Kopā mēs uzvarēsim!

Šīs nedēļas sākumā no Jaunpils uz Ukrainas fronti ar biedrības «Bruņotava» transportu devās kārtējais sūtījums, kurā bija armijai tik nepieciešamie maskēšanās tīkli. Tos pin jaunpilnieks Jānis Millers, bet tiem materiālus sagādāt palīdz daudzi. Pavasarī, kad Jānis aizsāka šo iniciatīvu, talkā nāca arī vietējās sabiedriskās organizācijas. Viņš gan atzīst, ka diemžēl sadarbība nebija ilga, tāpēc tagad visu darbu Jānis veic vienatnē. Un viņš neatlaidīgi turpina darbu, jo labi zina, ka katrs tīkls, ar kuru var nosegt kādu tehnikas vienību, izglābj ne tikai dārgo bruņojumu, bet arī karavīru dzīvības.

Līdz šim uz fronti jau nosūtīti 12 tīkli vairāk nekā 570 kvadrātmetru platībā, un atsauksmes no Ukrainas karavīriem ir tiešām cildinošas.

Bet Jānis saka, ka bez laba materiāla kvalitatīvu tīklu uzpīt nevarot. Un šajā ziņā ļoti esot palīdzējusi Tukuma invalīdu biedrība un tās vadītājs Arnis Logins, kurš atvēlējis biedrības humānās palīdzības noliktavu, lai varētu atlasīt nepieciešamās krāsas un auduma apģērbus.

Drīz jau nāks rudens un ziema, bet karš, izskatās, vēl nebeidzas. Jānis atkal ir gatavs liet ierakumu sveces, kuras pagājušajā ziemā ukraiņu karavīriem bija īstas glābējas. Diemžēl svecēm atkal vajadzēs parafīnu un metāla kārbas. Šos materiālus var tikai nopirkt, bet vajadzīgo daudzumu Jānis par savu pensiju sagādāt nevar, tādēļ atkal nāksies aicināt cilvēkus ziedot gan sveču galus, gan konservu kārbas…

Kopā mēs uzvarēsim, saka Jānis. Ja kāds jūtas aicināts pievienoties tīklu pīšanai vai sveču liešanai, vai arī var atbalstīt ar materiālu sagādi, zvaniet Jānim. Tālrunis: 26578254.

Komentāri

 1. Ukrainu ir jāatbalsta ar visiem iespējamajiem līdzekļiem. Jo no Ukrainas uzvaras ir atkarīga visa Eiropas nākotne. Izturību, drosmi un spēkus Ukrainas armijas karavīriem un it visiem Ukrainas labvēļiem, kuri stāv par Ukrainu! Turaties!

  1. Iesaku atvērt acis platāk. (varbūt pamanīsi, ka dzīvo greizo spoguļu propagandas valstībā)

 2. Cik var dot ukrainai,neanik. Ukraina ju sak latviesus par okupantiem sauk, jo redz kads nav palidzjis.

  1. Ziedot Ukrainas atbalstam vajag, jo tas ir Latvijas izdzīvošanas pamatjautājums. Tikai Ukraina leģitīmā veidā ir spējīga apstādināt krieviju (krievijas imperialistiskās tieksmes) uz visiem laikiem.

  2. Ej mācies vēsturi, varbūt kaut kāda nojausma radīsies par to kas notiek, kādas sekas, utt.

 3. Latviešiem nav jāprasa atļauja vatei, vai latvieši drīkst palīdzēt Ukrainai.
  Tie ļaiki sen beigušies līdz ar padumjās savienības nosprāgšanu.

 4. Komon jus tiesam lohi esat ? jus varat atlauties braukt ar tadam masinam ka ukraini riga ? ne! jo jus neesat neesat nekas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *