Plūdi Tukumā /VIDEO/

Komentāri

 1. Paldies Šulcam un Ruģelim par ideāli uzprojektētu, uzbūvētu un uzturētu lietusūdeņu kanalizāciju

  1. Vai tad Ruģelis un Šulcs ir kaut ko projektējuši? Es teiktu ka nē, to darījuši sertificēti ceļu būvinženieri.

   1. Derētu gan atrast atbildīgos, lai maksā par sabojātajām mašīnām, applūdušajiem māju pagrabiem.

    1. Nu nav jau tā, ka kāds ar varu liek nesties cauri peļķēm, ne? Šajā gadījumā tas ir katra paša tizlums.

  2. Paldies A. Zvaigzneskalna kungam, N. Reča kungam, D. Rečas kundzei par problēmas risināšanu, kad iepriekšējos gados no budžeta līdzekļu pārdalīja citām svarīgākām lietām. Palīdzēja sakārtot jautājumu ar LDz par dzelzceļa līnijas šķēršošanu, lai savienotu LK sistēmu ar Jelgavas ielas LK sistēmu. Paldies Jums no sirds un rajona. Paldies.

   1. Problēma jau neuzradās pēdējā gadā, kad pie vadības grožiem bija iepriekš minētie. Tā ir ilgstoši nerisināta un jau ielas rekonstrukcijas laikā nesakārtota problēma.
    Un, ja pareizi atceros, pārbrauktuves rekonstrukciju veica LDz pa saviem līdzekļiem un pašvaldības finansējums nebija nepieciešams

   1. Ja labi pameklēt, gan jau viņa paraksts ir zem visiem tiem ielu projektiem ar šaurajā notekcaurulēm.

  1. Vajag izvietot ceļazīmes, lai lietum tuvojoties var savlaicīgi apbraukt.

 2. … interesanti…. visā pilsētā …nestrādā komunikācijas:)!
  Tukuma novada pašvaldības komentārs: “Ne zeme, ne pazemes komunikācijas nespēj absorbēt tik lielu ūdens pieplūdumu tik īsā laikā”!!!

  Cik īsā laikā? Gadiem…. !?????

  1. Viņi turpina smaidīt, saņemt algu un uzskatīt iedzīvotājus par muļķiem un cērpamām aitām.

  2. Cik daudz komunālajai saimniecībai paredzēto līdzekļu pēdējo 10gadu laikā absorbērts ne tajās kabatās bez reāli paveiktiem darbiem un piegādātiem materiāliem?

 3. Papīros taču var atrast, kas apstiprināja šādus projektus, kur nav paredzēta notekūdeņu normāla novadīšana. Lai maksā par sabojātajām automašīnām, appludinātajiem veikaliem un māju pagrabiem. Kad beidzot kādu sauks pie atbildības??

 4. Ņaudetaji. Jā Jūs tik padebili kā nesaprotat kā nevar ar auto braukt pāri tādai peļķei tad tā ir jūsu problēma, dauņi.

  1. Ūdens parastais un šaurās trubas, kādas nu varēja salikt pēc otkatiem saka:

   Kurš tad brauc? Auto mierīgi stāv pie majas, darba vai lielveikala. Tu iznāc, un bāc, tas līdz pusei piesmēlies ar ūdeni. Nemaz jau nerunājot par tiem veikaliņiem, kuri pagrabstāvā pretim Rimi, ceru, ka viss ir apdrošināts, citādi zaudējumi mega.

 5. Ģirt, Rečs, Reča, Zvaigzneskalns valdīja 1 gadu un 4 mēnešus. Tu domē strādā vismaz 10 gadus. Imitē darbu – tā būs precīzāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *