kasjauns.lv

Apkures sezona Tukumā sāksies 1. oktobrī

Kā skaidroja SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis, lielākā daļa daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas ar ūdeni ir uzpildītas un, piemēram, Celtnieku ielā 3, apkuri nodrošinās jau šonedēļ. Taču, ņemot vērā iepriecinošās laika prognozes par siltāku laiku nedēļas nogalē, vispareizāk būtu apkures sezonu sākt no 1. oktobra.

Kā skaidroja SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis, lielākā daļa daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas ar ūdeni ir uzpildītas un, piemēram, Celtnieku ielā 3, apkuri nodrošinās jau šonedēļ. Taču, ņemot vērā iepriecinošās laika prognozes par siltāku laiku nedēļas nogalē, viņaprāt, vispareizāk būtu apkures sezonu sākt no 1. oktobra. Taču, ja iedzīvotāji vēlas siltumu dzīvokļos ātrāk, viņš aicina par to informēt.

Komentāri

  1. Vienmēr gribēju uzjautāt par ūdens uzpildīsanu? Kāpēc vispār notiek sistēmas tuksosana? 1. tas paatrina caurulu un apkures radiatoru rūsēsanu. 2. Ūdens daudzums kas tiek uzpildīts katru gadu nav mazs, ja nem vērā visu pilsētu. Kāpēc mums iedzīvotājiem par to ir jāmaksā? Un vēl, kas pieņem lēmumu par apkuri uzsāksanu? Iedzīvotājus taču neviens neaptaujā!!! Es pieņemsim labprāt vēl kādu laiku padzīvotu vēsumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.