Video

‘Lustes’ koncertā Tukumā/video/

Pēc divu gadu pārtraukuma šodien, 4. jūnijā, Tukumā notika Mākslas skolas kolektīva ‘Luste’ sezonas noslēguma koncerts. Kopumā uzstājās 159 bērni jeb astoņas grupas. Prieka asaras acīs par atkalsatikšanos bija gan dalībniekiem, gan vadītājai Madarai Augulei.

Cēres svētkos/video/

Šodien, 4. jūnijā, Cēre svin savus svētkus. Dienas pirmā puse tika aizvadīta sportiskās aktivitātēs, bet vakara svinīgo daļu ar koncertu iesāka dziedātāja Elizabete Zagorska. Pēc koncerts – balle pie Cēres sporta halles.

Stārķu ligzdā Tukuma pusē nedēļas nogalē izšķīlušies pirmie mazuļi/VIDEO/

Video tiešraidē redzamais balto stārķu pāris, kas ligzdo uz viena no AS “Sadales tīkls” elektroapgādes balstiem Tukuma pusē, sagaidījis pirmos mazuļus. Pirmā ola šķīlusies svētdien, 22. maija, rīta pusē, bet tās pašas dienas vakarā gaismu ieraudzījis arī otrs stārķēns. Kopumā ligzdā perētas piecas olas, un sagaidāms, ka turpmākajās dienās izšķilsies arī atlikušās trīs.

Tukumā atkal filmē/video/

17.maijā Tukuma kultūras namā notika filmēšana. Tika uzņemti kadri Latvijas Kultūras akadēmijas studenu īsfilmai, kuras sižets savērpts ap grupu «Līvi» un video klipa uzņemšanu. Vakarpusē filmēšana arī turpinājās Tukuma pusē – Valguma ezera krastā tika iegriezta zaļumballe.