Sestdien Engurē atklās «Unda» konceptveikalu

3. jūnijā Engurē tiks atvērts vietējā ražotāja SIA «Unda» zivju konservu veikals «Diplomats». Šie zivju konservi citu starpā izceļas ar kvalitāti un glītu dizainu, kas atšķiras no tradicionālā zivju konservu iepakojuma, kādu esam raduši redzēt plauktos. Tāds būs arī jaunā zivju konservu veikala «Diplomats» dizains – neierasts, bet glīts un pārdomāts.

«Diplomats» ir zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Unda” preču zīme, ko tas izmantota jau kopš 1931. gada. Tolaik – galvenokārt šprotu un ķilavu konservu eksportam uz ASV. Līdz pat 2017. gadam SIA “Unda” lielākoties visu savu produkciju eksportēja. Arī šobrīd eksports nodrošina lielāko apgrozījumu, taču uzņēmumam ir svarīga atpazīstamība arī vietējā tirgū. Sākotnēji 2022. gadā tika atvērts neliels kiosks Engurē, kur bija nopērkama “Diplomats” produkcija. Tagad tas ir pārtapis par veikalu.

“Daudzus gadus mūsu produkcija Latvijā nebija nopērkama, jo mēs visus spēkus veltījām eksporta attīstībai. Cilvēki bieži jautāja kāpēc Engurē ražotos konservus Engurē nevar iegādāties? Tā savulaik dzima ideja par mūsu produkcijas kiosku. Tas nebija plānots kā peļņas projekts, bet pēc viena gada nostrādāšanas bija skaidrs, ka ideja bijusi ļoti veiksmīga. Taču kiosks nav tā ērtākā iepirkšanās vieta – nav redzami visi produkti. Šāds “Diplomats” veikaliņš ir mūsu uzņēmuma seja un tam jāizskatās glīti, jābūt pārdomātam un ērtam. Tajā jābūt iespējai apskatīt un iegādāties visu mūsu sortimentu. Mēs gribam, lai Engures iedzīvotājiem un pilsētas visiem ir iespēja iegādāties vietējā ražojuma zivju konservus. Mēs lepojamies ar savu piejūras ciematu. Pateicoties uzņēmīgiem vietējiem cilvēkiem un tādiem zināmiem uzņēmumiem kā “Engure Cafe”, “Kafff”, “Kukul” un daudziem citiem, Engure  ik gadu kļūst arvien populārāks galamērķis tūristiem gan no Latvijas, gan kaimiņvalstīm.,” stāsta uzņēmuma SIA “Unda” valdes priekšsēdētājs Artūrs Bubišs.

Veikals “Diplomats” ir unikāls ar to, ka tā centrā ir izvietots tradicionāls svētku galds. Tas tiks noformēts latviskā garā saskaņā ar konkrēto sezonu vai aktuālajiem svētkiem. Protams, sava vieta uz svētku galda nemainīgi būs “Diplomats” zivju konserviem – kopumā vairāk kā 65 dažādiem veidiem!

“Mūsu mērķis ir atgādināt veikala apmeklētājiem, ka zivju konservi ir garšīgs, veselīgs un ļoti ērts produkts, kas iederas gan uz svētku galda, gan kā ikdienas maltītes sastāvdaļa. Zivju konservi var būt lieliska dāvana – ir nopērkami arī “Diplomats” dāvanu komplekti. Ikviens pircējs varēs tikt arī pie stilīga T-krekla, cepures, pildspalvas vai kāda cita produkta ar “Diplomats” zīmolu,” saka Artūrs Bubišs.

SIA “Unda” ir zivju pārstrādes uzņēmums, kura pirmsākumi meklējami jau 1907. gadā. Toreiz Engurē tika atklāta pirmā zivju konservu fabrika. Jauno laiku vēsturē SIA “Unda” apgrozījums ir turpinājis augt ik gadu. 2022. gadā tas bija 7,3 miljoni eiro. Plānots, ka šogad izdosies sasniegt 12 miljonu eiro slieksni.

Jaunā veikala “Diplomats” atklāšanas pasākums notiks 3. jūnijā 13.00 “Engures piejūras tirdziņā”, Labiešu ielā 2.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *