Jānis Vītols

Jaunpilnieku eglīte trešajos Ziemassvētkos /VIDEO/

27. decembrī bija trešie Ziemassvētki. Mazajiem jaunpilniekiem šie bija īpaši svētki. Astoņdesmit viens bērns svētkos bija aicināts. Visi gan neatbrauca, jo lietus atkala ceļus slidenus bija pataisījis. Visi šie bērni mājās pie vecākiem dzīvo. Bērnu tēti – darbinieki. Strādā, ģimenēm maizīti un vēl ko labu nopelna. Sievas pa mājām bērnus audzina.

27. decembrī bija trešie Ziemassvētki. Mazajiem jaunpilniekiem šie bija īpaši svētki. Astoņdesmit viens bērns svētkos bija aicināts. Visi gan neatbrauca, jo lietus atkala ceļus slidenus bija pataisījis. Visi šie bērni mājās pie vecākiem dzīvo. Bērnu tēti – darbinieki. Strādā, ģimenēm maizīti un vēl ko labu nopelna. Sievas pa mājām bērnus audzina.

Jampadraci bērniem uzsauca novada uzņēmēji, bet svētkus gatavus dabūja novada sociālais dienests. Katrs mazais tika pie savas našķu pakas, bet lai svinēšana izdotos vēl jestrāka un bērniem būtu savs Ziemassvētku brīnums, ciemos bija atbraukuši tukumnieki – Egle, Zaķis un Ziemassvētku vecītis. Tie bērnus priecēja teju pusotras stundas garumā. Kopā dejoja un dziedāja tik sparīgi, ka pat senā pils dāma no saldā ziemas miedziņa pamodās un kopā ar mazajiem jaunpilniekiem danci dietin dēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *