Nedēļas nogalē – avārija Engurē

18. maijā īsi pēc 17.00 Engurē kāds 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja «Mercedes Benz» markas spēkratu un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajam «Audi», kuru vadīja kāds 1992. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā fiziski cieta «Audi» vadītājs un pasažiere, kas tika nogādāti medicīnas iestādē. Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Iedzērusi autovadītāja

  1. maijā 02.00 pa autoceļu Tukums-Lazdas kāda 1973. gadā dzimusi sieviete vadīja «Opel», būdama 1,92 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Sestdien Melnezera ielā, Tukumā, dega kūla 20 m² platībā. Savukārt Tukuma novada Džūkstes pagastā dega šķūnis 20 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

  1. Dzive nesastav no laimes vien.
    Atnak nelaime kad vismazak to gaidam..ta nenak viena..un biezi vainigi esam tikai mes pasi…apdraudot viens otru…un labs ir viss kas labi beidzas bet medz but ari savadak..jo dzive ir ka taisne ar divam pusem..starp dzivibu un naavi..un tijai maza neapdomiba..pargalviba vai kluuda un tu jau esi otraa pusee. Sakamvards.lenak brauksi talak tiksi..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *