Velokross «Mammasdabas» takās Irlavā: divdesmitā sezona

Velokross «Mammasdabas» takās Irlavā jau divdesmito reizi pulcēja velosporta entuziastus. Sacensību tiesneši atceras, ka pirmās sacensības notika 2004. gadā Irlavas Studentkalnā. Kopš tā laika ir mainījies daudz, bet viena lieta paliek nemainīga – velokross ir kļuvis par neatņemamu vasaras notikumu Irlavā. Daudzi no šodienas dalībniekiem ir to vecāku bērni, kuri paši reiz piedalījās sacensībās un saņēma godalgas.

Šī pasākuma veiksme nav iedomājama bez sacensību idejas krusttēva Māra Čivčiša, kurš sniedz neatsveramu atbalstu organizācijā un tiesāšanā. Dalībnieki un godalgoto vietu ieguvēji noteikti sūta sirsnīgus sveicienus daudziem sacensību atbalstītājiem.

Šī gada sacensību pirmais posms notika 6. jūnijā, un tajā piedalījās 89 dalībnieki. Sacensību dalībnieki sacentās 16 vecuma grupās, un tradicionāli kuplāk pārstāvētas bija jaunākās vecuma grupas. Īpašs prieks bija par 30+ grupu vīriešiem, kur startēja 10 dalībnieki.

Rezultāti:

Vecuma grupā 2-4 gadi ar balansa riteņiem 1. vietu ieguva Klāvs Ansbergs, bet Dāvis Krists Kalniņš – 2. un Markuss Ubavičs – 3. Tajā pašā vecuma grupā, bet ar ķēdes piedziņu, 1. vieta – Evans Eiduks, 2. – Teodors Meiers, un 3. – Rūdolfs Lācis.

Vecuma grupā 5-6 gadi meitenēm 1. vietu ieguva Ronja Roze, sekoja Alise Lāce – 2. un Džeina Muižniece – 3. Zēnu grupā 5-6 gadi 1. vieta – Matiass Ubavičs, 2. – Braiens Rutkis, un 3. – Sebastians Štrodahs.

Vecuma grupā 7-8 gadi meitenēm 1. – Loreta Ērenfrīde, 2. vietu – Endija Kalniņa, un 3. vietu – Beāte Barkovska. Zēnu grupā 7-8 gadi 1. vieta – Hugo Rutkis, 2. – Ralfs Kambaris, un 3. – Niklāvs Meiers.

Vecuma grupā 9-10 gadi meitenēm 1. – Melisa Ērenfrīde, 2. vietu – Anna Ozola, un 3. vietu – Evija Blūma. Zēnu grupā 9-10 gadi 1. vieta – Jēkabs Nikolajevs, 2. – Udo Ulpe, un 3. – Roberts Kiršfelds.

Vecuma grupā 11-12 gadi 1. – Renārs Alksnis, bet meitenēm 1. vietu ieguva Elizabete Muižniece, 2. – Tīna Ulpe, un 3. – Nikola Bērziņa.

Vecuma grupā 13-15 gadi jaunieši 1. – Kristers Raginskis, 2. – Everts Biters, un 3. – Rihards Kozlovskis, bet jaunietēm 1. vieta – Lea Ozola.

Vecuma grupā 16-29 gadi 1.  – Evelīna Stepāne. Vecuma grupā 30+ sievietēm 1. – Sintija Ofkante, 2. – Baiba Ubaviča, bet vīriešu grupā 30+ 1.  – Raivis Indēvics, 2. – Matīss Bērziņš, un 3. – Andris Rožudārzs.

Sacensību nākamā kārta notiks 27. jūnijā . 19.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *