Biedrība «Līdzvērtība» saņem balvu un aicina uz Ziemassvētku ralliju

Šo svētdien, 8. decembrī, no 9.00 līdz 9.45 pie Tukuma ledus halles aicināti pulcēties visi tie, kam ir auto un kas vēlas piedalīties Ziemassvētku rallijā,  mērojot ceļu līdz Aucei un pieturot 8 kontrolpunktos.

Šo svētdien, 8. decembrī, no 9.00 līdz 9.45 pie Tukuma ledus halles aicināti pulcēties visi tie, kam ir auto un kas vēlas piedalīties Ziemassvētku rallijā,  mērojot ceļu līdz Aucei un pieturot 8 kontrolpunktos.

Kā stāstīja biedrības «Līdzvērtība» vadītāja Margita Kanopka, rallijs ir bez maksas un tajā var piedalīties ikviens, tajā skaitā arī cilvēki ar invaliditāti, jo kontrolpunktos būs tikai jāapstājas, taču ārā no mašīnas jākāpj nebūs. Cilvēku skaits ekipāžā netiek limitēts – cik vietu mašīnā, tik cilvēku var piedalīties, tikai jāievēro nosacījums, ka vienam jābūt Ziemassvētku vecīša tērpā, pārējiem vēlamas maskas. M. Kanopka stāstīja, ka šo ralliju biedrība organizē ciešā sadarbībā ar Auces novada Sociālo inovāciju parku (vairāk informācijas šīs biedrības mājas lapā www.sinoparks.lv vai http://lidzvertiba.1s.lv), un arī rallija noslēgums ar tēju un gardumiem paredzēts pie Auces kultūras centra.

Jāpiebilst, ka «Līdzvērtības» līdzšinējo veikumu jau novērtējis Latvijas Republikas tiesībsargs – 3. decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību «Apeirons» pasniedza balvas un atzinības rakstus konkursa «Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam». Konkurss notika jau piekto gadu, un jau otrreiz Gada balvu tajā saņēma biedrība «Līdzvērtība» – šogad nominācija «Uzdrīkstēšanās» tika novērtēta biedrības aktīvā rīcība, pārstāvot cilvēkus ar invaliditāti, viņu tiesības un intereses. Savukārt pērn šajā pat kategorijā, tikai individuālajā vērtējumā galveno balvu ieguva «Līdzvērtības» vadītāja Margita Kanopka, kas šogad izvirzīta arī «Latvijas lepnuma» balvai. Kā atzina biedrības vadītāja, viņa ir pārsteigta par tiesībsarga atzinību, taču šī balva, kas atgādina uguns liesmu, ir pamudinājums darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *