Nozagts grils. Metāla vai gaļas dēļ?

11. jūnijā Valsts policijā saņemta šāda informācija: Tukumā kāda sieviete konstatējusi, ka no pagalma nozagts grils. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi ir 100 eiro apmērā. Par šo nodarījumu Valsts policijā uzsākts kriminālprocess.

Kā vējš skrien, kā miets atduras

Aizvadītās nedēļas nogalē Zemgales reģionā fiksēti trīs automašīnu vadītāji, kuriem draud tiesību izmantošanas aizliegums. Viens no tiem apturēts Tukuma novada teritorijā. 15. jūnijā ap 17.00 Valsts policijas amatpersonas Tukuma novadā, uz autoceļa Rīga-Ventspils, apturēja automašīnu «Audi», kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 90 kilometri stundā, pārvietojās ar ātrumu 142 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 52 kilometriem stundā. Valsts policijā pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, un, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par šādu pārkāpumu tiek piemērots naudas sods un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz trim mēnešiem.

Nav atbilstošu tiesību, nemāk braukt, avarē, gūst traumas un saņem vairākus sodus

14. jūnijā ap 10.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Tukuma novadā, Lapmežciemā, noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot motociklu «Zontes» pa degvielas uzpildes staciju un, neievērojot drošu braukšanas ātrumu, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā iebrauca degvielas uzpildes stacijas nojumes metāla stabā, pēc kā krita, gūstot miesas bojājumus.

Noskaidrots, ka vīrietis vadīja nereģistrētu motociklu, kuram nav veikta valsts tehniskā apskate un tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšana. Tāpat noskaidrots, ka vīrietis vadīja motociklu bez iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas nogādāja vīrieti medicīnas iestādē.

Kamēr likumsargi skaidroja notikušā apstākļus, notikuma vietā ieradās cietušā motociklista radinieks, vadot motociklu «Suzuki» un apņēmās pieņemt vīrieša motociklu «Zontes» glabāšanā. Pārbaudot motocikla «Suzuki» vadītāja datus, konstatēts, ka viņam nav atbilstošas kategorijas vadīšanas tiesības, lai vadītu motociklu. Pret motocikla «Suzuki» vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Savukārt pret motocikla «Zontes» vadītāju uzsākti pieci administratīvo pārkāpumu procesi par iepriekšminētajiem pārkāpumiem.

Piedzēries, tāpēc ceļa vietā izvēlas žogu

16. jūnijā ap 10.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Tukumā, Tīles ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu «Opel», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu (grants ceļš), kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbrauca mājas žogam, to bojājot. Veicot alkohola pārbaudi transportlīdzekļa vadītāja izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,74 promiļu reibumā. Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes negadījumu nu kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Komentāri

  1. viens cirvis gudrāks par otru ( motociklistu gadījums ), vairāk šādu veiksmes stāstu palīdzēs izķert šādus tipāžus

  2. Pilna pilsēta ar idiotiem , lauķi bariem te lien no cūkūtīm pa tiešo īrēt un dzīvot turpinā ,kā pieraduši kūtīs cūku barā. Abdzerās, kā cūkas un vazājas pa pilsētu debīliem purniem, pretīgi to redzēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *