Novada jaunās daiļslidotājas startējušas sacensībās Šauļos/FOTO/

Nedēļas nogalē, 21. aprīlī, Lietuvā, Šauļos norisinājās sacensības daiļslidošanās, kurās plaši pārstāvēts bija arī klubs «Tukums». Proti, šajās starptautiskajās sacensībās «TOMAS CUP 16TH,» mūsu pilsētu un novadu pārstāvēja 23 dalībnieces.

Trenerim, kas jaunietes sagatavoja sacensībām – Alīna Petrenko un Valērija Petrova.

Rezultāti :

Chicks C 2015:
Lorēna Spēka- 4.vieta

Basic Novice 2010-2012:
Lelde Šnikvalde- 10.vieta

Beginners 2005-2007:
Alise Dubrovska- 1.vieta

Elementi B 2018/2019:
Paula Kabanova- 1.vieta
Marta Pauliņa- 2.vieta
Adele Grēta Herca- 3.vieta

Elementi C 2018/2019:
Abigeila Pūne Ozoliņa- 2.vieta
Jasmīna Kanska- 6.vieta
Paula Vēvere- 7.vieta

Elementi C 2016/2017:
Madara Haferberga- 4.vieta

Elementi B 2014/2015:
Agate Grinhofa- 3.vieta
Marta Liepiņa- 4.vieta
Kate Kabanova- 5.vieta
Šarlote Kanska- 8.vieta

Elementi C 2014/2015:
Elza Gagaine- 6.vieta

Elementi A 2012/2013:
Lana Rastopčina- 1.vieta

Elementi B 2012/2013:
Emīlija Bautra- 2.vieta
Nellija Kasperoviča- 3.vieta

Elementi A 2010/2011:
Evelīna Mironoviča- 2.vieta
Patrīcija Herca- 6.vieta

Elementi A 2009 un vecākas:
Ieva Kronberga-3.vieta
Elīza Rožkalne- 6.vieta

Elementi B 2009 un vecākas:
Annemarija Bekmane- 1.vieta

Komentāri

  1. ..prieks par uzvaram un panakumiem..musu berni ir loti talantigi..vajadzetu ari novada pasvaldibai materiali atbalstit un suminat sportistes..jo vinas nes sava novada vardu pasaulei…piemeram daugavpils pasvalsibai sportistu atbalstisana un godinasana ir augstaa limenii un butu paraugs parejiem…nu meitenes malaces ta tik turpinat..lai izdodas..jo dailslidosana ir viena no skaistakajiiem estetisjajiem sporta veidiem…kad dvesele kermenii ar ledu sarunaajas.

  2. Patiešām brīnums, ka mūsu jaunatnes redzeslokā ir, kas vairak kā dzeršana, pīpēšana, pārnarkošanās un protams mājdzīvnieku apbižošana! Atceros, kā es tā teikt savā laikā slidoju ar draugu Sašu, bet tam visam bija slikts pagrieziens, kad Saša ielūza ledū un noslīka. Lai vieglas smiltis Saša. Mazliet ne par tēmu, bet var teikt, ka ir tāda “ar jaunatnes saistīta” tēma.. šorīt dabūju dzirdēt, kā dēls runā ar saviem draugiem. Jauni puisēni, vecākais no tās bandas ir 11 gadīgs zellis. Dzirdēju, kā viens no viņiem teica vārdu savienojumu “fanum tax”. Tā kā esmu kulturāls cilvēks un fenomenāli pārvaldu angļu valodu, uzreiz sapratu, ka viņi runā angliski. Zināju, ka vārds “tax” nozīmē “nodoklis/i)”, bet biju pilnībā apjucis ko nozīmē “fanum”. Nu ko, iegāju internetā, paskatījos mājaslapā “google”… Izrādās – “fanum tax” nozīmē “ēdiena nodoklis”!!!!! Kas tā par zirgošanos??!?! Kopš kura laika mūsu Dieva svētītā brīvajā Latvijā ieviests “ēdiena nodoklis”!?!!!!! Es pie visa vainoju tos izraēlas iebraukušos, sadomājušies, ka ir Dieva izvēlētie, un tagad ar savu neierobežoto naudas kāri sāk vēl zagt ēdienu citiem no mutes!!! Laikam tie garie deguni viņiem ir, lai izostītu kur visvairāk naudas!!! Draugi, jūsu domas? Manuprāt, sabiedrība ir jau sen sabrukusi, tikai tāda ķēmu zeme vien atlikusi!!! Teiktu tā, ja tas viss notiktu PSRS laikos, es sen jau būtu aprakts vai ar trulu īlēnu padurstīts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *