Antra Sprēde

Olimpiskā diena Tukumā /FOTO/

Piektdien, 26. septembrī, visā Latvijā notiek «Olimpiskā diena 2014» un pasākuma moto ir «Iepazīsties – mini handbols». Pie Tukuma ledus halles sapulcējās Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Tukuma 2. pamatskolas, Tukuma 3. pamatskolas, Tukuma 2. vidusskolas, Zemgales vidusskolas, Džūkstes pamatskolas un Tumes vidusskolas 7. klases

Piektdien, 26. septembrī, visā Latvijā notiek «Olimpiskā diena 2014» un pasākuma moto ir «Iepazīsties – mini handbols». Pie Tukuma ledus halles sapulcējās Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Tukuma 2. pamatskolas, Tukuma 3. pamatskolas, Tukuma 2. vidusskolas, Zemgales vidusskolas, Džūkstes pamatskolas un Tumes vidusskolas 7. klases, lai sacenstos 3 sporta disciplīnās – pretstafetē, skrējienā apkārt ledus hallei (600 m) un stafetē pāri piepūšamajām atrakcijām. Pirms grūtajām distancēm skolēni iesildījās ar dažādiem aerobikas soļiem, kurus visiem priekšā demonstrēja Tukuma 3. psk. sporta skolotāja Jeļena Orlova mūzikas pavadījumā. Olimpiskā diena noteikti ir liels pārbaudījums sportiskajai sagatavotībai, spēkam un komandas garam!

Komentāri

  1. Superīgi svētki jauniešiem! Tas prieks, kas ir redzams viņu sejās, liecina, ka nekas labāks par dažādām sportiskām aktivitātēm arī nav jāizgudro. Konservatīvās vērtības kā vienmēr izrādās tās pašas labākās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.