Aršanas čempionātā piedalīsies arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis

Jau nākamo nedēļu Kuldīgā norisināsies unikāls un vēsturisks sporta notikums – 68. Pasaules čempionāts aršanā, kas Latvijā notiks pirmo reizi. Pasaules līmeņa čempionātā piedalīsies 46 arāji no 24 valstīm, tai skaitā no Latvijas. Čempionāts sāksies 12. oktobrī ar oficiāliem treniņiem un atklāšanas pasākumu, bet galvenās sacensības par Pasaules arāja čempiona titulu notiks no 13. līdz 14. oktobrim Kuldīgas novadā, Padures pagastā, saimniecībā “Upeskalni AB”.

Latviju čempionātā pārstāvēs arī Kandavas tehnikuma audzēknis Ričards Dambergs, kas būs viņa pirmā reize pasaules līmeņa čempionātā: “Manas pašas pirmās sacensības bija Latvijas aršanas sacensības. Tajās piedalījos aiz intereses, jo gribēju pamēģināt, kā tas ir. Savukārt, Pasaules čempionātam aršanā gatavojos visu vasaru paralēli kvalifikācijas praksei. Šobrīd ir ļoti labas emocijas un patīkams satraukums, jo man ir unikāla iespēja startēt pasaules mēroga čempionātā un pārstāvēt gan Latvijas vārdu, gan arī Kandavas tehnikumu. No šī čempionāta sagaidu labus panākumus, pozitīvu piedzīvojumu.”

 

Visas čempionāta sacensības un citi izglītojuši, izklaidējoši pasākumi – traktoru parāde, izstāde “Iepazīsti Latvijas moderno lauksaimniecību”, pasākums “Novada garša” ar mājražotāju produkciju tirdziņu, degustācijām – ir bezmaksas pieejami ikvienam interesentam. Detalizēta programma: ŠEIT

Komentāri

  1. Es redzeju baalelinu jaajam kumelin..brunu kreklu muguraa pie saniem zobentins..man vajdzeja arajinu maize gadataj…nevis brunas terptu svesu zemju karotaj..latv.t..dz…..rcard zeen. tu esi ists zemes arajs un maize gadatajs.. malacis un turies…..mes latviesi esam araju tauta un tadai ari japaliek.muzu muuzos.veiksmi tev.

  2. Man rit arajs ari apars zemi kuraa stadisu zemenes..laicins klus ves un lietains un piemerots jo zemenes labi ieaugs un nebus jalaista..darbs nav viegls jo es stadu zemenes uz agrotikla.pirms tas janostiprina tad jaizgriez krustini un tad jastada..tas aiznem vairakas dienas tapec leduspukei vairs hebus laika zinu lasisanai un komentesanai…zeme..daba…ir mans aicinajums un prieks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *