Tukums

Tiesībsargs Tukumā iepazīstas ar domes iestāžu darbu

15. novembrī Tiesībsarga biroja darbinieki Ineta Piļāne, Laila Grāvere, Ineta Rezevska, Tatjana Caune, Monta Tīģere un Šarlote Bērziņa tikās ar Tukuma novada domes darbiniekiem, iepazinās ar domes nodaļu, novada sociālā dienesta, Izglītības pārvaldes, pašvaldības policijas un citu institūciju darbu un vērtēja, kā Tukuma novada pašvaldībā tiek ievērotas dažādas tiesību normas, piemēram, bērnu, sociālās, ekonomiskās un citas tiesības.

Kad sakārtos Baložu ielu?

– Es gribu pastāstīt, ka Baložu iela regulārajiem gājējiem uz dzelzceļa staciju kļuvusi grūti izbrienama. Nav nekāda prieka netīrām kājām tālāk doties ar vilcienu uz Rīgu, bet reāli citas iespējas nav. Varbūt varat noskaidrot, kad beidzot šo ielu sakārtos tā, lai var iziet normāli?

Neiespējamā misija

Kad un kāpēc uzstādīta šī ceļazīme Talsu ielā, nez vai kāds vairs atceras. Taču neviens arī nevarētu apgalvot, ka šādi novietot auto nav iespējams.

Policijas vārtos atrod 70 gadus vecu avīzi

Mainot vārtus Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa sētā vecajos vārtos Nikolajs Kožeurovs atradis un muzejam nodevis 70 gadus vecu laikraksta „Tēvija” numuru.