāk savam mērķim. Labs partneri šonedēļ būs tavu panākumu trumpis. Papildu peļņa būs gūstama, pieņemot piedāvājumupar dalību kādā projektā. Mīlestībā iedomībai un kaprīzēm vietas nav.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs
Var nākties atteikties no tiem pienākumiem un saistībām, kas jau kādu laiku atņem tavu enerģiju. Lielāki izdevumi būs piedzīvojumu meklētajiem, izklaižu cienītājiem un dzīves baudītājiem. Otrās pusītes meklētajiem, pozitīvas emocijas un piedzīvojumi būs gaidāmi ik uz soļa.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts
Ir pienācis laiks ļoti rūpīgi izvērtēt, kādā kvalitātē ir tava komanda. Tiks saskatītas iespējas ieviest korekcijas uzņēmējdarbībā, bet, ja esi darba ņēmējs, – uzticētajos pienākumos. Tēriņi, kas ir saistīti ar tālākiem ceļojumiem un izklaides pasākumiem, var manāmi patukšot tavus iekrājumus.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris
Atzinība no vadības puses ļaus pavirzīties pa savu karjeras ceļu nedaudz augstāk. Neparedzētie tēriņi var rasties kāda brauciena laikā. Kāda nepamanīta nianse maksājumu veidā var būt ievērojami pārsteidzoša. Patīkamu pārsteigumu sagādās cilvēks, kas reiz ir bijis nozīmīgs. Izvairies no apkārtējo padomiem.

Svari

23. septembris - 23. oktobris
Harmoniskākas un draudzīgākas attiecības izveidosies ar kolēģiem vai padotajiem. Iesaistīšanās projektā radīs papildu pienākumus, taču pavērs jaunas iespējas. Finansiālas drošības un stabilitātes sajūta mudinās atļauties vairāk un iegādāties kaut ko sen kārotu. Palutini sevi!

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris
Savus kvēlākos biznesa plānus, nodomus un vēlmes ieteicams paturēt dziļā noslēpumā. Veiksmīgs būs ieguldījums nekustamajā īpašumā. Ienākumi no radošās darbības būs krietni augstāki. Lielākas naudas summas var tikt tērētas saistībā ar bērnu vajadzībām un svētkiem. Novērtē un esi pateicīgs par to, kas jau ir!

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris
Tava iniciatīva sadarboties būs noteicošais faktors tam, kāds būs rezultāts. Panākumu atslēga ir tieši tavās rokās. Izvairies no asākām diskusijām ar partneriem. Lielāka naudiņa būs gūstama, liekot lietā savus talantus un radošo meistarību. Mīļotā cilvēka vēlmes un aktivitātes var radīt lielākus tēriņus.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris
Tiks apsvērta doma ieviest korekcijas esošajā darbībā. Interesantas iepazīšanās un jauni kontakti ļaus sasniegt mērķi ātrākā laikā. Ievērības cienīgas naudas summas tiks ieguldītas veselību uzlabojošās procedūrās. Veiksies darījumos, kas saistīti ar pirkšanu un pārdošanu.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris
Darbības vides labiekārtošanas darbi prasīs diezgan daudz enerģijas. Nepažēlojot ne naudu ne laiku, ir gaidāma iespaidīga virzība uz priekšu. Nāksies cītīgi pastrādāt, taču rezultāts būs ievērības cienīgs. Romantikas un kaislību dzirkstis uzplaiksnīs esošajās attiecībās!

Zivis

19. februāris - 20. marts
Darbošanās savā uzņēmējdarbībā nesīs daudz prieka, atzinības un arī popularitāti. Iesaistīšanās plašāka mēroga pasākumos būs veiksmīgs savas enerģijas ieguldījums un jauns profesionālās darbības pavediens nākotnē. Nauda nāks, tikai būs jāprot to nopelnīt. Attiecībās piedodot sev, tu atbrīvosies no smagas nastas.