Par skolu direktoru amatiem – liela interese

30. aprīlī noslēdzās pieteikumu iesniegšanas termiņš Jaunpils vidusskolas direktora un Engures vidusskola direktora amata konkursā.

Kā pastāstīja Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa, interese par šiem amatiem bijusi liela – uz Engures vidusskolas direktora amatu saņemti pieci pieteikumi, bet uz Jaunpils vidusskolas direktora amatu – divi. Šodien, 7. maijā, tiek izvērtēti pretendentu iesniegtie dokumenti, savukārt intervijas konkursa komisija organizēs pēc 17. maija. Tiek plānots, ka jau šī mēneša domes sēdē deputāti varēs lemt par jaunajiem skolu direktoriem.

 

 

Komentāri

  1. Ja uz tiem labi atalgotajiem amatiem ka bites uz medu…bet atbildibas nekadas..skolaas berni kaujas gaitenos starpbrizos bet neviens neredz…..ne skolotaji he direktors.. bet viss notiekosais butu jauznemas direktoram.. ta ir liela atbildiba..jo runa ir par bernu drosibu un dzivibu.

  2. Skolà dod izglītību, bet mājàs audzināšanu. Skolotàjs nav ne vagars, ne pàraudzinātājs. Tas viss beidzās pirms 34 gadiem. Dies pasarg ko aizrādīt un ne tā paskatīties, kur nu vèl pieskarties. Tā tak esot vardarbība un mobings.

  3. Neapskaužu šodienas skolu direktorus….algai šim darbam jābūt vismaz 5000 Eur ,tad vismaz zini, par ko bojā savu nervu sistēmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *