Pagastos

Engures vidusskolai – uzvara eiroviktorīnā

Labklājības ministrijas organizētā tiešsaistes erudīcijas spēle „Lielā eiroviktorīna” ar katru gadu gūst arvien lielāku dalībnieku atsaucību. Šogad spēlē zināšanas pārbaudīja 79 skolu audzēkņi no 42 Latvijas pilsētām un tika pārstāvēts gandrīz katrs Latvijas novads. Tas ir jauns rekords, kas pārspēj skolu skaitu 2023. gadā, kad viktorīnā piedalījās jaunieši no 69 skolām.

Kāpēc atkal kurinās ar gāzi?

Lasītājs jautā: – Mēs ieraudzījām, ka pie mums, Smārdes ielas mājām, atkal tiek nomainīts granulu katls pret gāzes apkuri – redzējām, kā atved gāzes tvertnes. Mums ir iebildums par to, ka ar iedzīvotājiem neviens nerunā, neviens neko nestāsta, bet vajadzētu taču būt tā, ka mūs par to vismaz informē.

Tumē durvis vēris bērnu un jauniešu centrs/FOTO/

Šodiena, 26. aprīlī durvis vēra Tumes bērnu un jauniešu centrs. Jaunajās telpās, kas iekārtojušās Tume pamatskola ēkas vienā spārnā, divos stāvos būs iespēja jēgpilni pavadīts brīvo laiku – spēlēs spēles, skatīties filmas, radoši darboties un tā tālāk. Šobrīd centra durvis būs atvērtas jauniešiem katru darba dienu no 13.00 līdz 18.00. Aktualitātēm līdzi sekot iespējams līdzi sociālajos tīklos – «Facebook» lapā «Tumes bērnu un jauniešu centrs». Vairāk lasiet 30. aprīļa «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» numurā.

Pēc svētkiem būs slēgts tilts Zemītē

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā tika uzsākti ilgi gaidītie darbi uz ceļa Zemīte-Zante-Saldus. Tur tiek tīrītas ceļmalas, rakti grāvji un vietām jau veidots pamats nākotnes asfaltam. Trīs posmos satiksmi regulē arī luksofori. Paralēli darbi noris arī pašā Zemītē – tur šobrīd tiek labots tilts pār Vēdzeles upi un jārēķinās, ka auto kustība organizēta tikai pa vienu joslu.