Liena Trēde

Jaunais Jaunpils pašvaldības policists – Mārtiņš Knops

Darba attiecības ar Jaunpils novada domi pašvaldības policista amatā līdz ar martu pārtraucis Māris Lagzdiņš. Tādēļ februārī tika izsludinās konkurss un meklēti jauni amata kandidāti.

Darba attiecības ar Jaunpils novada domi pašvaldības policista amatā līdz ar martu pārtraucis Māris Lagzdiņš. Tādēļ februārī tika izsludinās konkurss un meklēti jauni amata kandidāti. Pēc pārrunām ar trim pretendentiem, kas bija pieteikušies vakancei, pagājušajā nedēļā par piemērotāko tika atzīts un darba līgums parakstīts ar Mārtiņu Knopu.

Tikko kā apstiprinātais Jaunpils novada pašvaldības policists ir no kaimiņnovada Dobeles, tomēr Jaunpils puse, kā pats stāsta, arī viņam esot labi pazīstams – ilgus gadus te strādājis meliorācijā. Tāpat gadu gaitā uzkrāta  pieredze policijas darbā. M. Knops strādājis gan valsts policijā dažādos amatos – sākot ar šoferi un beidzot ar iecirkņa inspektoru, gan bijis Aizsardzības ministrijas dienestā, visbeidzot 13 gadus pildījis Dobeles pašvaldības policijas priekšnieka amata pienākumus.

Vairāk lasiet piektdienas, 8. marta, laikrakstā.

Komentāri

  1. kārtējais smilšu birdinātājs-vai ta neviena jaunāka nebija i no tuvākas apkārtnes, a to tik izskatās priekš “galočkas” ielikts i jēgas nekādas-ko tā novada vadība ar pak..ļu domā vai?

    1. tas jau tik amats, kur algu saņem, jādar tak nekas nav. ganjau kādam no vadības radinieks, ta iekundēja, citādi nevar būt. būtu uzrakstījuši, kas bija pārējie kandidāti, varu saderēt ka atbilstošāki.

  2. No Dobeles pašvaldības policijas priekšnieka par kaut kādu lauku ciemeļa policistu?
    Galvu reibinošs lēciens pa karjeras kāpnēm šim kungam

  3. un ja tā pavisam pa lielam, tad municipāļi tik tādi suņu kaku uzskaitītāji vien ir:)) cerēsim, ka šim mugura vēl nav pavisam stīva i līdz tai kakai ar noliekties varēs a to parastu zemes kukurzni ar kaku sajauks :O

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.