Donordiena Tukumā, Kandavā, Džūkstē  

Septembrī Valsts asinsdonoru centrs dosies 43 izbraukumos, tie plānoti: Siguldā, Gulbenē, Valkā, Rogovkā, Līvānos, Kandavā, Ikšķilē, Jēkabpilī, Dobelē, Demenē, Cēsīs, Apē, Dagdā, Tukumā, Zilupē, Koknesē, Madonā, Sventē, Aizkrauklē, Preiļos, Džūkstē. Pilns izbraukumu saraksts apskatāms VADC mājaslapā www.donors.lv.

VADC lūdz visus donorus – gan pastāvīgos, gan arī tos, kas vēl domā par iesaistīšanos asinsdonoru kustībā – būt īpaši aktīviem un atsaucīgiem, lai kopīgi varētu nodrošināt nepieciešamo pieprasījumu pēc asins komponentiem.   Šobrīd ir ļoti gaidīti visu asinsgrupu donori. “Latvijas slimnīcās nemitīgi atrodas daudzi smagi slimi pacienti, kuriem nepieciešama asinsdonoru palīdzība. Diemžēl nelaimes mēdz notikt visneparedzētākajos brīžos un smagas veselības problēmas nav iespējams ieplānot ārpus atvaļinājumu laika, tādēļ lūdzam iedzīvotājus būt atsaucīgiem un rast iespēju ziedot asinis arī gada siltajos mēnešos,” mudina VADC direktore Egita Pole.

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto.)

9. septembrī no 10.00 līdz 13.00 Donoru diena būs Kandavas sociālās palīdzības centrā, Jelgavas iela 4 A,; 20. septembrī no 09.00 līdz 13.00 – Tukumā, Sarkanā Krusta ēkā, Kurzemes iela 5 A,; 30. septembrī no 10.00 līdz 13.00 Džūkstes Kultūras namā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *