Aculiecinieka foto

Rīts sācies ar negadījumu Tukumā

Šorīt, 26. jūnijā, Tukumā Pasta ielā jeb stacijas kalnā ceļu nesadalīja divas vieglās automašīnas. Notikumu secību un iemeslus šobrīd skaidro operatīvie dienesti.

Vēl vakar, kā vēstī Valsts policija apkopotā informācija par notikumiem Zemgales reģionā, Tukumā kāds 1966. gadā dzimis vīrietis pieķerts vadām elektrisko skrejriteni,  0,96 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Komentāri

 1. Nav tāda reize kad pa to kalnu braucot nepārmetu krustu. Stāvēt tur būtu jāaizliedz.

   1. Tas fakts..masinas ari samestas malā pa pus ielas joslu..nesaprotu kapec tur atļauj novietot..

 2. Kalns nav nedrošs. Krustojums kalna galā arī ir normāls, bet ne tiem, kuri neievēro zīmes un tiem, kuriem viss vienmēr ir slikti. Stāvošās mašīnas netraucē samainīties pārējām divām braucošajām, kas veic kustību augšup un lejup. Ir tikai jāsaprot trajektorija un jāizvēlas adekvāts braukšanas ātrums. Nepietiek ar tiesībām kabatā vien, vajag līdzi paņemt atbildību pašam par sevi un pieņemtajiem lēmumiem pie stūres. Beigu galā, ja nav drošība braucot pa kalnu, to var apbraukt, bet domāju, ka droši tad nebūs pilsētas apļi….

   1. Sievietēm jau viss traucē pat gājēju pāreja, jo nemēdz bieži palaist gājējus, traucē pagrizieni jo rādītājs jāieslēdz, tādēļ to bieži nedara nerunājot par gaismu pārslēgšanu no tālajām uz tuvajām,kaimiņu automasinas traucē jo nemāk nodarboties utt.

    1. Tieši tā. Veči kas tā dara,ir varavīksnes krāsas cienīgi. Ne velti saka,kad BMW vadītājiem ir mazs draudziņš.

    2. Izklausās pēc čalīsu raksturojuma. Pēc maniem novērojumiem – pilnīgi precīzi

 3. Tikai neizdomājiet uzlikt uz šī kalna nepārtrauktu līniju, jo jau cik gadus ir jābrauc lejā pa pretējo joslu, lai normāli nobraukt, nelaužot automobīli.

  1. Pirms klāsiet jaunu asfalta segumu, lūdzu pārliecinietes par to, ka visas trubas ir uzliktas. =D

 4. Tukums,Talsu iela, katru vakaru laika posmā no pulksten 21.30-21.50 nesās kautkāds vieglais ar ātrumu pāri par 100 km/h….aicinu CP padežūrēt ap to laiku…

 5. CP tas ir zināms. Gadiem savējos piesedz. Piem. driftētājus. Smilšu ielā katru vakaru viens atsaldētais ar sporta auto izmet loku pa kvartālu un ne jau ar 50-60 km ātrumu. Mentiem pofig, neies jau savējam sodu likt. Vai arī korumpēti, bet nezināt viņi to nevar, ja nav akli vai kurli.

 6. Var tur gan samainīties, gan izbraukt. Reizēm Vajag samzināt ātrumu un cienīt citus satiksmes dalībniekus.

 7. Ļoti bieži braucu par kalnu ir labi, bet pēdējā laikā cilvēki nerespektē tos kuri brauc lejā kur mašīnas saliktas, jo liekas ka viņiem ir jāgaida, jo tomēr saliktas miskastes gar ceļu doma ka šķērslis kur jagaida pretējiem. Šodien pat sanaca gandrīz avārija jo viens idiots kas malku ved domāja ka var brīvi braukt nerespektējot pārējos!! Tur sen vajadzēja kaut ko sākt domāt!

 8. Vis lielākā problēma ,nevajag sēdēt uz *smadzenēm*,tās jāatstāj savā vietā, galvā

 9. Ai, ai sāksim ar to, ka cienīsim viens otru un tur var normāli nobraukt un izbraukt, bet kamēr latvieši katrs būs kings un kultūra kā tāda sveša, nekas šeit nemainīsies. Un vienreiz beidzat ar yiem aizliegumiem, slima sabiedrība.

 10. Bijušajās SCO telpās viens(i)darbonis vakaros izbrauc uz Stacijas ielu un ārdās ar auto,vēlreiz tā būs ķieģelis lidos priekšējā stiklā

 11. Skatos,ka te tikai sievietēm krustojumi bīstami un malā mašīnas traucē 😀 Tur ar visām malā stāvošajām mašīnām var brīvi samainīties 2 autobusi,bet sievietes ir sievietes,parkojās arī kā pērtiķi…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *