Kurzemes ielā, pļaujot zāli, bojāti liepu stumbri.

Pagājušajā nedēļā Kurzemes ielā tika pamanīti bojāti jauno liepu stumbri, kas tika sakapāti ar trimmeri. Tukuma novada domes ainavu arhitekte Maija Fogele norādīja, ka SIA «Hagberg» pļāvējs ir radījis lielus zaudējumus, sabojājot stumbrus, niedru aizsargus un laistīšanas ierīces.

Arborists Jānis Strausmanis tika piesaistīts, lai novērtētu bojājumus un noteiktu, vai koki varēs turpināt augt. Lai gan par šādu postu lielu sodu uzlikt nevar, atbildība tiks prasīta. Fogele uzskata, ka pie vainas ir lētākais piedāvājums konkursā, ko sniedza SIA «Hagberg», un darbinieku trūkums, kas rezultējas nekvalitatīvā darbā.

11. jūnijā paredzēta tikšanās ar SIA «Hagberg», lai pārrunātu notikušo un nākamās darbības. Par tikšanās rezultātiem informēsim turpmākajos laikraksta numuros.

Komentāri

 1. Ja butu mežinieku trimmeri, kam ir stīpa apkārt un fiziski nespēj pietuvoties tik tuvu stumbram, lai tos sapļautu, tad nebūtu problēmas, bet pajoliņi, kas taisīja iepirkumu, šādu specifikāciju noteikti nenorādija, tad jau pamuļķi paši vainīgi.

 2. Vai darba veicējam maz minimālo algu maksāja? Jeb algoja simtslatnieku? Tā sūda programma zem jaunā nosaukuma vel nav slēgta.

  1. 70eur/ ha maksā un no tas summas atvelkot nodoklus sanākt la i ka 50eur ha, bet nu 1ha ar trimmeri pilsētā fiziski nau iespējams nopļaut ja ir mazas saliņas jāpļauj un traktoristiem maksā aptuveni 35eur ha pec nodokļu nomaksā.

   1. melo, nevis 70 € /ha , bet 700, – 7 eirokapeikas par kvadrātmetru .Es gribētu skatīt kādu, kas pļaus hektāru par 70 €, tā pļauj tikai l/s platības, pievācot sienam nopļāvumu.Un arī tad ja nav 1 ha…

 3. Pāšvaldība ir “ietaupījusi” ārpakalpojumu! Ko sēsi, to pļausi. Šajā gadījumā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

 4. Tas ir tāpēc, ka Tukuma pašvaldība nemāk nopirkt jēdzīgu pakalpojumu, tā pērk lētāko. Kāpēc maksāt vairāk, ja var mazāk? Un saņem sūdu. Vai mēs veikalā pērkam lētāko maizi? Maize paliek maize, kāpēc maksāt vairāk? Un tad ēdam kaut kādu maizes izstrādājumu.

 5. ja nopirktu dārgāku pakalpojumu,tad te bļautu,ka par tādu naudu jūs paši būtu ar mieru to darīt!

 6. Idiotu bars! Iedod pērtiķim granātu saucas! Tādiem darbiniekiem pat izkapti nevar uzticēt! Nu vienkārši ārprāts! Lai labāk nestrādā un saņem pabalstu, mazāka skāde būtu!

  1. Nevis pļāva, bet ar trimmeri šitā pa zemi, izrādot zemi….tad uz reizi frēzi varēja dot.. .pajols tas bija, kas pļāva…man auto apskādēja, kad izlēmu no mašīnas un sāku aizrādīt ko dara, pateica – A KO MAN DARĪT….

 7. Kad pļāva Kurzemes ielu, melnzeme lidoja ar akmeņiem uz visām pusēm…mums pie luksofora nemētāja auto, atsitoties krāsu, un par visu to tikai vien, ka atvainojas….bet to ka šos pajolus neapmāca, kā pļaut un viņiem vienalga citu īpašums, tas ir skaidrs.

 8. Tas ir analfabētu un dalbajoba kantoris kuri nejedz pļaut zāli. Manai sievas paziņai vīram pat piedraudēja ka iesūdzēs tiesā par viņu itkā darba apģēba izmantošanu ko viņs pat nau vilcis tik bija uz vienu dienu aizņemies no viena cepuri lai saulē nepārkārstu un nedabūtu saules dūrienu jo viņa cepure saplīsa un 22:00 vakarā nekur jaunu nevarēja dabūt vietā kā nekā visi veikali ir ciet un norīta veikali arī nau vaļā 7:00. Un redz ir tur kautkāda šmara kurai pēkšni dirsā skabarga iedūrusies un nepatīk tas. Vnk fuuuu par tādu kantori ar visu viņu debīlo vadību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *