Turība un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola noslēdz sadarbības programmu basketbola jomā

27. jūnijā tika parakstīta sadarbības programma basketbola jomā starp Biznesa augstskolu Turība (BA Turība) un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolu (KKMV) .

Sadarbības programmas mērķis ir radīt iespēju KKMV jauniešiem piedalīties tādās sporta aktivitātēs, kas veidotu vispusīgi attīstītu personību, īpaši nostiprinot veselību, paaugstinot fizisko sagatavotību un lietderīgi pavadot brīvo laiku. Programma veicinās puišu interesi pievērsties basketbola nodarbībām kā veselīga dzīvesveida pamatvērtībai un vienlaicīgi popularizēs basketbolu gan Tukuma novadā, gan  Kurzemē.

Programmas ietvaros sadarbības partneri nodrošinās sporta bāzi un treniņu procesu bērniem un jauniešiem un sportiskās izaugsmes veicināšanai, kā arī finansiālu atbalstu Latvijas jauniešu, junioru un pieaugušo izlašu dalībniekiem.

“Šis ir pirmais plašākas sadarbības piemērs, kur esam panākuši sadarbību gan lokāli Kandavā – starp trīs vietējām skolām, gan plašāk uz āru  – ar Biznesa augstskolu Turība. Kandavā par sadarbību vienojušās Reģionālā pamatskola, kur ir nakšņošanas iespējas ar brokastīm un vakariņām, Kandavas Bērnu un jauniešu sporta skola, piedāvājot lielisku sporta infrastruktūru un profesionālus trenerus, bet mēs savukārt parūpēsimies, lai sportojošais jaunietis iegūtu augsta līmeņa vidējo izglītību, ar padziļinātu angļu valodas apmācību un uzņēmējdarbības ievirzi, kas saskan ar studiju virzieniem Turībā”, stāsta  Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas direktors Uģis Brūklene.

Sadarbības rezultātā spējīgākajiem skolniekiem  tiks nodrošināta iespēja trenēties, izcīnīt vietu un spēlēt Latvijas Reģionālās basketbola komandas Latvijas Nacionālās basketbola līgas (LBL2) basketbola komandā Kandava/Turība. Tāpat spējīgākajiem Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas absolventiem – basketbolistiem, tiek piedāvāta iespēja studēt BA Turība  ar mācību maksas atlaidi.

“KKMV ir skola izaugsmei. Šeit ir daudz iespēju gan radošām izpausmēm, gan sporta aktivitātēm. Sadarbība ar BA “Turība” ir tam vēl viens apliecinājums. Tādēļ aicinām puišus, kuri ir pabeiguši devīto klasi, nākt mācīties pie mums”, aicina direktors U.Brūklene.

Sadarbības līgumu parakstīja Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktors Uģis Brūklene, Biznesa augstskolas Turība valdes loceklis Jānis Zeibots, Turības basketbola kluba galvenais treneris, basketbola programmas vadītājs Raimonds Feldmanis un Turības basketbola kluba direktors Jānis Vecrinks. Svinīgajā brīdī sadarbības partneru lokam pievienojās arī Kandavas Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors Varis Krūmiņš.

 

 

Komentāri

  1. Priedes kā domes priekšsēdētājas vietnieces aktivitātes aprobežojas ar šādu māžošanos.
    Vai viņas valdīšanas laikā vismaz kādi investori ir atvesti uz Kandavas apkaimi, lai attīstītu uzņēmējdarbību?!

    1. Jā, ir gan! Viņa uzrunāja automazgātuves izveidi. Palīdzēju vēl vietu viņai atrast, kur būtu labāk . Zinu, ka tūrisma uzņēmējus. Kur lasīju arī par ogu audzētāju . Un ir radīta skaista un skolota vide.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *