Tukuma hokeja komanda aizvada spēli pret Gruzijas komandu

Šodien, 15. aprīlī, HK Tukums komanda aizvadīja draudzības spēli Tukuma ledus hallē pret Gruzijas komandu. Spēle bija pilna ar spraigiem mirkļiem, it īpaši pirmajā periodā, kur bija daudz bīstami momentu, taču nevienai komandai neizdevās tos realizēt ar vārtu guvumu. Otrā perioda rezultātu atklāja Gruzijas komanda, bet Tukuma komanda ātri atspēlējās, izlīdzinot rezultātu. Perioda izskaņā gruzīni guva vēl vienus vārtus, noslēdzot periodu vadībā ar 2:1. Trešajā periodā gruzīni atkal bija pirmie, kas guva vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:1. Taču  Tukuma komanda neatlaidās, turpinot cīņu un izlīdzinot rezultātu līdz 3:3. Diemžēl, pēdējās minūtēs gruzīniem izdevās gūt vēl vienus vārtus, noslēdzot spēli ar uzvaru 4:3. Spēles noslēgumā abas komandas aizvadīja pēc spēles metienu sēriju, kurā Tukums parādīja savu prasmi, uzvarot ar 4:2. Paldies abām komandām par aizraujošu spēli! 👏💪
#HKTukums #Hokejs #DraudzībasSpēle #TukumaLedusHalle

Komentāri

1. Labrit..Adel iebrauc tukumaa visaa savaa smukumaa…musam nepatik..thiis..bet adelei patik tukumnieki un hokeijs.. visi nevar uzvaret..kadam jazaudee.tas ir normaali.mes tadi lenigaki ziemelnieki bet gruzini tadi karstgalvigaki un izveicigaki tada ir vinu ipatniba un tas irsports..nu a ko darit ..es savejiem veciem pa plaece un saku turaties un nenokariet degunus viss vel prieksaa.labs nak ar gaidisanu…..jums ir nuujas bet man pletne..vai nav jauki cinas ieroci.

2. Ja par ciinu…ne vienmer es visus varu uzvaret ar pletni..musas visas nosistas kuras uzdrosibas ielaistues manaa privattelpaa un mani aizkart..bet sorit piecelos laukaa visa zaale balta..salna….vakar sakopu savu lielo avenu lauku pushektara platibaa…daudzas jau sazalojusas…nezinu vai tas bus uzvarejysas salnu.dzivosim redzesim kas bus palicis pari no ziedosam plumem un avenem…daba ir neuzvarana …tas nav sports…Adel iedzer rita kafiju un ies savas ikdienas gaitas…..nevahag musam uztraukties. Par Adel.. .Adel nav Plana ielausties vinu smacigajaa tarpu pilnajaa puznii un traucet vinu labsajutu un mieru..

3. Vai latvijas sievietem nav ko darit…ir…cita kraso nagus un meklee bagatu veci.cita stradaa11..cita rukaa gathering.. cita sez pie komha un dzer jafiju

1. Turpinu….bet adel nodarbohas ar ogu audzesanu…dzivo mezaa kaa dieva ausii..un brivajos brizos izklaidejas internetaa..komentejot un kas var man to liegt..ko….vienigi mesledaji…bet mes tak dzivojam brivaa demojratiskaa valstii..vai tad ne taa….lai visiem jauka dienina..dzilaa cienaa..mazaa meza laumina

1. Adele, varbut pietiek te gruzit virsu savas dusmas un savas emocijas musu latvju zeniem, ja varbut tie gruzīņi ir karstasinigaki, netiraki un zaglilāki, taču latvji ar nav tik slikt, labak atbalstam savejos nevis tos netiros. Lai vai kā, uz priekšu tukums!!!

4. Vai nu, hokejs. Tas man liek atcerēties par vecajiem laikiem. Mums nebija tādas “ledushalles”, vajadzēja gaidīt kad tas Ziemelītis paciemosies pie mums, papūtīs savu greizo elpu, lai sasaldētu to ezeriņu.. un pat tad nebija nekādas garantijas, draugs Laimonis ielūza un noslīka! Mēģinājām izglābt bet nekā nevarēja padarīt, bija 8 gadi un tas resnais bija pārēdies, kaut kāda oligarha bērns, nepazina kā tas ir, kad nav ko ēst! Dievs zin, ko vajag darīt, viss ko varu pateikt! Laimonis tā pat nebūtu nekāds lādzīgs cilvēks iznācis, kāds fentanila lietotājs vien.

1. Vecīt, ko tu te niekus met pa gaisu. Es aceros ka pameti mani taja ezerā! Man vajadzēja tur čamdīties ūdens dibenā vairākas stundas, līdz atnāca eņģelis Aivars un izglāba mani no elles 9 loka, paklausies, tagad Ilmār, neizrunājies, es tevi izaicinu uz dueli!

1. Tu, stulbais kremli, neesi Laimonis. Redzēju viņa līķi, viņš no manīm atvadijās sapnī. Tā zinu, ka viņš aizceļojis aizsaulē. Bet patiesība gan, drīzāk viņš ellē nekā paradīzē! Nezinu, vai tiktu līdz 9. lokam, viņš tāds niekulis un divkosis ir, netiktu tik tālu. Ej uz tvaika ielu, garīgi slimais, smejies par miroņiem!!!!!

5. Ja ja… ka zinams mums visiem vini slepj no mums jauno tehnologiju, ja pat tukums! ziniet ta jauna rehnologija ir savadaka vina parbauda mugurkaula kaulus ne tikai lai piens butu bet arii kalcijs! Gruzijas komanda ir ta kas nozaga so tehnologiju un tagad mes aicinam vinus seit? tehnologijas zagli! svageri!

1. Te tiesam it tvaika ielas filiale un neviena nirmala cilveka.so portalu vairs nelasisu.

1. Lasitaj, esi apmaldijies? Vai kas tev? Iztiri zobus un atbildi tikai tad.