Turpinās velosipēdu celiņa izbūve Veļķu mikrorajonā

Kā informē Tukuma novada pašvaldība, pēc tehnoloģiskā pārtraukuma aprīlī atsākti gājēju, velosipēdu un autostāvvietu izbūves darbi Tirgus, Kandavas un Veļķu ielu posmos, Tukumā.

Būvdarbu ietvaros tiek veikta gājēju un velosipēdu celiņa izbūve no Tirgus ielas rotācijas apļa līdz Veļķu ielai (ieskaitot). Plānota betona bruģa seguma būvniecība, automašīnu stāvvietu sakārtošana (izbūve),  elektronisko sakaru sistēmu (EST), LED apgaismojuma, pašteces lietus kanalizācijas, atbalsta sienas, autobusa pieturas vietas ar paplašinājumiem un aprīkojuma izbūve un labiekārtošanas darbi – labiekārtojuma elementu un ceļu zīmju uzstādīšana.

Pēc projekta īstenošanas tiks izveidota gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem pieejama infrastruktūra – ievērojami uzlabosies gājēju drošība Tirgus, Kandavas un Veļķu ielu posmos. Ceļmalā tiks izveidotas drošas, labiekārtotas autobusa pieturas un automašīnu stāvvietas.

Saistībā ar būvdarbiem, ceļu posmi netiks slēgti, braukšanas kustība tiek organizēta atbilstoši uzstādītajām zīmēm.

Izvērtējot būvdarbu iepirkuma piedāvājumus, par saimnieciski izdevīgāko tika atzīts SIA “BRICON” piedāvājums. Līgums ar uzņēmumu par gājēju un velosipēdu ceļa un autostāvvietu izbūvi Tirgus, Kandavas un Veļķu ielu posmos noslēgts 2023. gada 21. septembrī. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2024. gada 29. jūlijam.

Būvdarbu būvuzraudzību veic SIA “IV 2”, savukārt autoruzraudzību – SIA “Projekts 3”.

Komentāri

  1. Kad Jauntukumā tos pāris simtus metru sakārtos no telegrāfa ielas līdz durbes ielas krustojumam bje!? Kā pa pļavu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *