Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vai pilsētā ir jāšaudās?

Saņēmām zvanu no Pļavas ielas Tukumā, kur iedzīvotāji bija pamanījuši, ka bijušās naftas bāzes teritorijā notiek tā sauktā airsoft spēle, kas būtībā ir šaudīšanās spēle, krāsu bumbiņu vietā, kā tas, piemēram, peintbolā, izmantojot vienkārši bumbiņas. “Vai tas ir normāli, ka šajā laikā cilvēkiem kaimiņos šaudās un, ka vispār tas notiek pilsētā? Kurš tad ko tādu ir saskaņojis?”

Jautājums tika uzdots iknedēļas preses konferencē un pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš skaidroja, ka ir par šo informēts: “Es tur skrēju garām un pamanīju uzrakstu, ka šajā teritorijā notiek airsoft. Ar īpašniekiem sazinājāmies, un noskaidrojām, ka viņi ir atļāvuši šo darbību, savukārt ar pašvaldību tur nekas nav jāsaskaņo, jo viss notiek privātā teritorijā, kas turklāt ir četrus hektārus liela un ierobežota. Šādas teritorijas mums ir vēl, kur kas līdzīgs notiek, piemēram, Grenču skolā.”

Komentāri

 1. Tie cilvēki pamuļķi ir. Tas airsoft tur nevienam netraucē. Ka tik kaut kas labs nenotiek mums pilsētā. KP laukumu arī gribēja nogriezt. Disku golfu arī. Viss ir slikti. Bet paši neko nav gatavi darīt. Viņi nesaprot, ka tieši šādas vietas var piesaistīt cilvēkus, lai brauktu uz Tukumu.

 2. Lai lūdz Dievu ka nešauj ar īstajām,Tukuma lidlauks ir viens no mērķiem ja sāksies bruņots konflikts,garākais skrejceļš Baltijā ja nemaldos,labāk lai ar krāsu,bumbiņām nekā ar īstām lodēm ddd

  1. Es no krievijas nebaidos. Baidīties nav jēgas, krievijas zaldātam un viņu sievām ir jāsit pa purnu. Jo šie cilvēki nāk ar sliktiem nodomiem. Es labāk mirstu kā brīvs cilvēks, nevis zaudēju pašcieņu un esmu vergs. Ar mani ir Dievi. Un es senču Dievus nenodošu. Neesmu nodevējs.

   1. Sitejs atradies,atrādi savu identitāti un uz ielas parādies jebkuram normālam cilvim goda lieta būs kulaku piemērīt tavam vieplim

    1. XTC saka: 11.06.2024 14:57 Kopš kura laika krievu okupants ir kļuvis par normālu cilvi? Tu gribēji teikt “cilvēks”, bet Yandex Translate nepareizi tavu sakāmo no krievu valodas partulkoja. Kam negadās?
     Bet kas esi tu? Interneta trollis, kas pat baidās TAP portālā ieiet caur savu eID un paust viedokli. Visa tava varenība ir anonīmā taustiņu klabināšanā vai telefona glaudīšanā.

 3. Salidzina krānu ar pirkstu,Grenču skola ir pamesta un cilvēki tur garām nestaigā,Pļavas ielā blakus ir dzīvojamās mājas un iela! Ķip privātā teritorija varu darīt ko gribu,nu diez vai!

  1. Pats pāris reizes tur esmu spēlējis airsoft. Teritorija plaša, var labi izskrieties. Sporta veids, starp citu, piesaista cilvēkus no visām Latvijas malām. Vienā spēlē bijām ap 30 salasījušies. Daļa no Liepājas, Ventspils, Rīgas, utt. Papildus tūrisms un ienākumi pilsētai. Nevienam īpaši netraucē, ja neskaita kādu skāļāku granātu, varbūt, kas ik pa laikam uzsprāgst. Viena daļa vēl spēlē arī ar bio nevis plastmasas bumbiņām. Līdz ar to piesārņojums ir salīdzinoši neliels. Jauda tiem stroķiem arī nav tik liela, lai bumbiņas izsistu kādam logu.
   Organizatori liek ievērot visus drošības noteikumus. Garāmgājējam ar bumbiņu pa seju trāpīt, nejauši, ir tikpat kā neiespējami.

   Nav īsti skaidrs par ko cepiens. Viss notiek norobežotā teritorijā, drošības noteikumi visiem jāievēro, troksnis -minimāls.

   Mazāk jāžēlojās, ka viss slikti, vairāk jāpriecājās, ka tomēr kaut kas ir arī ok.

 4. Nu ārprāts, ka tik kaut ko pasūdzēt un vai tā drīkst!!!Kuram tas traucē..uz ielas, veikalā? Nav jau jāiet no malas tajā teritorijā.

  1. Nevis aizliegt, bet laut attīstīties. Citam makšķerēšana, citam sēdēt telefona citiem airsofta. Hobiji ir dažādi un pats spēlēju airsoft. Nevajag nosodīt cilvēkus kas piesaista un attīsta brīva laika aktivitātes un piesaista cilvēkus no citam Latvijas pilsētām.
   Spēlētāji brauc iz veikaliem iespējas un un kafe paēst un tas pilsētai tikai par labu nāk.
   Pirms sūdzaties ka viss slikti, vispirms pamēģināt un varbūt pašiem iepatiksies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *