Kandavā

Piešķir papildu finansējumu VUGD depo būvniecībai, to skaitā Kandavā

14. jūnijā Ministru kabinets pieņēma zināšanai Iekšlietu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu “Par augstas gatavības projektos (jaunu ugunsdzēsības depo būvniecība Aizputē, Dagdā, Iecavā, Ilūkstē, Kandavā, Priekulē, Rūjienā un Saulkrastos) radušos būvniecības izmaksu sadārdzinājumu un tā finansēšanas avotiem”.

Svētki Kandavā

Kandavas svētkos izskan koncerts savējie savējiem. Sajūtu vakara turpinājums Kandavas promenādē. Nelīst!!!   Sīkāk ar

Kandavā notiks militārās tehnikas izstāde

9. maijā, no plkst. 11.00 līdz 12.00, Jelgavā, Jelgavas tehnikuma teritorijā, 10.maijā Dobelē, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas teritorijā, 11. maijā Liepājā, Liepājas Valsts tehnikuma teritorijā un 12.maijā Kandavā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma teritorijā Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde kopā ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu vadīs izglītojošas lekcijas audzēkņiem.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma automehāniķi remontē mikroautobusu, kas tiks nodots Ukrainas aizstāvjiem/FOTO/

Jau vēstīts, ka arī Tukuma pusē tiek ziedoti un gatavoti transporlīdzekļi, ko tālāk sūtīt uz Ukrainu to kareivju atbalstam, kas mēneša garumā turpina cīņu ar iebrucējiem un aizsargā civiliedzīvotājus. Iesaistās daudzi, to skaitā Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi un pasniedzēji, kas mācību prakses ietvaros palīdz ar remontdarbiem.

Lemj par Vānes skolu

Nule kā pieņēmuši budžetus, Tukuma novada domes deputāti šajā nedēļā jau atkal tikās komiteju sēdēs. Sprieda gan par sociālajiem jautājumiem, gan tiem, kas saistīti ar sportu, kultūru, arī izglītību, kurai tiek novirzīta ne gluži puse, bet tomēr ievērojamākā daļa budžeta (46,7% jeb mazliet vairāk nekā 35 miljoni eiro). Paralēli arvien turpinās četru novadu apvienošanās praktiskā puse, apzinot situāciju, cenšoties ieviest vienotus darbības principus visā jaunā novada teritorijā.

5000 eiro finansējumu saņem Kandavas Reģionālā pamatskola

VAS Latvijas Loto organizētās interaktīvās momentloterijas Sporto visi galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Tukumā, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase dalībniece. Šoreiz tā ir Kandavas Reģionālā pamatskola, kļūstot jau par 14. skolu, kura projekta ietvaros 2021./2022. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.