Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rīkos sabiedrisko apspriešanu par vēja parku

13. maijā Tukuma novada pašvaldībā notika iknedēļas preses konference, kurā par aktualitātēm stāstīja un uz jautājumiem atbildēja izpilddirektors Ivars Liepiņš un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde.

Preses konferencē interesējāmies, vai pašvaldība pieprasīs Tukuma novadā (Viesatu, Irlavas, Vānes, Zantes un Zemītes pagastā) iecerētā vēja parka sabiedrisko apspriešanu, ja to nedarīs Vides pārraudzības valsts birojs (VPVB)? I. Liepiņš skaidroja, ka VPVB jau ir lūdzis pašvaldībai sniegt savu komentāru: “Mēs informējām, ka ietekmes uz vidi novērtējuma procedūra paredz rīkot sabiedrisko apspriešanu, taču mēs arī nosacījumos noteicām, ka šīs apspriešanas sanāksmes jārīko katrā pagasta pārvaldē, kurā vēja elektrostacijas atradīsies. Mūsu mērķis ir, lai šī apspriešana būtu maksimāli plaša un iedzīvotājiem būtu iespējams savus viedokļus izteikt iespējami konkrēti. Vides un komunālo jautājumu komitejas sēdē 16. maijā SIA «IGN RES DEV2», kas ir šī vēja parka projekta attīstītājs, informēs par savām iecerēm. Cik zināms, uzņēmums jau šoruden plāno pagastos tikties ar vietējām kopienām, ar iedzīvotājiem un iepazīstināt ar saviem plāniem. Arī pašvaldība šajās apspriešanās aktīvi piedalīsies.

 

Vairāk par konferencē runāto lasiet ŠEIT======>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Gudrie komentētāji tur arī būs ar saviem viedokļiem izdrukātiem uz lapiņām? Pateikt savu sakāmo citam sejā ir jāmāk. Un izdarīt to argumentēti, kā to māca universitātē arī ir jāmāk. It īpaši ja tev dod 5 minūtes laika.

    1. Skolnieciņ!

     Tavs šāds izteikums atklāj tavas degradētās smadzeņu šūnas, jo kaut ko tādu rakstīt liecina par garīgām problēmām. Manuprāt, tu esi viens no tiem, kas atbalsta Adeli, jo jūsu intelekta līmenis un uzvedība ir līdzīgi. Ceru, ka Gintaras muižā ir brīvas vietas, lai jūs abi varētu ārstēties vienā istabā. Patiešām nesaprotu, kā, augot labā ģimenē, jūs varat būt tik stulbi. Man bērnībā nācās paciest sitienus un pērienu, bet tas mani netraucēja kļūt par gudru un inteliģentu cilvēku. Novēlu tev visu to labāko ārstēšanās procesā, bet ceru, ka tu pazaudēsi piekļuvi internetam.

     Saules mūžu Latvijai un Slava Ukrainai!

     1. Sigmāris Bomboklāts saka: 15.05.2024 21:44 Uzraksti tu to man TAP portāla Sabiedriskās apspriešanas sadaļā. Nekautrējies. Ieej tur caur savu eID. Un raksti.

     2. Sigmāris Bomboklāts saka: 15.05.2024 21:44 Un kāpēc mani būtu jā arstē? Tikai tāpēc, ka esmu baltu pagāns, tu gribi mani ārstēt. Vieni te manu segvārdu zog, lai sludinātu rašismu. Citi mani izsmej, kad es ko sakarīgu uzrakstu par senču pagānismu. Trešie liek ārstēties. Bet Kristus baznīca kā sēdēja uz sabiedrības un valsts kakla, tā arī sēdēs uz svešām naudām. Tos neviens neuzdrošināsies ārstēt.

      1. Tevi ir jāārstē, jo esi debīls lv portālu āksts! tu visiem esi apnicis, pajoliņ!

       1. dakters saka: 16.05.2024 18:24 Un kas ir tie visi? Kā tu uzdrošinies runāt visu latviešu vārdā, rašistu mēslumute?

   1. Sigmāris Bomboklāts saka: 15.05.2024 20:42 Angliski māki? Vides aizsardzību esi mācījies? 3KP. Ja pašvaldība grib mainīt teritoriālo plānojumu, notiek sabiedriskā apspriešana. Neaizgāji. Paklusēji. Tad nesūdzies par izmaiņām. Ja ir pretenzijas, tad nāc uz pasākumu un nolasi klātesošajiem kādu zinātnisko publikāciju. Bet tu uzreiz mani par slimu sauc. Slimie ir tie, kas mūžīgi rupjiem vārdiem kauc internetā, bet dzīvē neko nedara. Kad vajag runāt, šamie klusē. Tad lai pēcāk nesūdzas.

 2. Kas sunim asti cels ja ne pats.. sevis slavinasana vien norada par garigu saslimsanu…tvaika ielas.mazvertibas un kompleksu nomakto un garigi ar iilenu izkastreto bombokatu nav kas paslavee…ai ai…vecaki tak to nedarija..tevs spidzinaja ar ilenu sita mati..nepieskaitamaa ginenee nevar izaugt garigi vesels cilveks…tavs niks visu izsaka..stipri divains…….tadu ka tu inteligentao pilna palata…..ai ai pats sevi nevari ieteikt..kada nelaime bombojatajam krancitim.

  kada helaime…

  1. Piekriitu..stipri divaini tie bombokata komentari….un tada greizsirdiba pret adeli…veca neglita plekste aizver savu smirdigo muti…tevi neviens nemil vai ne….cik sapigi.bet .tu to esi pelnijusi par savu launumu

 3. Formāli pasākumi. Pirms dažiem gadiem Tukuma novadā (neatceros pagastu) iedzīvotāji pateica skaidru ” nē” vēja parkam,ko akceptēja arī toreizējā pašvaldība.Ievēlēja pašreizējo domi,tā atcēla iepriekšējās lēmumu un atļāva būvēt,sakot,ka nu tik zels un plauks,investīcijas,darbavietas utt.. Jā,šādas ,tādas investīcijas sasniedza atsevišķu personas,pārējiem piegānīta ainava.

  1. Skolnieciņ ! redzu ka pulkstens 10.25tev nav ko darīt, jo gan jau uz darbu nav jaiet jo esi atstumta no sabiedrības. Es tevi pilniba saprotu Gintar muižā tādu daudz ir. Bet runājot nopietni, tava izmantotā leksikologija ir prātam neaptverama, jo (piedodiet par rupībū), kā var tādu sūdu rakstīt un pie tam vell nepareizi. Nu ,potams, es kā RV1Ģ absolvents esmu izglītots un rakstu pēc iespejas pareizāk un saprotamāk, lai varētu jūs (manus lasīajus) apmierināt ar skaidri un gaiši saprotamiem rakstiem. Skolnieciņ iesaku tev apciemot manu tēvu, jo varbut vecais indivīds tevi ari izdrāzīs ar to īlēnu un varbūt ,visa tava nodzīvotā dzīve, kā nevainību nepazaudētai padauzai atvērsies un smadzeņu šunas sāks beidzot attīstities. Nav brīnums, ka dzīvo drošivien viens, jo nekāda sieva negrib savā jumtā tā teikt audzināt degradētu padauzu, kas dzīve ir pazaudējies un neko nemāk. Iesaku aiziet pašam uz Ģintar muižu un pierakstīties vizītei, jo galu galā tu nevelies, lai atbrauc tiesīb sargi ar medicīnisko palīdzību un tevi tur nogadā. Dievs svētij Latviju un Slava Ukrainai!

   1. Sigmāris Bomboklāts saka: 16.05.2024 23:36 No tevis nāk ļaunums. Un tā ir visa tava reakcija uz mani?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *