Jaunajiem florbolistiem izcili panākumi starptautiskā turnīrā

No 6. līdz 8. janvārim Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisinājās «Helsinku florbola kauss» (Helsinki Floorball Cup), kas tradicionāli aizsāk jauno florbola gadu, piedāvājot komandām unikālu startu pavasara sezonai. Tajā piedalās ne vien junioru līmeņa, bet arī pieaugušo komandas.

Turnīrā tika pārstāvēta arī Latvija jeb Talsi – piedalījās «Talsu NSS/Krauzers» U-10 komanda, kuras rindās ir pārstāvēts arī Tukuma novads, kura jaunie sportisti trīs dienu garumā pierādīja sevi no vislabākās puses.

“Pirmajā dienā aizvadījām pārbaudes spēli pret «Espo Oilers», kas spēlē attiecīgās vecuma grupas augstākajā divīzijā. Sākums bija stresains, bet pamazām iešūpojāmies un uzvarējām ar 10:4, uzvarējām arī pēc spēles metienos. Diemžēl palikām bez kapteiņa Alekša Siņkeviča, kurš iedzīvojās savainojumā. Nākošajā dienā aizvadījām divas spēles – divās līdzīgās cīņās uzvaras pār «JoKi» – 6:5, un «Palilan Visa» – 7:5. Trešajā dienā sastāvā atgriezās arī satraumētais kapteinis. Pirmajā spēlē uzvara ar 11:6 pret «Kirkkonummi Rangers», lai arī sākumā bijām iedzinējos ar 0:5. Ceturtajā turnīra spēlē uzvara (8:4) pār «Icehearts Vuosaari». Pusfinālā pārliecinoša uzvara – 6:1 – pret «JoKi» un finālā uzvara – 9:3 – vēlreiz pret «Icehearts Vuosaari». Ar katru turnīra spēli Talsu jaunieši rādīja ar vien labāku sniegumu un uzņēma apgriezienus, stabils visu trīs maiņu un vārtsargu sniegums”, turnīra sniegumu komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultatīvākie spēlētāji U-10 rindās – engurnieks Martins Kuļšs ar 11 punktiem (5+6), Tomass Metlāns ar 10 punktiem (4+6), engurnieks Markuss Valdmanis ar 9 punktiem (7+2), Matīss Sokolovs (4+3) un Jēkabs Treimanis (6+1) ar 7 punktiem, Markuss Tīdemanis ar 6 punktiem (6+0), Jēkabs Bitters (1+4) un Miks Hermanis (4+1) ar 5 punktiem, Alekss Siņkevičs (3+0), engurnieks Adrians Aksels Zuke (1+2) un Didzis Petrovskis (0+3) ar 3 punktiem, Demians Lauvenšteins (0+2) un tukumnieks Miķelis Rozītis (0+2) ar diviem punktiem. Komandas sastāvā bija arī uzbrucēji Valters Ceburs, Roberts Freibergs un vārtsargs Renārs Eglītis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *