HK «Tukuma brāļi»

Tukuma ledus hallē aizvadītas Entuziastu spēles

29. oktobrī Tukuma ledus hallē tika aizvadītas divas Entuziastu līgas spēles 6. divīzijā. Pirmā no tām bija HK «Rotas/Meliorceltnieks 2» spēle pret viesu komandu HK «Mežoņi».

Šajā spēlē mājiniekiem nācās piekāpties ar rezultātu 1:3. Vienīgie vārti «Rotu» labā tika gūti pirmajā periodā un tos realizēja Raitis Damlicis, uzņemot Armanda Starpiņa piespēli. Savukārt pēc tam spēli tajā pašā divīzijā aizvadīja «Tukuma brāļu 2» komanda pret HK «Ledus Veči». Šeit rezultāts tieši pretējs, mājinieki guva uzvaru ar rezultātu 3:1. Pirmajā un otrajā periodā spēle tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, bet spraiga cīņa sākās trešajā periodā, kad mājinieki atklāja rezultātu, gūstot trīs vārtus pēc kārtas. Vārtus guva Maris Pone, pa diviem – Emīls Iesals. Vienus vārtus gan visiem izdevās atspēlēt, bet tas viņus neglāba.