Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāpēc stādu tirgotājus vēlas pārcelt uz lielo laukumu?

Lasītājs jautā: – Kāpēc stādu tirgotājus grasās pārcelt uz lielo laukumu? Mūs jau brīdināja, ka tāda lieta varētu būt. Kurš ies uz laukumu, ja reiz ir pieraduši iepirkties tur, kur var nopirkt arī visu citu?

Redakcija: SIA «Komunālserviss «TILDe»» juriste Inese Kurzemniece skaidroja, ka šobrīd visi tirgotāji atrodas turpat, kur iepriekš, tikai tiek brīdināti, ka var būt izmaiņas: “Mums ir jāievēro epidemioloģiskie noteikumi, kas nosaka, ka tirgotājam no tirgotāja ir jāatrodas divu metru attālumā. No pieredzes zināms, ka sezonas laikā, kad vēl šādu ierobežojumu nebija, tirgotāji bija izvietoti cieši viens pie otra – pēc aprēķiniem tad bija vidēji ap 40 stādu tirgotāju. Ja šāds skaits būs arī šopavasar, tad ir skaidrs, ka mēs nevarēsim izvietot tirdzniecības vietas tā, lai ievērotu šos attālumus. Protams, mēs meklējam risinājumus, un viens no tiem ir izvietot tirgotājus maksimāli tur, kur viņi bija iepriekš, tikai iespēju robežās pabīdot vietas uz vienu, vai otru pusi, bet, ja pieprasījums pēc vietām būs lielāks, tikai nepieciešamības gadījumā organizēsim tirdzniecību arī lielajā tirgus laukumā, kur tiek liktas automašīnas.” Vaicāta, vai nebūtu iespējams runāt ar tiem tirgotājiem, kas pārtikas produktus pārdod no busiem, lai viņi tos liek ielas malā, jo tad esošajā laukumā būtu vairāk vietas, I. Kurzemniece skaidroja, ka šie tirgotāji visu gadu par vietu maksā abonēšanas maksu, līdz ar to viņiem šīs vietas tiek garantētas.

 

Komentāri

  1. Nezinu kā pārziņā ir tirgus, bet teritoriju ap tirgu var droši saukt par visīstāko ”bomžatņiku”, kur ik uz soļa ir stikla lauskas, vēl nesasistās odierīšu pudeles un suņu kakas.
    Lai kam piederētu tirgus, bet izskatās, ka pilsētas vara ne par ko neatbild un atbalsta cūcību sava nama durvju priekšā jeb varbūt vara sēž uz tik augstiem plauktiem, ka kaut kādu lauķu tirgus viņus neinteresē.
    Lieliski saprotu , ka šobrīd pilsētas varai prātā ir tikai 5.jūnija riesta gaiļu cīņas….

  2. Ja būtu nožogota tirgus teritorija un policija nekertu tikai noziedziniekus bez maskas tad viss mainītos.Elementāri!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *