FOTO: Agita Puķīte

Gājēju celiņu papildina skulptūras

Jau pagājušā gada rudenī Pūres pagasta Kastaņu alejā vai, pareizāk, blakus tai drošības nolūkos tika ierīkots tik ilgi gaidītais gājēju un velobraucēju celiņš. Tā kopējais garums ir gandrīz 400 metru, bet pats celiņš ir 1,6 metrus plats. 

Tas sākas pie gājēju pārejas, kas ved pāri A10 Rīgas-Ventspils šosejai no kultūras nama un veikaliem, tāpēc neliels posms atrodas mazdārziņu pusē, bet tad ar paaugstināto gājēju pāreju tas ved pāri Kastaņu alejai un turpinās  daudzdzīvokļu māju pusē. Darbus objektā veica SIA «Kandavas ceļi», ar kuru līgums par darbu veikšanu tika noslēgts jau pagājušā gada septembrī. Kopējās darbu izmaksas šajā konkursā bija 54 364, 26 eiro (ar PVN), no kurām 25 000 eiro bija Lauku atbalsta dienesta finansējums. Lai arī darbi jau ir paveikti, vien jāpagaida, lai celiņa malās izaug iesētā zālīte, pēc līguma objekts ekspluatācijā jānodod līdz šī gada 1. jūlijam.

Jāpiebilst, ka pie celiņa būs arī atpūtas vieta – SIA «Kaltakmens» tēlnieks Gatis Celitāns izgatavojis īpašus skulptūrakmeņus, starp kuriem paredzēta vieta arī soliņam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.