Attēlam ir ilustratīva nozīme Avots: knab.lv

KNAB paviesojies pašvaldības uzņēmumā «AAS Piejūra»

Šodien, 5. jūnijā laikraksts saņēma ziņu, ka «AAS Piejūra» notikusi kratīšana un izņemti dokumenti. Sazinājāmies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, kas apstiprināja, kas uzņēmumā veicis kriminālprocesuālās darbības.

Izmeklēšanas darbības veiktas kriminālprocesā, kuru KNAB uzsāka šī gada 18. martā un kuru izmeklē par Krimināllikuma 318. panta otrajā daļā un 327. panta otrajā daļā paredzētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem – dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā un dokumentu viltošanu mantkārīgā nolūkā.

Pašlaik trim kriminālprocesā iesaistītajām personām, tostarp vienai valsts amatpersonai, ir tiesības uz aizstāvību. Nevienai personai šajā kriminālprocesā nav piemēroti drošības līdzekļi.

KNAB šobrīd turpina veikt pirmstiesas izmeklēšanu un nostiprināt iegūtos pierādījumus. Lai nodrošinātu iespējamo noziedzīgo nodarījumu sekmīgu pirmstiesas izmeklēšanu, KNAB plašāku informāciju par kriminālprocesu un tajā iesaistītajām personām nevar sniegt,  – skaidroja biroja pārstāvji.

 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *