Pikets pie Tukuma policijas /VIDEO/

Komentāri

 1. Kauns par cilvēkiem kas atbalsta cilvēku kurš jau 5 reizes tiesāts par tīšu dedzināšanu un gribēja realizēt vēlvienu noziegumu.:(

   1. Nu policija ar nav pūkaina,bet pēc plakātiem var spriest kad protests notiek tieši par Kurzemes ielas ēkas dedzināšanas mēģinājumu,kurā cieta pats dedzinātājs(piromāns).Vienīgais šajā lietā redzu policijas vainu kad šim jauneklim policija nesniedza kursus kā pareizi rīkoties ar uzliesmojošiem sķidrumiem.

   2. Pirms kautko spried par policijas darbu,lūdzu noskaidro kas notika,un tad runā aplinkus….

    *Tiesāts vairākkārt par dedzināšanu!
    *Neviens viņu ļaunprātīgi neaizdedzināja!
    *Pats sevi aizdedzināja!
    *Nepieskaitāms sabiedrībai,drauds apkārtējiem!

  1. Jo vairāk,ja šamējam varbūt nodoms bija kārtējo reizi māju aizdedzināt,tik šoreiz meistarība pievīla un pagriezās pret pašu…cik gan liela traģēdija varēja izvērsties naktī,kad visi guļ?!

   1. Cerams,ka kompetentas iestādes izmeklēs šamējā piromāna iespējamo saistību ar ugunsgrēkiem arī Tukumā un tā apkārtnē

 2. Kāds tajā naktī noteikti būtu dedzis,ja ne pats,tad citi tai ēkā dzīvojošie!Jūs nezinat,ko jūs aizstāvat!Problēma policijā ir,bet šis gadījums nav slepkavība,tas nav uzbrukums.

 3. Janeka vieta liktu tas klaigajoshas varnas sashnjoret, lai pasezh blusainajos kambaros, jo ko nu shim vairs zaudeet

  1. Tev vispirms jadabon pauti.jo tu vienīgais ko vari ir izplatīt nepatiesas baumas!un bloķēt cilvēkus kas atmasko tavus melus .
   Tā pat kā Dace grib tikt labā maize un audzēt tauku slāni!

 4. Šeit tik gudri komentē lai dievs sargā jūsu pakaļas. Gudri spriedelējat, bet ja būtu kas jādara tad ielīstu stūrī un raudātu

 5. Cik cilvēku tik viedokļi.
  Vienīgais kas zina patiesību ir puisis kas guļ slimnīcā un cīņas par savu dzīvību.
  Saprotiet tak jūs.
  Visi kad visi cilvēki kļūdas un tad nenozīmē ka ja tu pusaudžu vecumā nozagi vai piekāvi kādu tad uz mūžu paliec zaglis vai bandīts.
  Nezinu nu ka tur īsti ir bet ja nu viņš bija dedzinātājs varbūt kads drīzāk par to viņam atriebās vai tomēr pats vēlējās izjust ka tas ir bet nu tad tiešām jābūt bez smadzenēm lai nodarītu tādas sāpes sev un savam čomam….

 6. Vispàr jau ir jautàjums!?Kà cilvèks ar nopietnàm problèmám var stràdàt medicìniskà dienestà par àrsta palìgu!Kas notiek ar kadru atlasi?Un kam par to ir jàatbild?

 7. Cik ātri viss mainās.
  Tikko gandrīz kāds tika iecelts svēto kārtā, bet nu jau par sātanu kļuvis.
  Varbūt pirms kategoriskiem spriedumiem(jebkurā virzienā) ļaut izmeklētājiem atstrādāt algu?

 8. Neticu ne vienam vārdam,ka puisim bija problēmas ar psihi!!!Notiek kaut kas līdzīgs,kā ar meiteni parkā,pašnāvība,tīrākais safabricējums!!!Sāciet strādāt,ne viss piesegt!!!

 9. Tã pat no zila gaisa nevienam nedraud un neliek izvàkties no mãjas un vēl jo vairāk pilsētas.Tukuma policija nav bērnudārzs, zinās ko darīt.

 10. Pasaki , ko tu aizstāvi , es pateikšu , kas esi pats.

  Visdziļākā līdzjūtība policijai , kurai brūk virsū neadekvātu ļaužu bars bez jebkādām prāta spējām.

 11. Kā liecina mediķu ieraksts sociālajos tīklos – smagi cietušais Normunds ir devies mūžībā. Cienot aizgājušo, arī šim rakstam komentāru sadaļu slēdzam! Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

Comments are closed.