Rūķi Tukuma pilsētas parkā

Lai aicinātu ikvienu īstenot Ziemassvētku brīnumus un izgaismot labo, “Smaidu darbnīcas” rūķi Tukuma Pilsētas parkā 6. decembrī atvērs Labo darbu namiņu.

Ar Tukuma Sociālā dienesta un Tavu palīdzību rūķi lūkos sagādāt svētku dāvanas bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm, kuri dzīvo Tukumā un tā apkārtnē.

Tāpat rūķi palīdzēs bērniem nosūtīt videosveicienus saviem vecvecākiem un citiem mīļajiem, ko ārkārtējās situācijas dēļ šogad nesanāks apciemot. To būs iespējams izdarīt atstājot vēstulīti (ar telefona numuru vai e-pastu adresātam) rūķu pastā pie Labo darbu namiņa ieejas.

Vēl rūķi saiņos dāvanas, muzicēs un brīvdienās ar savām skanīgājām balsīm ieskandinās Ziemassvētkus, dziedot visiem pazīstamas Ziemassvētku dziesmas.

 

Svarīgi!!! Apmeklējot svētku norises Tukuma pilsētā un novadā, cilvēki tiek aicināti  nedrūzmēties un ievērot distanci no citiem klātesošajiem, kā arī lietot mutes un deguna aizsegus, kur tas nepieciešams.

Komentāri

 1. Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

 2. Diemžēl kovid-19 (covid-19) sērga ir paralizējusi mūsu valsts ekonomiku. Kovid-19 sērga ir iedragājusi daudzu manu tautiešu labklājību. Daudzas ģimenes kovid-19 sērgas dēļ knapi savelk galus. Daudzi no mums ir zaudējuši darbu un iztikas līdzekļus. Daudzām ģimenēm ir pienākuši skaudri laiki. Kovid-19 ekonomiskā krīze rit pilnā sparā, taču mēs nezaudēsim gribasspēku, nepadosimies, bet saglabāsim savā sirdī cerību. Lūgsim visvareno Laimu – Likteņa Dievieti! Iedegsim uz palodzes dzeltenu sveci par godu Laimai! Lūgsim Laimu, lai Laima atvaira visas mūsu nelaimes un ķibeles! Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā mums veiksmi, iespējas un finansiālu labklājību! Ticēsim Laimai, lai ticība Laimai kalpo mums par labu ceļa vēju! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!
  Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #panākumi #gribasspēks #LatvjuDievuSvētība #svētavots #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.