Foto: Baiba Reinsone

Stacijas kāpņu soliņš atgriezies savā vietā

Pirms kāda laika ar mums sazinājās lasītājs, kurš bija satraukts par to, ka Rīgas ielas trepju augšgalā jau aptuveni gadu ir pazuduši soliņi. Varbūt citiem tas liekoties nieks, bet veciem cilvēkiem, kas pārvarējuši grūto kāpienu, beigās esot nepieciešamība apsēsties un mazliet atvilkt elpu, pirms dodas tālāk uz pilsētu.

Redakcija: Tukuma novada domes izpilddirektors  Ivars Liepiņš pastāstīja, ka jau pagājušās nedēļas beigās viens no soliņiem kāpņu galā atkal jau esot uzstādīts un ka pēc laika te būšot vēl vairāk soliņu. Vairāk par šiem darbiem pastāstīja domes Komunālās nodaļas vadītājs Andris Kalnozols: “Mani informēja, ka iepriekšējie soliņi demontēti, jo bija jau nolietojušies. Nu pēc cilvēku lūguma atradām iespēju uzstādīt vienu soliņu. Bet jāpiebilst, ka viedoklis par to, ka tieši šajā vietā ir nepieciešami soliņi, nav viennozīmīgs. Arī brīdī, kad tika uzstādīti soliņu, cilvēki gājuši garām un komentējuši, ka nu atkal būšot vieta, kur cilvēkiem ar noslieci uz alkohola lietošanu būšot kur piemesties. Lai gan noteikti piekrītu arī tam, ka veciem cilvēkiem ir nepieciešams soliņš, kur, uzkāpjot pa kāpnēm, apsēsties un atpūsties. Tādēļ, pavērosim situāciju un izvērtēsim, vai un kad uzstādīt vēl kādu soliņu. Jo arī jāsaka, ka cilvēku plūsma no autoostas uz Rīgas ielu nav ļoti liela.”

Atbildes meklēja Baiba Reinsone

Komentāri

  1. Vienmēr esmu slavējis novada Domi par to, ka tā rūpējas par mūsējiem.

  2. Tak beidzot palabojiet pašas kāpnes. Un par plūsmu- pasēdiet uz soliņa un pavērojiet!

  3. Tukumā ir daudz soliņu uz kuriem neviens nekad nav sēdēji, uzstādīti pilnīgi absurdās vietās. Bet tur kur tiešām nepieciešams, vēl noorganizējiet iepirkumu lai izpētītu plūsmu…

  4. Ukraiņi šobrīd upurē savas dzīves, lai puscilvēks, kas šeit sevi dēvē par tukumnieku, varētu elpot tīru gaisu un naktīs baudīt klusumu. Zini ko, tukumniek, zemeslode ir apaļa. Saproti kā gribi.

  5. Cien. “NTZ”! Vai Jums nemaz nerūp sava laikraksta seja, ja necenzējat šādu “vāverēnu” rupjības savā vietnē? Bet varbūt uzskatāt to par demokrātiju? Varbūt domājat, ka ar šādu mazattīstīto palīdzību ceļat sava izdevuma reitingu un piesaistāt reklāmdevējus un abonentus? Nedomāju, ka par bargu būtu nodot šī rakstītāja IP adresi tiesībsargājošām struktūrām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *