Mākslas vingrotājas pulcējas Tukumā /Video/

Jau 16. gadu pēc kārtas Tukuma Sporta skolas telpās Lauktehnikā norisinājās mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas puķe». Kopumā uz divu dienu sacensībām bija sabraukuši 250 mākslas vingrotāji no Tukuma, Jelgavas, Rīgas, Liepājas, Jūrmalas, Ogres, Rēzeknes un Daugavpils.

Jau 16. gadu pēc kārtas Tukuma Sporta skolas telpās Lauktehnikā norisinājās mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas puķe». Kopumā uz divu dienu sacensībām bija sabraukuši 250 mākslas vingrotāji no Tukuma, Jelgavas, Rīgas, Liepājas, Jūrmalas, Ogres, Rēzeknes un Daugavpils.

Kā mums pastāstīja viena no Tukuma sporta skolas trenerēm Zoja Stepanova, pirmajā sacensību dienā savu māku izrādījušas mazliet pieredzējušākās meitenes, kas jau ir ar zināmu pieredzi sacensībās valsts mērogā, bet otrajā – klubu un sporta skolu iesācēji.

Tukumu kopumā teju visās grupās pārstāvēja 34 meitenes. Z. Stepanova: “«Baltijas puķē» startēja bērni no 5 gadu vecuma līdz 5. sporta klasei un C grupas juniori. Sacensību otrajā dienā grupas vingrojumā Tukuma mākslas vingrotājas Alise Bistrinkova, Elēna Šteina, Elīna Ševele, Eleonora Kleina un Kate Sabīne Legzdiņa izcīnīja 3. vietu 1. sporta klases vecākajā grupā, bet labāko sešiniekā individuāli 4. sporta klasē iekļuvusi sporta skolas audzēkne Marija Fridrih.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 6. jūnija, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.