Engurē

Sestdien Engurē atklās «Unda» konceptveikalu

3. jūnijā Engurē tiks atvērts vietējā ražotāja SIA «Unda» zivju konservu veikals «Diplomats». Šie zivju konservi citu starpā izceļas ar kvalitāti un glītu dizainu, kas atšķiras no tradicionālā zivju konservu iepakojuma, kādu esam raduši redzēt plauktos. Tāds būs arī jaunā zivju konservu veikala «Diplomats» dizains – neierasts, bet glīts un pārdomāts.

Engures Saieta namā tiks atklāta hobiju darbu izstāde “Kā Fēnikss no pelniem…”

Ceturtdien, 6. aprīlī Engures Saieta namā tiks atklāta žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” autoru hobiju darbu izstāde “Kā Fēnikss no pelniem…”. Tajā varēsiet skatīt interjera priekšmetu un apģērbu atdzimšanu, ko darinājušas autores: Silvija Bērziņa, Dagnija Liepa, Dzintra Ozola, Dzintra Zālīte, Džuljeta Leiterte, Melita Medne un Lolita Sīmane. Izstāde jūs pārsteigs ar darbu daudzveidību.

Konkurences padomes rīkotā konkursā godalgota vieta arī engurniekiem

20. decembrī svinīgā pasākumā tika apbalvoti skolēnu video konkursa «Konkurencei vieta būt?!» labāko darbu autori no Rēzeknes, Jēkabpils, Druvas, Engures un Rīgas. Konkursu 7. – 12. klašu skolēniem organizēja Konkurences padome sadarbībā ar Zvērinātu advokātu biroju «Eversheds Sutherland Bitāns», lai veicinātu skolēnu izpratni par ekonomiskajiem procesiem valstī un godīgu konkurenci.

Sakopta teritorija. Nu aicinās uz kopēju talku

Vairākkārt arī redakcijā esam uzklausījuši jautājumu: kas notiek ar fon der Rekes dzimtas kapliču, kura atrodas pilsētas pievārtē, Šlokenbekas Dzirnavu ezera krastā? Pateicoties biedrības «Partnerība laukiem un jūrai» iniciatīvai un starptautiskajam projektam «Upju un ezeru potenciāla izmantošana rekreācijai un uzņēmējdarbībai», šis potenciāli – tūrisma objekts ieguvis jaunus vaibstus.

Aicina uz mitrāju mēneša pasākumiem, to skaitā uz talku pie Kaņieru ezera

Dabas eksperti februāri dēvē par mitrāju mēnesi. Atzīmējot Starptautisko Mitrāju dienu ar šī gada vadmotīvu “Novērtē, apsaimnieko, atjauno un mīli mitrājus” un akcentējot upju palieņu, zālāju un kūdras purvu u.c. mitrāju formu nozīmi arī Latvijas dabā, Dabas aizsardzības pārvalde (Pārvalde) februārī rīkos dažādus tematiskos pasākumus – izglītojošu tiešsaistes semināru, talku un pārgājienus. Aicinām ikvienu interesentu iesaistīties. 

Kas notiek Lapmežciemā?!

Lasītājs jautā: Gribētos uzzināt, kas notiek ar SIA «Krants»? Kase jau kādu laiku slēgta, un tagad rēķinus jāiet uz pastu maksāt, kas tomēr ir vismaz 4 eiro klāt. Ne visi var samaksāt internetā! Sazvanīt SIA «Krants», kad ir tāda vajadzība, arī nav iespējams. Vispār kopumā ir tāda sajūta, ka, kopš apvienojāmies ar Tukumu, mums te ir galīgais klusums – nekas nenotiek! Ne klubā, ne kur, kamēr lasām, ka citur ir dažādi pasākumi. Ietves arī reizēm tīra, reizēm – ne… Bet ja par komunālajiem. Rēķinā, ko tagad saņem iedzīvotāji (arī pēc kādas jaunas programmas), nu vairs nevar redzēt, piemēram, kāds ir siltuma patēriņš.