Šī ir festivāla "Uz Tukumu pēc literatūras" trešā diena. Rakstnieku "dueļi" Tukuma bibliotēkā ir sākušies. Pirmie ringā: Arno Jundze un Guna Roze.

Tukuma bibliotēkā – rakstnieku dueļi

Trīs dienu garumā Tukuma bibliotēkā noris festivāls «Uz Tukums pēc literatūras». Un šodien, 13. aprīlī ikvienam ir iespēja būt par liecinieku rakstnieku dueļie, kā arī piedalīties tajos pašiem. Vēl var paspēt!

Vairāk ar programmu var iepazīties afišā. Bet par  to, kā festivāls aizvadīts, vēstīsim kādā no nākamajiem «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» laikrakstiem.

Komentāri

  1. Adel iebrauc tukumaa visaa savaa smukumaa..sudvabali apkart skraida liela caureja tos gaida..dusmaas milzigas tie mokaas savaa bezspeciba lokaas…patiesiba acis koz..bet vinam patik tur kur ozzz….Adel panem pletni rokas un sudu musas tai ir rokaas.

  2. Es nesmu rakstniece bet man ir nacies piedalities mesledaju duelos..bet savaa butibaa man nepatik ne Suda vabali ne kausli..jo svarigi man dieva bausli…tas .rakstnieks uzvar kuram vairak lasitaju…

    1. Adel! Es tiešām nesaprotu, kas ir jūsu problēma?! Vai tiešām kā sunim, ir tā teikt “jāapmīž” katrs ieraksts?
      Nesaprotu vai tiešām Latvijas sievietēm nav darbu, ka jāraksta šādi ”Suņu murgi” NTZ ierakstos? Jūs uzvedaties kā Muhameds (gudri diršat) ko vēl ne?…aprecēsiet 9 gadīgu puisīti???

  3. Vispar tukums ir interesanta un savdabiga pilseeta kas tik tur nenotiek..garlaicigi nav..

  4. Patiesi! Tukumā vienmēr var izbaudīt “zoodārza” pakalpojumus!!! Aizej uz kādu ielas stūri, redzi kā narkomāni un dzērāji “pārojas” vai agresīvi aizstāv savu teritoriju!! Laikam kā suņi – tur kur apmīza, tā viņu karaļvalsts!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *