FOTO: Agita Puķīte

Tukums sāk posties svētkiem

Pamazām, palēnām Tukums sāk posties svētkiem. Šodien, 22. novembrī Brīvības laukumā tika uzstādīta Ziemassvētku egle, ko plānots svinīgi iedegt jau šajā nedēļas nogalē. Tāpat laukumā Talsu ielās 4, kas iepretim Tukuma novada domei, parādījusies jauna dekorācija – sarkans «ZAZ», kas vēl tikai iegūs savu īsto svētku rotu.

Ar citiem pirmās Adventes pasākumiem novadā – tirdziņiem, vainagu gatavošanas miestarklasēm un koncertiem – plašāk iespējams iepazīties ŠEIT=======>>>>>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Kad jau tad jau bliež to labāko! Blakus zapiņam vajag nolikt sauso ateju un manekenu, ietērptu 1.maija fabrikas kerzovikos, ar pižiku galvā, mugurā tautisko vateni ar bojārišņiku katrā kabatā un mutē iespraust belomorkanal papirausi.

 2. cik var drillēt vienu un to pašu zapiņu?????Nu jau sāk apnikt……sāk palikt diezgan patruli

  1. Ja nu vienīgi aiz cieņas pret Ukrainas pilsētu Zaporižju,kur šitos ražoja! Bet nu,tomēr,nē! Nu kāds sakars Z.sv. dekoram ar dekora izcelsmes pilsētu?

 3. Kāds pārsteigums,čīkstuļi un ņaudētāji jau klāt … Nu jums nekas nebūtu pa prātam,jūst vienkārši tādi padlas esat….

 4. Zapiņam nav vietas pie domes ēkas. Tādu kā rusņas laiku nostaļģiju un vēlmi pēc ” veciem labiem 50 okupācijas gadiem” atsit. Dīvaina gaume pilsētas posējiem. Vajadzētu dažam labam ar godu pašam atstāt amatu par šādu bezgaumību un krievu preces kulta uzturēšanu. Lai strādā cilvēki ar attiecīgu izglītību un sapratni, kā pilsētvidei jāizskatās svētkos.

  1. Tu jau neesi gudrāks par vietējo krievu!Ari domā,ka tiek aizvākts padomju laikā ražotais un būvētais,nevis padomju izvarotāju un zagļu armiju slavinošais????

 5. Saliekot kopā zināmos faktus, mani nemaz nepārsteidz padumjās autobūves simbola zapiņa eksibicionistu uzvaras gājiens Tukumā.
  Vai tad Tukumā novākta ”gerojiem” veltītā vieta Pils ielā?
  Kas traucēja vietējai varai novākt šo atbaidošo betona kluci un, ja šinī vietā ir apbedītie, tos ar cieņu pārapbedīt kapos pretī Pauzera pļavai?
  Kāpēc pašā pilsētas centrā jāatstāj vieta, kur vatei slavināt savus ”gerojus”, kuri šobrīd Ukrainā bombardē jebkuram civilizētam cilvēkam vissvētāko vietu Dzemdību namu, izvaro pat mazus bērnus un pazemes pagrabos gūstā tur sievietes devītajā grūtniecības mēnesī?

  Arī bezdarbība var būt noziedzīga!!!

  1. Biedri vate, te nu esmu vienisprātis ar jums, ka kapus nedrīkst aiztikt, lai vai tur gulētu savējie vai ienaidnieki.
   Par kapiem nav uzskatāma katra vieta, kur kāds ir apbedīts.
   Pils ielā nav nekādu kapu, un blakusesošo spirta brūzi aplaupījušie(izdzērušie) marodieri stakanarmieši turpat arī atdeva galus no pārāk lielas alkodevas.
   Kā tas ierasts ”gerojiem”, slinkums ņēma virsroku un dzīvi palikušie waronīgos cīnītājus pret fašistisko alko turpat arī noraka.

   Tāds ir īsais kurss par ”kapu” rašanos Pils ielā.

 6. Vēl zili dzeltenās lampiņas un būs jums svētki,neko nesaku atbalstām bet 9mēnešus nomākt savu simboliku……

 7. Ai, nu liecieties taču mierā, mūžīgie kaucēji! Nu kas vainas zapiņiem!?Baigie dizaineri- latvisko rakstu meistari madernieki savākušies!Puiši centušies, savu laiku, par ko starp citu neviens nemaksā, veltījuši, a jūs šitā. Nu nav forši…

 8. Katrs centīgs puisis var centrā likt ko vēlas? Vai tad tas nav ar amatpersonu saskaņots? Ar ainavu arhitektu kaut vsi, ja tāds vispār tiek algots? Neticu, ka katrs var jebkurā dobē vai zālienā kaut ko atvest un vēl avīzē nonākt. Lūdzu NTZ nodrošināt atbildīgo domes darbinieku skaidrojumu šim ārprātam un padomju impērijas kultam.

  1. Nomierinies,tev jau ir paranoja!!!Svētkus labāk pavadi izolēta no sabiedrības!!!

 9. ka tik kāds puisis neizdomā, savu bumeru novietot kādā dobē, tad municipālie būs klāt un sods garantēts!
  Ja zaz am priekšā būtu brieži, tad vēl būtu kaut kāda jēga un doma!

 10. Katru dienu , braucot pa Tukuma pilsētas ielām, prieks, cik gaumīgi pilsēta tiek rotāta Ziemsvētku gaidīšanai. Bet …pēkšņi ieraugu rožu dobē pie Talsu iela 4 “zapiņu” un turpat attālāk …vēl divus..
  Kādēļ, kādēļ tāda bezgaumība ?

 11. A kur te bezgaumība? Vai jūs, nez, kāda eksperte būtu? Un starp citu, ”gaumīte”, ja esat reiz arī kur ārpus Latvijas izbraukusi, tad varbūt ir gadījies pabūt floristu Mekā Holandes Koikenhofā vai vēl kādā līdzīgā? Tad tur lielajos floristu stendos visai regulāri tiek izmantotas automašīnas. Un tā jau ir klasika – acīmredzot izmantojot pretstatus – dabisko, kas ir ziedi, ar cilvēka racionālo prātu radīto, kas ir auto.

  1. ko tu pašpasludinātai ekspertei te kaut ko centies skaidrot???Cilvēki katru dienu un viesi brīvdienās fotografējas pie zapiņiem,bet te tie 10 neapmierinātie lai vārās savā sulā…

 12. Tukums grimst arvien dziļākā bedrē. Šie zapiņi ir tikai kārtējais apliecinājums tam.
  Nožēlojami.

 13. Necirtīsim eglītes. Ļausim tām dzīvot. Ļausim tām augt mežā. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-);

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *