Hokeja klubs «Rotas/Meliorceltnieks» šajā nedēļas nogalē aicina uz labdarības spēli Tukumā

Hokeja klubs «Rotas/Meliorceltnieks» aicina visus Tukuma un apkārtnes iedzīvotājus piedalīties labdarības hokeja spēlē, kas norisināsies 27. aprīlī 17.00 Tukuma ledus hallē, lai apvienotu spēkus un palīdzētu Rodrigo no Tukuma.

Rodrigo, kuram šī gada 18. aprīlī paliek divi gadi, dzīvo ar smagu diagnozi — bērnu cerebrālā trieka tetraparēze, kas ievērojami ierobežo viņa kustību spējas. Lai uzlabotu savu veselību, Rodrigo apmeklē daudzas terapijas un nodarbības Talsos, Rīgā, Jūrmalā un Tukumā, tostarp audiologopēdijas, suņu terapijas, ABA terapijas un Montesori nodarbības. Rodrigo un viņa mammas lielākais sapnis ir delfīnu terapija, kas ir ļoti efektīva bērniem ar līdzīgām veselības problēmām, taču tās izmaksas ir augstas — aptuveni 7000 eiro par 15 dienām. Spēles laikā HK «Rotas/Meliorceltnieks» sacentīsies ar komandu «Latvijas Hokeja Draugiem», kurā spēlēs pazīstamas personības no sporta un mūzikas pasaules. Ieeja pasākumā būs par ziedojumiem, kas tiks novirzīti Rodrigo terapiju finansēšanai.

Kā arī jau tagad ir iespēja ziedot biedrībai «Džūkstei», konta numurs LV94HABA0551039118425, ar norādi: «Rodrigo veselības uzlabošanai». Visa saziedotā summa tiks paziņota pasākuma noslēgumā. Nāciet un atbalstiet šo cēlo mērķi, lai kopā varētu palīdzēt mazajam Rodrigo sasniegt labāku dzīves kvalitāti!

 

Komentāri

  1. Tomer latvija ir daudz, labu cilveku.tas priecee.tada sajuta ka latvija turas tikai uz ziedotajiem.paldies hokeistiem..bet kur tad paliek valsts kuraa mes dzivojam un kura no mums tikai skatas ka atnemt..vai tad slimi berni to neinteresee. Naudas tak tik daudz kaa hekad ta teica karins..bet laikam jau ta aizplust mstiskas kabatas..un miljonu vertos
    lidojumos.bet par tiem vareja palidzet daudziem berniem..kuri nevar sev palidzet..ak Rodrigo.. ka gribas tev iet un skriet un bumbu spelet.kaa.visiem citiem puiseliem ne majas sedet..kaut piepilditos tavas mammas un tavs sapnis delfinu terapija..kaut piepilditos ziedotaju un musu visu sapnis lai kaut cik tev palidzetu lai tu izveselotos…un kadreiz smaiditu. Ar hokeja nuju rokas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *