Attēlam ir ilustratīva nozīme

Florbola izlases sastāvā – divas novadnieces

Latvijas sieviešu U19 florbola izlases galvenā trenere Linda Līce ir nosaukusi tās 20 florbolistes, kuras no 8. līdz 12. maijam pārstāvēs mūsu valsti pasaules junioru čempionātā, kas norisināsies Somijas pilsētā Lahti.

Komandā ir iekļautas divas vārtsardzes, septiņas aizsardzes un vienpadsmit uzbrucējas. Visas florbolistes ikdienā spēlē Latvijas čempionātā. Vislielākā pārstāvniecība (kopā astoņas spēlētājas) ir no Kocēnu komandas “Rubene”, sešas florbolistes pārstāv Rīgas «NND/RJTC», divas no Cēsu «Lekrings» klubus, kā arī divas spēlētājas – Paula Zālmane un Aleksa Adriana Alfere  no «Ilrava/Tukums» komandas, bet pa vienai no «FK Ķekava» un «Rīgas Lauvas» organizācijas.

 

Pasaules junioru čempionāta finālturnīrā Latvijas izlase spēlēs A apakšgrupā. Turnīra pirmajā posmā pretiniekos būs Čehijas, Šveices un Slovākijas komandas. 8. maijā mūsu florbolistes tiksies ar šveicietēm, 9. maijā spēkosies ar slovākietēm, bet 10. maijā krustos nūjas ar čehietēm. Tālākais spēļu kalendārs jau būs atkarīgs no sekmēm apakšgrupas mačos.

Komentāri

  1. Un?! Kas tur tāds? Fufelis kaut kāds tas “florbols”, būtu meitenes labāk normāli sportojušas vai uzvedušās kā meitenes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *