Vokālās studijas ”VARAVĪKSNE” labie darbiņi sagaidot Jauno 2021.gadu

23.decembrī   Godalgota 1.vieta vokālajā žanrā un 1.vieta instrumentālajā žanrā. Itālijas online konkursā Sopravista International Festival “All colours of ART”.

Solistēm-Esterei Konošonokai, Madarai Krembergai un Diānai  Fišerei 3.vieta.
Duetam Luīzei Segliņai un Esterei Konošonokai 3.vieta.
Vokālā grupa ”Varavīksne” izpildīja   skolotājas Anitas Geidānes dziesmu ”Spogulis” un  Raimonda Paula 85 jubileju gaidot-uz melodiānām spēlēja” Ilgais ceļš kāpās”. Vokālās studijas bērni ne tikai apgūst  vokālo mākslu, bet paralēli mācās  instrumentu spēli  uz melodiānām. Ar to arī viņi atšķiras no citām grupām Latvijā un pasaulē. Tas viss-liela darba rezultātā. Mācības nerima ne mirkli-pavasarī ar attālināto metodi un vasaras-rudens periodā ,grupas un individuālā darbā. Studijas dziedātāji vienmēr piedalās konkursos, lai apstiprinātu savas prasmes . Talsos 4.oktobrī 2.pakāpes laureātu godalgu saņēma duets Dana Ozola un Ance Vismanta, bet 23,decembrī soliste Estere Konošonoka ieguva 3.vietu Kandavas konkursā-”Gaismas dziesmas”.

Rudens sākumā tika ierakstīts un izdots grupas pirmais dziesmu albūms ”Dziesmu vācelīte”
ar skolotājas Anitas sarakstītajām dziesmām. Pirmais dziesmu albūms Tukuma novada vēsturē, kur mīlestību par savu dzimto vietu dziesmu tekstu albūmā  attēlo fotosesija ar skaistām pilsētvides ainavām.Paldies par ieguldīto darbu skaņu ierakstu meistaram Valērijam Cernejam , studijas bērniem un par finansiālu atbalstu bērnu vecākiem.
Mūsu Tukuma novada bērni-skaisti un talantīgi. Cik patriotiski un cēli skan pirmais videoklips-par godu Latvijas dzimšanas dienai un mūsu pilsētai.

Kā liela Jaunā gada dāvana viņi ir mums doti, lai ar savu mīlestību un darba centību rādītu pasaulei, ka nekas nespēj viņus novirzīt no galvenā mērķa-mācīties. Mācīties mīlēt pasauli, arī tādu-kāda tā ir pašlaik. No sirds uz sirdi tiek dāvāta spēja ar mūzikas palīdzību padarīt emocijām bagātu ikdienu ne tikai sev, bet arī savai ģimenei. Mūzika dziedē, mūzika nomierina , palīdz dzīvot un justies veselam un laimīgam.

Turpinās  īpaša un noderīga individuālā darba   iespēja spodrināt katra dziedātāja balss attīstību un muzicēšanas prasmi. Top jaunu dziesmu programma, sāk skanēt Em.Dārziņa ”Melanholiskais valsis” un veidota Anitas Geidānes simfoniskā poēma-”Tukuma teikas”.Darba ir ļoti ļoti daudz,jo ir uzstādīti tuvāki un tālāki mērķi-dziesmu grāmatas izdošana, online konkursi Bulgārijā un Spānijā, bet maijā-ceram klātienes konkurss ”Tonis,pustonis”, kuram apritēs 25 gadu jubileja.
Bet arī vokālajai studijai ”Varavīksne”-jubilejas gads-25!
Studijas bērni novēl-LAI PASAULE MIRDZĒTU  KĀ DIEVMĀTE-AR  EŅĢELI UZ PLECA.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.