Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma novada šīs nedēļas sporta notikumi

Sporta notikumi

Orientēšanās

«Silva»

 1. aprīlī 16.00 Ūdru ceļā – orientēšanās seriālā «Silva» 3. kārta.

Futbols

Virslīga

 1. aprīlī 17.30 Pauzeru pļavu laukumā – FK «Tukums 2000/Telms» – «Riga FC».

Pirmā līga

 1. aprīlī 19.00 Pauzeru pļavu laukumā – FK «Tukums 2000–2/TSS» – AFA «Olaine».

Basketbols

Tukuma novada čempionāts vīriešiem

 1. aprīlī 19.30 Tukuma sporta skolā pirmā pusfināla spēle – «Stiga RM» – «Lapmežciems».

Volejbols

Tukuma novada čempionāts sievietēm

 1. aprīlī 19.30 Pūres sporta hallē SK – «Pūre» – «Jūrmalas sporta skola 1».

Cēres kauss

 1. aprīlī 10.00 Cēres skolā – «Pavasara kauss».

Florbols

Tukuma novada čempionāts

 1. aprīlī 10.00 Irlavas sporta namā – pusfināli.

Riteņbraukšana

Downhill

 1. un 21. aprīlī 14.00 Tukumā, mežā pie Melnezera, – sezonas atklāšana, treniņu diena Latvijas downhillā jeb braukšanā ar riteni lejā pa kalnu.

Hokejs

Jaunatnes čempionāts

 1. aprīlī 16.00 Tukuma ledus hallē – HK «Tukums» – «Jelgavas LSS».

Attīstības līga

 1. aprīlī 12.00 Tukuma ledus hallē – HK «Tukums» – «Baltu vilki».

Entuziastu līga

 1. aprīlī 21.00 Tukuma ledus hallē – 6. divīzijas spēle – «Tukuma brāļi 2» – «Haoss».

Komentāri

 1. Man jau tas sports simpatizē. Savā laikā sportoju daudz, tad kad tie kauliņi vilka. Tagad šat tad pastaigājos pa smuko tukumu un pabaudu pilsētas gaisu. Reiz piedalījos Latvijas čempionātā litrbola, tagad esmu izlases treneris

  1. Didzi! Man nāksies piekrist Ilmāra teiktajam, jo sports ir dzīves veids nevis kā teikt koncerts uz kuru vienreiz aizej. Jāsporto ir vienmēr, jo tas veselībai palīdz. Atceros patiešām, ka PSRS laikos visi šmaucās ar dopingu likās cūcīgi, bet tad sapratu ka komunisti jau ir vienas resnas cūkas. Un tagad kas darās Ukrainā ir šausmas novēlu vienu SAULES MŪŽU UKRAINAI, tā pt kā Latvijai. Un visi kas ir pret Ukrainu nevaru sagaidīt kad jums nāksies iet cīnīties par Latviju pret Cūcīgo Krieviju, kur tad būsiet vell par Krieviju? Teikšu vienu Slava Ukrainai!!

 2. Nuu, Didzīt, godīgi teikšu, kauns! Sportot vajag visu mūžu… tas nav tāds tikai “jaunības” hobijs, tas ir dzīvesstils! Es, pat savos advancētajos gados, jauprojām eju uz stieņiem, trenējos! Galvenais atturēties no tām narkotikām, cigāriem un visām citām indēm!!!! Es jau savos laikos biju gatavs jau iet PSRS sacensībās, bet man viens kreilis salauza kājas, laikam viņam skauda, ka es naturāli biju labāks par viņu! Viņš tik vienīgi injecēja savus steroīdus, sāka dusmoties! Fuj! Galvenais jaunieši, esiet pacietīgi! Rezultāti nāk lēni, kā Staļina nāve, bet, tāpat kā tā invalīda nāve, tāds prieks kad beidzot kremlis nosprāgst, pilnīga svētlaime! Dievs svētī brīvo Latviju, jāmet tos komunistu simpatizētājus ārā! Slava Ukrainai, spēku un godu!

 3. Sportisti te atradusies.jasmejas..cik jums maksaa par tupesanu komentos ko.algotie dauni.

 4. Es aizkugsu dievu lai sitiem pratu izkukojusiem mulkiem ..dievs tos atdotu…nedod dievs.vecumaa pazaudet praatu

  1. Lasiitajs saka: 16.04.2024 17:13 Sātanist, muti aiztaisi. Rašisms ir sātanisms!

    1. To skolnikam saka: 16.04.2024 17:29 Drīzāk prātā sajucis krievs ar valtas krāsas “Z” burtu uz pieres, kurš internetā tizlojas un dēvē sevi par ukraini. Slims pekles izdzimums Tas Krievs.

  2. Ja piemini Dieva vārdu, tad raksti ar lielo D sākumā! Kauns! Vispār neaudzināts, domā, ka tik Ukrainis tad šim pēdas laizīšot!

   1. Andi, es patiesi saprotu tavas dusmas, jo necienīt tā Augstā Kunga vārdu ir patiesi pretīgi. Bet, palūgšu mazliet cieņas pret ukraiņiem! Ne viņi visi uzvedas tā kā kādi pagāni! Esmu saticies ar daudziem, patiesi cieņpilni indivīdi! “Neļauj vienam sūram ābolam likt domāt, ka visa ābele tik negaršīgus ābolus ražo!” Svēti vārdi! Āmen!

  1. To skolnijam saka: 16.04.2024 17:17 NEzagt svešus segvārdu vecāki tev nav iemācījuši?

 5. Pieļauju, ka muļķīgos un parupjos komentārus te raksta portāla administrācija. Pretējā gadījumā te būtu kaut kāda moderācija.

  1. Nu, nē, Skolnieciņ, šim gan es īsti nepiekrītu! Man 2 komentārus jau ir izdzēsuši, tātad kaut kāda moderācija jau šajā portālā pastāv. Bet piekritīšu tam, ka nav godīgi, kurus komentārus dzēš!! “Adel” mani sauca par “ciganu” un teica, lai es eju “pakarties”. Manuprāt, tādi apvainojumi nav pieļaujami inteliģentā diskusijā! Manus komentārus dzēš, ja es izsaku mazliet skarbāku viedokli vai ja mazliet aizvirzos no tēmas, bet “Adel” vai nu pati ir moderācijas komandā (šis būtu ļoti skumjš gadījums – garīgi slims cilvēks, kurš pat kārtīgi nemāk izmantot tastatūru, moderē citus? Kur šī pasaule virzās…), vai kādam ir pārāk žēlīga dvēsele, un nevēlas atņemt kādam psihiski slimam Daugavpils iedzīvotājam vienīgo prieka devu – apvainot citus internetā.

 6. Man patik motobrauceji un vieglatleti..esmu precejusies ar sportistu..vins ir tik muskulots viriskiigs skaists un sexigs.. gulta ar vinu nav garlaicigi un var piepldit visas velmes..ar vinu nav kauns iziet sabiedriibaa…vinam ur mocis ar kuru abi vizinamies un nodarbohamies ar sexu dabaa.supper..

  1. Nu lai tev veicas madam piepildit savus sapnus sportista apskavienos…..bet mani sapni kailie sapni.paliek tikai sapni.es esmu dabas kluda

   1. Pec komentariem spriezot esi liela kluda…bez turpinajuma dzivei nav jegas..tuksa tava dzivite tapat ka tava dvesele

  1. Runā tākā invalīds! Pats tu atradies mērkaķis, vismaz runā tik pat skaidri kā tāds! Kauns nav? Noslauki mammas pienu no lūpām, pirms sāc komentēt muļķības! Nezaudēji es kājas aukstajā karā, lai gūtu brīvību savai valstīj tādiem perdeļiem kā tu! Nosplauties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *