Ieceļ K. Mīlenbaha vidusskolas direktoru

Šodien, 26. oktobrī, Tukuma novada domes sēdē deputāti ar balsojumu oficiāli amatā iecēla jauno Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktoru – Uģi Brūkleni. Viņš saviem jaunajiem darba pienākumiem klāt ķersies, sākot ar 11. decembri. Jāpiebilst, ka konkursā uz šo amatu iepriekš pieteicās divi pretendenti.

Komentāri

 1. Izsaku līdzjūtību!
  Var tikai apbrīnot tos, kuri piesakās šim amatam, vai nu naivi, vai nezina reālo situāciju skolās.
  Alga mazāka kā skolu ceļotājiem, kuri drasē no vienas skolas uz otru un nevienā atbildību nenes, visu laiku esi zem izglītības birokrātu sadomāto papīru kalniem un mūžam neapmierināto skolotāju mobings, it sevišķi, veco pensionāru, kuriem uz jebkuru jauninājumu atbilde viena, iešu prom, par datorprasmēm nerunāsim.

 2. Nu jau padziļināti mācīs ticības mācību.Viss būs vienīgi un tikai dieva rokās.

 3. Mācītājs(kaut atstādinātajs) par direktoru vispārizglītojošā skolā?!!! Vai tas neatgādina veco letiņu parunu par āzi attiecīgajā amatā?Un vēl cienījamā kunga prioritāšu galvgalā ir AS .Vai iebalsošana kzurkādā veidā nesaistās arī ar mūsu novada “zināmām”personām?

 4. Diez skolas kolektīva viedokli kāds ir pajautājis? Kur var iepazīties ar jaunā direktora redzējumu par skolu? Būs jāsāk sekot līdzi, vai skolēniem netiek uzspiestas reliģiskas tēmas…

    1. Kurds saka: 26.10.2023 15:34 Mācīt bērnam reliģiju nedrīkst, jo pastāv tāda lieta, ka apziņas un domāšanas brīvība. Un ja bērnam skolas solā uzspiež kristietību, tad tas ir noziegums pret bērnu. Bērna vecāki drīkst publiski teikt, ka viņi ir pagāni un uzskaitīt visas naida runas Bībelē, kas vērstas pret pagāniem. Tālāk var uzskaitīt kristiešu veiktos naida noziegumus pret pagāniem. Var rakstīt sūdzības it visās instancēs un mēdijiem.

 5. Nu šinī “gājienā” partija nav padomājusi ne par bērniem ,ne pedagogiem. Vienkārši ielika mācītājs,kas neatbilst baznīcas prasībām par skolas direktoru.

  1. Reliģiju ir jānošķir no vispārīgo skolu izglītības sistēmas. Jo bērna prātu nedrīkst piebāzt ar reliģiju. Un vai reliģiozs skolas direktors spēs darboties neitrāli???

 6. Apsveicami! Patīkams, inteliģents, gudrs vīrietis! Lai izturība un veiksme jaunajam direktoram!

 7. Veikmsi jaunajā darbā, Uģi! Lai izdodās ar smaidu, mieru un stingru nostāju veikt jaunos pienākumus!

 8. To Bennos: redz kā sarūgušās sākumskolas flanga učenes sarosījušās. Nebij laba bijušā direktore, kut nu vēl kāds cits ārpus kliķes . Ko tad pašas negājàt? Nu visas cerības, ka Uģis kā militārais virsnieks noliks lēdijas pie vietas.

  1. Kurš teica, ka direktore nebija laba? Viņa aizgāja pēc pašas vēlēšanās. Un otrs kandidāts bija no skolas;)

   1. Tās pašas sākumskolas skolotājas;) direktore neko pa prātam nevarēja izdarīt.

   2. Dēļ viņām arī aizgāja. Ko tad sākumskolotajas grib būt par direktori? Direktors nav skolotāju auklis, bet gan iestādes vadītājs , tostarp, kurš atbild par apkuri, kanalizāciju un citiem projektiem, ne jau tikai par mācību darbu, priekš tam ir vietnieki un to nav maz.

 9. Vai jaunieceltais direktors ventilāciju un kanalizāciju ar dievpalīgu savedīs kārtībā? Neredzu, ka arī viņam būtu pieredze saimniecisku jautājumu risināšanā.

  1. Nu ja nezinat tad nerunājat ! Vispirms noskaidrojat. Varēsiet uzdot jautājumus . Neko nezina, bet tarkšķ spriedējas, kā jau parasti

  2. 🙂 saka: 27.10.2023 06:42 Nē. Bet bērnus nogurdinās ar savām baznīcēnu būšanām. Bērnu un vecāku piekrišana nav obligāta, jo kristietība tīri vēsturiski nav nekad rēķinājusies ar cilvēka brīvo gribu. Ja kādā pasaules reģionā kristietību negrib redzēt ne acu galā, tad kristieši nāk ar karu paši. Piemērs, krusta kari viduslaikos un Amerikas, Āfrikas, Austrālijas kristīšana. Un šī kristietības ekspancija korelē ar verdzību. Eiropā bija dzimtbūšana. Jaunajā pasaulē bija koloniālisms.

    1. Tu saka: 27.10.2023 15:20 Vai patiesība acis grauž? Jūdaisms radīja kristietību, tai skaitā sātanismu. Kristietība radīja islāmu. Visa ābramiskā sistēma ir noziedzīga. Ikviens cilvēks ir tiesīgs nebūt pakļauts ābramiskajai sistēmai. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama.

      1. Tu saka: 28.10.2023 12:10 Vai jūdaistu, kristiešu un musulmaņu konfesijas reparācijas pagāniem jau nomaksāja?

  3. Vai tad ar to nebija jānodarbojas zivij ar lielo vēderu, tam, kurš apvidus auto noparko pie skolas kāpnēm?

 10. Nu nekāda labā jau direktore nebija,pati veidoja savas kliķes ar visām sākumskolas čūskām. Pašai vārdi par darbiniekiem bira no mutes ,kā no pārpilnības raga, un ne tie labākie.
  Tagad pašai vien – mazbērniem vajag omi,nu nez cik taisnība. Pati savārīja putru un vairs nevarēja izstrēbt. Dunčus kāda učene sadūra,kura skraidīja augu dienu direktores kabinetā.
  Katrs kurš noraudājis,kaut vienu asaru dēļ viņas – tagad to pati iznesīs. Lai paliek Dieva ziņā.
  Varbūt tieši tur arī vajadzēja tādu cilvēku,jo čūsku midzeni no ļaunuma var iztīrīt tikai ticīgs cilvēks.
  Lai viņam veicas – ceru,ka viņš ar vārdiem nemetāsies, kā iepriekšējā .

  1. Zeltīte saka: 27.10.2023 09:52 Bērniem kristietība tāpat kā jebkura reliģija nav vajadzīga. Pieaudzis cilvēks pats drīkst izvēlēties kādu reliģiju viņam praktizēt, un vai vispār viņam vajag reliģiju praktizēt. Ateisms arī nav peļams. Izvēle ir liela. Pašlaik Eiropā atdzimst vecās Eiropas politeiskās reliģijas neopagānisma formā. Un tas ir skaisti.

 11. Lasot komentārus, kārtējo reizi nākas secināt, ka skolotāju kolektīvi ir īsti čūsku midzeņi ar izcili indīgiem eksemplāriem un aizvēsturiskiem astoņdesmitgadīgiem reptiļiem

 12. Paldies Dieviem, ka inženierzinātņu un dabaszinātņu studiju kursus augstskolās nedocē mācītāji un mācītājas (moderno kristiešu konfesijās tādas ir, vien šīs draudzes tradicionālie kristieši apsaukā par sektām)!

 13. Apsveicami!
  Patiess prieks!
  Lai jaunajam direktoram viss iecerētais izdodas!

 14. Atkal te ielīdis lauku proletārietis Skolniekzellietis un visiem uzbāžas ar savu mežoņu kultu.
  Tu pat nedzīvo Tukuma novadā, bet gaisu piesmirdināt šeit tev tīk.
  Ej smakot savā proletāriešu kolhozā pie saviem dzēruļiem, bet mums Kurzemniekiem neuzbāzies ar saviem mežoņu kultiem!

  1. 2023 saka: 27.10.2023 16:12 Tā ir realitāte. Vecās Eiropas politeiskās reliģijas atdzimst neopagānisma formā. Piemēram, skandināvu neopagāniskā ticība asatru (eng: Asatru, Heathenry). Piemēram, ķeltu neopagāniskā ticība druidrisms un vikka (eng: Druidry and Vicca). Piemēram, grieķu nopagāniskā ticība – hellēnims (eng: Hellenism). Tā kā kristietība piedzīvo savu norietu ar tālāko aizmirstību.

   1. Viss ir tieši otrādi, jo attīstāka valsts, jo mazāk tai vajadzīgi senču pekstiņi, bet tu murgo par kaut kādu senču pekstiņu atdzimšanu.
    Pirms laika bija filma par ziemeļblāzmu un to mītiem seno tautu kultūrā.
    Autors apmeklēja Norvēģiju, Īriju, Islandi un Aļasku, sarunājās ar ieteiktiem senču zinību ”zinātājiem”, bet realitātē neviens neko nezināja, vienīgais godīgais bija Aļaskas eskimoss, kurš teica, samaksā 50USD un nostāstīšu visu ko tu gribi dzirdēt.

    1. 2023 saka: 27.10.2023 17:42 Eiropā un Amerikā (ASV, Kānada) darbojas asatru kopienas. Asatru ir neopagāniska reliģija, kas balstīta skandināvu tautu mitoloģijā un skandināvu tautu politeismā. Islande ir sava veida asatru centrs. Tomēr asatru reliģijas piekritēji ir arī Vācijā. Tā teikt, skandināvu–ģermāņu Dievu un Dieviešu panteons. Tāpēc arī Dievu Odinu mēdz dēvēt par Dievu Vodanu. Asatru reliģijas svētās grāmatas ir Jaunākā Edda, Vecākā Edda un Islandiešu sāgas. Tālāk ir vērts izlasīt dažas asatru rokasgrāmatas un dažas grāmatas par rūnu maģiju, lai būtu pareiza ziemeļu pagāniskās tradīcijas uztvere. Lai sokas! Atšķirībā no baltu tautu pagānisma skandināvu pagānismu kristietība nespēja noslāpēt. Un skandināvu pagānisms ir populārs angliski runājošajā pasaules daļā.

   2. Horoskopi, senču ticējumi, Vecgada naktī zirgi runā, laimes(alvas) liešana un tamlīdzīgas lietas noderīgas izklaidei iereibušai publikai dzerstiņos.

    1. 2023 saka: 27.10.2023 17:48 Horoskopi nav attiecināmi uz ziemeļu pagānisko tradīciju! Vai vari izbeigt savu profanāciju? Es saprotu, ka tu esi miroņa uz koka dēļiem aizstāvis un ebreju Dieviņa aizstāvis. Es to saprotu. Un es tev neaizliedzu pielūgt mironi un koka dēļiem un ebreju Dieviņu. Tās ir tavas tiesības ticēt ebreju folklorai. Līdzīgi citiem cilvēkiem ir tiesības ticēt citu tautu folklorām. Piedod, ka es izsakos tikpat rupji kā tu. Bet tu man esi noriebies. Es sāku profānēt tavu kristietību tāpat kā tu profanē pagānismu. Dots pret dotu. Dots devējam atdodas.

    2. 2023 saka: 27.10.2023 17:48 Kristīgais kults ir naudas kārs. Es taču tevi nenosodu par to, ka kristīgais kults negausīgi rij cilvēces resursus gadsimtiem ilgi. Atšķirībā no kristīgā kulta senie Dievi naudu neprasa. Un pagāni no Valsts Kases vai sabiedrības neubago ziedojumus. Tā kā, tev nav morālu tiesību man ko pārmest.

     1. Lai nu kurš te muldētu par naudaskāri.
      Otru tik naudaskāru kā Skolniekzellietis neatrast- izložņās visus caurumus lai tikai izdiņģētu kādu lieku eurocentu vai bezmaksas makaronu paku.

      1. 2023 saka: 28.10.2023 11:44 Es ziedojumus un žēlsirdības dāvanas no it neviena nesaņemu. Bet baznīcēni tās saņem regulāri kā valsts protekciju. Arī šajā situācijā jokaini sanāk, ka uz labi apmaksātu vakanci amatā tika baznīcēns. Pat uz vienu budžeta vietu universitātē ir lielāka konkurence nekā šeit. Un vai baznīcēns bez pedagoģiskās izglītības ir tiesisks vadīt izglītības iestādi? Turklāt viņa alga būs virs 20 000 eiro gadā pirms nodokļu nomaksas.

 15. Beidziet rieties savā starpā,te ar karu draud,valdība taisās mukt,paķers vēl kasi līdz,ko ēdīsit,a jūs te pa sīkumam raujat,dddd

 16. Palasiet ko jaunieceltais ne jaunievēlētais “direktors” raksta un šārē Facebook,tad saprstīsiet kāda rādās skolas nākotne.Tā būs normāla skola vai pseido dievnams ar nosacītu kanceli goda vietā?

 17. I am a private money lender that give out fast cash interest rate of 2% no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location. contact us now (WhatsApp) number +918131851434 sumitihomelend@gmail.com Mr. Damian Sumiti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *